Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00407502

Zamawiający

Zespół Opieki Zdrowotnej

Jeleniogórska, 4

59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie

NIP: 6121542507

REGON: 000310338

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KOMPRE sp. z o.o. Rogaszyce 5140342453
-
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KOMPRE sp. z o.o. (Rogaszyce) Umowa podpisana - -
2 - Unieważniono - -
3 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 74 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)

Najniższa cena

2 232 PLN

Średnia cena

188 163 PLN

Najwyższa cena

872 811 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Trecom Wrocław Sp. z o. o. Warszawa 2 861 163 PLN 861 163 PLN
"CEZAR" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom 2 20 006 PLN 40 012 PLN
TRECOM WROCŁAW SP. Z O. O. Warszawa 2 515 101 PLN 515 101 PLN
13p Sp. z o.o. Wrocław 2 47 826 PLN 47 826 PLN
KOMPRE Sp. z o.o. Ostrzeszów 2 253 352 PLN 253 352 PLN
GETPRICE.pl Sp. z o. o. Poznań 2 46 740 PLN -
CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom 2 465 281 PLN 465 281 PLN
Spinel Sp. z o.o. Wrocław 1 465 983 PLN 465 983 PLN
MICRONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław 1 26 445 PLN 26 445 PLN
KOMPRE sp. z o.o. Rogaszyce 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

SZP/243-240/2026 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów.

ITness. Dawid Łukaszek 107 122 PLN

2026-09-02 06:20:33Z

Zakup i dostawy sprzętu komputerowego oraz drobnych urządzeń i akcesoriów dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

KOMPRE Sp. z o.o. 253 352 PLN

2026-08-27 10:33:22Z

Zakup i dostawy sprzętu komputerowego oraz drobnych urządzeń i akcesoriów dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

"CEZAR" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 4 496 PLN

2026-08-27 10:33:22Z

Zakup i dostawy sprzętu komputerowego oraz drobnych urządzeń i akcesoriów dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

"CEZAR" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 35 516 PLN

2026-08-27 10:33:22Z

Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

KOMPRE sp. z o.o. -

2026-08-26 08:21:48Z

Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.

Q4Net sp. z o.o. 51 960 PLN

2026-08-26 06:49:58Z

SZP/243-194/2026 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów (Zadania)

MICRONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 26 445 PLN

2026-08-24 11:12:42Z

SZP/243-194/2026 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów (Zadania)

Spinel Sp. z o.o. 24 575 PLN

2026-08-24 11:12:42Z

Dostawa wraz z instalacją sprzętu komputerowego i wielofunkcyjnego

"CEZAR" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 269 994 PLN

2026-08-18 08:26:48Z

Dostawa wraz z instalacją sprzętu komputerowego, sieciowego i wielofunkcyjnego - w podziale na 3 zadania.

13p Sp. z o.o. 27 119 PLN

2026-08-09 21:21:06Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 186 930 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalboleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalboleslawiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1016062

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7cb5ff2-1e8d-4812-8ef3-6075262968fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00087686/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami komputerowymi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592992

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 57/ PN/ 2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 326322,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie I - Sprzęt używany/ poleasingowy: komputery, monitory, drukarki, laptopy

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 183669,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie II - Sprzęt nowy: laptopy, stacja robocza, monitor

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

30214000-2 - Stacje robocze

4.5.5.) Wartość części: 69247,47 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie III - Akcesoria komputerowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 73405,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169255 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169255 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169255 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMPRE sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5140342453

7.3.3) Ulica: Wesoła

7.3.4) Miejscowość: Rogaszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 63-500

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169255 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, w Zadaniu II nie wpłynęła żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, w Zadaniu III nie wpłynęła żadna oferta.

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
326 323 PLN
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30213100-6 (Komputery przenośne) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30230000-0 (Sprzęt związany z komputerami) 30214000-2 (Stacje robocze)

Wartości szacunkowe (części)

  • Część 1 183 669 PLN
  • Część 2 69 247 PLN
  • Część 3 73 406 PLN