Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 282 313 PLN

SZAFA ENDOSKOPOWA ZESTAW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00293138

Numer referencyjny: EZP.IV-241/36/25

Zamawiający

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

Rydygiera Ludwika 1

64-920 Piła, Wielkopolskie

NIP: 7642088098

REGON: 001261820

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa szafy endoskopowej, zestawu wraz z wyposażeniem na potrzeby Pracowni Endoskopii Szpitala Specjalistycznego w Pile

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
termin dostaw 20%
gwarancja 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
"Olympus Polska Sp. z o.o., " Warszawa 12330343

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 "Olympus Polska Sp. z o.o., " (Warszawa) Umowa podpisana 282 313 PLN 282 313 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33192000-2 - Meble medyczne)

Najniższa cena

12 809 PLN

Średnia cena

77 843 PLN

Najwyższa cena

184 550 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
"Olympus Polska Sp. z o.o., " Warszawa 1 - -
BJESKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Poznań 1 32 549 PLN 12 809 PLN
Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1 - 32 549 PLN
Konkret Sp. z o.o. Sp. K. Chełmno 1 12 809 PLN 124 999 PLN
Formed Spółka z o. o. Sp.k. Żywiec 1 - -
Formed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Żywiec 1 - -
EURO-MEBLE Małgorzata Masłoń Katowice 1 81 465 PLN 81 465 PLN
Usługi Branży Metalowej Katarzyna Kotasińska Namysłów 1 184 550 PLN 184 550 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku

Konkret Sp. z o.o. Sp. K. 12 809 PLN

2026-08-13 12:27:22Z

ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku

BJESKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 32 549 PLN

2026-08-13 12:27:22Z

ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku

Aesculap Chifa Sp. z o.o. 32 549 PLN

2026-08-13 12:27:22Z

SZAFA ENDOSKOPOWA ZESTAW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

"Olympus Polska Sp. z o.o., " -

2026-06-02 08:24:11Z

Dost.wraz z rozł., wnies., mont.i uruch.oraz podł.do istniej.kan.went.i mediów mebli stalowych, laborat. i aptecznych na potrzeby CZSK w ramach projektu pn. Budowa CZSK w Poznaniu - centr. med.interw.

Formed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. -

2026-05-18 09:51:01Z

Zakup mebli medycznych w ramach programu Dostępność Plus dla AOS

Usługi Branży Metalowej Katarzyna Kotasińska 184 550 PLN

2026-04-20 11:10:15Z

Zakup mebli medycznych w ramach programu Dostępność Plus dla AOS

EURO-MEBLE Małgorzata Masłoń 81 465 PLN

2026-04-20 11:10:15Z

Dostawa rozładow, wnies, montaż i uruchom oraz podłącz do istniej. kanałów wentyl. i mediów mebli płyt. oraz siedz. i krzes., w ramach proj. pn. Budowa CZSK w Poznaniu - cent.med.interw. (etap I CZSK)

Formed Spółka z o. o. Sp.k. -

2026-04-17 12:31:45Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 149 PLN Średnia: 42 064 PLN Max: 189 130 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
SZAFA ENDOSKOPOWA ZESTAW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001261820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rydygiera Ludwika 1

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.krzycka@szpital.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpila.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SZAFA ENDOSKOPOWA ZESTAW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f749990d-a321-4c6f-abe1-fe8da8a29a88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1133326

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: http://www.szpitalpila.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: ZGODNIE Z SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w postaci katalogu

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: EZP.IV-241/36/25

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa szafy endoskopowej, zestawu wraz z wyposażeniem na potrzeby Pracowni Endoskopii Szpitala Specjalistycznego w Pile

4.2.6.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostaw

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

- materiały informacyjne dotyczące oferowanego przedmiotu zamówienia (np. karty katalogowe, prospekty, opisy, instrukcje użytkowania) dzięki którym Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi, użytkowymi. Opisy zawarte w materiałach informacyjnych muszą być przedstawione w języku polskim (jeżeli w języku obcym – to wymagane jest tłumaczenie na język polski: nie wymaga się tłumaczenia sporządzonego przez tłumacza przysięgłego).

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

- materiały informacyjne dotyczące oferowanego przedmiotu zamówienia (np. karty katalogowe, prospekty, opisy, instrukcje użytkowania) dzięki którym Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi, użytkowymi. Opisy zawarte w materiałach informacyjnych muszą być przedstawione w języku polskim (jeżeli w języku obcym – to wymagane jest tłumaczenie na język polski: nie wymaga się tłumaczenia sporządzonego przez tłumacza przysięgłego).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-07-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma zakupowa

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-07-04 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-08-02

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2025-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2025
Termin składania ofert
04.07.2025 08:00
Wartość umowy
282 313 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.3
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33192000-2 - Meble medyczne
33192000-2 (Meble medyczne)

Okres realizacji

60 dni