Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sukcesywne dostawy materiałów do urządzeń medycznych

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00418838

Zamawiający

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

Kraków, Małopolskie

NIP: 6782726055

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

01-204 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa NIP: 526-274-69-09

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Grifols Polska Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)

Najniższa cena

551 PLN

Średnia cena

78 827 PLN

Najwyższa cena

491 456 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Peters Surgical Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 27 681 PLN 138 404 PLN
Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 3 171 137 PLN 747 062 PLN
Zarys International Sp. z o.o. Zabrze 3 21 178 PLN 231 330 PLN
ANMAR Spółka z o. o. Tychy 3 56 197 PLN 168 592 PLN
Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 199 099 PLN 597 298 PLN
SINMED Sp. z o. o. Przyszowice 2 7 048 PLN 54 937 PLN
Media-MED Sp. z o.o. Kraków 2 83 265 PLN 696 901 PLN
Bialmed Sp. z o.o. Warszawa 2 87 066 PLN 174 133 PLN
Billmed Sp.zo.o. Warszawa 2 - 27 141 PLN
AMED Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk Warszawa 2 16 097 PLN 262 802 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 583 PLN Średnia: 65 878 PLN Max: 491 456 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów do urządzeń medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297282

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rzeźnicza 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-540

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: +48 12 261 88 00

1.4.8.) Numer faksu: +48 12 261 88 22

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.krakow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fcbf991-ae82-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418838

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00101451/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywne dostawy materiałów do urządzeń medycznych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Materiały zużywalne do zarchiwizowania próbek osocza na aparaturze Procleix Xpress System

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2023-08-20

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grifols Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 526-274-69-09

4.3.3.) Ulica: Siedmiogrodzka 9

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-204

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 440396,24 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00136778/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-11-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Niezrealizowanie umowy w całości

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie umowy o 180 dni

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność zaspokojenia potrzeb Zamawiającego w zakresie dostaw materiałów zużywalnych do zarchiwizowania próbek osocza do czasu wdrożenia nowej umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie o 10% wartości zamówienia

5.4.6.) Wartość zmiany: 44034,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 366685,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33140000-3
33140000-3 (Materiały medyczne)