Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 271 154 PLN

Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00358701

Numer referencyjny: RI.271.1.10.2026

Zamawiający

Gmina Pokrzywnica

Al. Jana Pawła II 1

06-121 Pokrzywnica, Mazowieckie

NIP: 5681524651

REGON: 130378367

Opis przedmiotu zamówienia

5.1 Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości szacunkowej 50.000 litrów do kotłowni olejowej położonej w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ARAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Wyszków 7621981819

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ARAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Wyszków) Umowa podpisana 271 154 PLN 271 154 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 84 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5 - Olej opałowy)

Najniższa cena

5 PLN

Średnia cena

291 069 PLN

Najwyższa cena

914 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AUTOCENTRUM Paliwa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Płock 6 66 924 PLN 334 620 PLN
TERM-OIL Sp. z o.o. Radom 4 358 793 PLN 717 582 PLN
TRANSBIK Sp. z o.o. Sobienie Jeziory 3 340 513 PLN 340 513 PLN
Stacja Paliw Deptuła Sp. z o.o. Kadzidło 2 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 2 581 164 PLN 581 164 PLN
P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Felicjanów 2 172 446 PLN 172 446 PLN
EUROSPED Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytom 2 221 990 PLN 221 990 PLN
Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 2 233 975 PLN 233 975 PLN
'KOPER' SPÓŁKA JAWNA Pilaszków 1 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 1 414 756 PLN 414 756 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w II półroczu roku 2026

Olkop Bis Sp. z o.o. 237 882 PLN

2026-08-26 11:26:59Z

Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

ARAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 271 154 PLN

2026-08-24 09:49:29Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

TRANSBIK Sp. Z O.O. 914 400 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

ARAN Spółka Z O.O. Spółka Komandytowa 68 166 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.

TRANSBIK SP Z.O.O. -

2026-07-24 09:12:59Z

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

OLKOP BIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 11:24:43Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

Transbik Sp. zo.o. -

2026-07-21 12:28:21Z

Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-21 11:08:42Z

Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów

Eurodorex Czechowscy,Zglec Sp. Jawna 137 422 PLN

2026-07-17 05:42:46Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI -

2026-07-14 11:28:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 PLN Średnia: 284 028 PLN Max: 1 003 926 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pokrzywnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-121

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pokrzywnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pokrzywnica.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a45a392c-38f3-4038-8d38-67df931d134d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037764/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego do ogrzewania budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-pokrzywnica oraz platforma działajaca pod adresem https://e-propublico.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Platforma działająca pod adresem https://e-propublico.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 14.1 W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ePUAP lub poczty elektronicznej e-mail: m.mroz@pokrzywnica.pl i m.kaminska@pokrzywnica.pl, przy wykorzystaniu numeru ogłoszenia. Forma komunikacji za pomocą poczty elektronicznej nie dotyczy złożenia oferty, oświadczeń i dokumentów, o których mowa w pkt. 10.2 i 11.7 SWZ, które powinny być złożone zgodnie z opisanymi tam zasadami.
14.2 Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu oferty przez Wykonawcę, jest jego prawidłowe złożenie na Platformie on –line działającej pod adresem https://e-propublico.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
14.3 Zamawiający nie przewiduje innego sposobu komunikowania się z wykonawcą niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w tym, w przypadku zaistnienia jednej z sytuacji określonych w art. 65 ust. 1, art. 66 i art. 69 PZP, za wyjątkiem sytuacji opisanej w pkt. 14.13 SWZ.
14.4 Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący.
14.5 Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie.
14.6 Do złożenia oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy ważnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego.
14.7 Ilekroć w niniejszej SWZ jest mowa o:
a) podpisie zaufanym – należy przez to rozumieć podpis, o którym mowa art. 3 pkt 14a ustawy z 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j Dz.U.2025 poz. 1703);
b) podpisie osobistym – należy przez to rozumieć podpis, o którym mowa w art. z art. 2 ust. 1 pkt 9 ustawy z 6 sierpnia 2010 r. o dowodach osobistych (t.j Dz.U.2025 poz. 1753).
14.8 Zalecenia Zamawiającego odnośnie podpisu elektronicznego:
1) zalecenia odnośnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
a) dokumenty sporządzone i przesyłane w formacie .pdf zaleca się podpisywać kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formacie PAdES;
b) dokumenty sporządzone i przesyłane w formacie innym niż .pdf (np.: .doc, .docx, .xlsx, .xml) zaleca się podpisywać kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formacie XAdES;
c) do składania kwalifikowanego podpisu elektronicznego zaleca się stosowanie algorytmu SHA-2 (lub wyższego).
2) zalecenia odnośnie podpisu zaufanego:
a) maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 10 MB;
b) dokumenty sporządzone i przesyłane w formacie .pdf zaleca się podpisywać formatem PAdES;
c) dokumenty sporządzone i przesyłane w formacie innym niż .pdf (np.: .doc, .docx, .xlsx) zaleca się podpisywać formatem XAdES.
3) zalecenia odnośnie elektronicznego podpisu osobistego:
a) maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 10 MB;
b) do dokumentów sporządzonych i przesyłanych w formacie .pdf zaleca się stosować podpis wewnętrzny (otoczony);
c) do dokumentów sporządzonych i przesyłanych w formacie innym niż .pdf zaleca się stosować podpis zewnętrzny lub otaczający.

14.9 Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo – aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy:
a) stały dostęp do sieci Internet;
b) posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektronicznej (e-mail),
c) komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 (lub nowszym) albo Linux,
d) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa - Platforma współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera),
e) włączona obsługa JavaScript oraz Cookies.
Więcej informacji w dziale 14 SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Opisano w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RI.271.1.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1 Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości szacunkowej 50.000 litrów do kotłowni olejowej położonej w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie.

4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-05-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: zgodnie z SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

8.1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu.
8.2 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań w tym zakresie.
b) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający pozytywnie oceni spełnienie przez Wykonawcę tego warunku, jeżeli Wykonawca posiada aktualną koncesję Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi objętymi zamówieniem, stosownie do art. 32 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U z 2024 r. poz.266)
c) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań w tym zakresie.
d) Zdolności technicznej lub zawodowej
Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań w tym zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 13.1 W odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, Zamawiający, w celu dokonania kwalifikacji podmiotowej - potwierdzenia braku podstaw wykluczenia, zażąda w trybie art. 274 ust. 1 PZP złożenia następujących dokumentów:
b) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, udzielonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie wskazanym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt 2) lit. a),
c) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór Załącznik nr 5 do SWZ
d) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
e) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
UWAGA: Dokumenty składane przez Wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej określa § 4 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz.U.2020 poz. 2415).

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, Zamawiający, w celu dokonania kwalifikacji podmiotowej - potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu, zażąda w trybie art. 274 ust. 1 PZP złożenia następujących dokumentów:
a) Koncesję, zezwolenie, licencję lub dokument potwierdzający, że wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

wypełniony i podpisany formularz oferty, pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy), zobowiązanie podmiotu trzeciego (jeżeli dotyczy), oświadczenie podmiotów wspólnie ubiegających się o zamówienie (jeżeli dotyczy)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z zapisami SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z treścią załącznika nr 3 - wzór umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-04 13:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma działająca pod adresem https://e-propublico.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-04 13:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-02

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
04.08.2026 11:00
Wartość umowy
271 154 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 09135100-5 - Olej opałowy
09135100-5 (Olej opałowy)

Okres realizacji

do 2027-05-31