Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 08.09.2026 09:00 (4 dni)

Usługa cateringowa dla uczestników projektu "Pierwszy krok w Kosmos"

Aktywny Usługi 2026/BZP 00412707

Numer referencyjny: PLS-AS.253.8.2026

Zamawiający

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. M. Kopernika

Al. Planetarium 4

41-500 Chorzów, Śląskie

NIP: 6271669764

REGON: 000195854

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla uczestników projektu „Pierwszy krok w Kosmos”. Usługi świadczone będą sukcesywnie w okresie od października 2026 r. do czerwca 2027 r. Zamawiający przewiduje, że w tym okresie w projekcie udział weźmie 3 564 uczestników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ / Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Zastosowanie naczyń i sztućców wielorazowego użytku 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków)

Najniższa cena

340 339 PLN

Średnia cena

1 195 270 PLN

Najwyższa cena

2 270 767 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Naprzód Catering Sp. z o.o. Łódź 2 340 339 PLN 367 566 PLN
Food4Med sp. z o.o. Kraków 2 1 288 592 PLN 2 548 840 PLN
Catermed Sp. z o.o. Łódź 2 991 664 PLN 1 983 329 PLN
PUPH Pietruszka, Daria Bartosik Góra 1 - -
Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Wrocław 1 2 270 767 PLN 2 270 767 PLN
Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Wrocław 1 - -
" Szymon Lipka" Żory 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków na potrzeby Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

Catermed Sp. z o.o. 1 011 398 PLN

2026-08-21 07:20:17Z

Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków na potrzeby Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

Catermed Sp. z o.o. 971 931 PLN

2026-08-21 07:20:17Z

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie przygotowania i dystrybucji posiłków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji

Food4Med sp. z o.o. 2 193 804 PLN

2026-08-17 04:27:26Z

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie przygotowania i dystrybucji posiłków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji

Food4Med sp. z o.o. 383 380 PLN

2026-07-14 06:56:17Z

Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

" Szymon Lipka" -

2026-07-08 07:38:34Z

Usługa gastronomiczna w DPS „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi w okresie od 01.01.2026 do 30.06.2026

Naprzód Catering Sp. z o.o. -

2026-07-06 11:41:04Z

Usługa gastronomiczna w DPS „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi w okresie od 01.07.2026 do 31.12.2026

Naprzód Catering Sp. z o.o. 340 339 PLN

2026-07-02 07:25:25Z

catering

Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław -

2026-07-01 10:34:26Z

Świadczenie usług polegających na wytwarzaniu i dostarczaniu całodziennych posiłków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Przystań" w Bielsku-Białej na okres I Półrocza w 2026 roku

PUPH Pietruszka, Daria Bartosik -

2026-07-01 08:34:46Z

12/TP/US/26 NA PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW SZPITALA (CATERING) - POWTÓRKA

Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław 2 270 767 PLN

2026-06-15 12:05:17Z

Cała Polska — 80 przetargów

Min: 3 990 PLN Średnia: 878 385 PLN Max: 3 888 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa cateringowa dla uczestników projektu "Pierwszy krok w Kosmos"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. M. Kopernika

1.3.) Oddział zamawiającego: Planetarium Śląskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000195854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Planetarium 4

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 7450055

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@planetarium.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.planetarium.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa dla uczestników projektu "Pierwszy krok w Kosmos"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3d790ec-38f8-4b3e-83b6-89c2f2d1eb80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098569/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi cateringowe dla uczestników projektu "Pierwszy krok w Kosmos"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, dla Priorytetu: FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji, dla Działania: FESL.06.04Strategiczne projekty dla obszaru edukacji.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c3d790ec-38f8-4b3e-83b6-89c2f2d1eb80

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej na Platformie e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce
„Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja".

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są w pkt. 39. SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PLS-AS.253.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla uczestników projektu „Pierwszy krok w Kosmos”.
Usługi świadczone będą sukcesywnie w okresie od października 2026 r. do czerwca 2027 r.
Zamawiający przewiduje, że w tym okresie w projekcie udział weźmie 3 564 uczestników.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ / Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Przedmiotem prawa opcji jest zwiększenie liczby uczestników projektu korzystających z usług cateringowych o maksymalnie 1000 osób w okresie realizacji umowy (tj. od października 2026 r. do czerwca 2027 r.).
Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach jakościowych, asortymentowych i organizacyjnych, jakie zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla zamówienia gwarantowanego.
Usługi w ramach prawa opcji będą rozliczane według cen jednostkowych (ceny za zestaw dla 1 uczestnika) wskazanych przez Wykonawcę w formularzu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Ceny te są stałe i nie ulegną podwyższeniu.
Uruchomienie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji, a brak jego uruchomienia przez Zamawiającego w całości lub w części nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych czy finansowych ze strony Wykonawcy.
Zamawiający dopuszcza możliwość wielokrotnego (sukcesywnego) uruchamiania prawa opcji w zależności od bieżących potrzeb projektowych, z zastrzeżeniem, że łączna liczba dodatkowych uczestników nie przekroczy 1000 osób.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona wyboru oferty spośród ofert złożonych w postępowaniu (tj. Wykonawców niewykluczonych i nieodrzuconych ofert) na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Zastosowanie naczyń i sztućców wielorazowego użytku

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, w szczególności:
- posiadają uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż posiada zatwierdzenie zakładu i wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów państwowej inspekcji sanitarnej aktualny na dzień składania ofert, lub inny dokument równoważny, potwierdzający że Wykonawca spełniania wymagania sanitarne konieczne do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej podawanych do konsumpcji potraw produkowanych od surowca do gotowej potrawy oraz prowadzenia działalności cateringowej i przewożenia wyprodukowanych dań środkiem transportu.
- posiadają zdolności techniczne i zawodowe;
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej pięć usług polegających na świadczeniu usług cateringowych, dla grup liczących co najmniej 80 osób każda.
- dysponuje co najmniej jedną osobą o poniżej wskazanym doświadczeniu i kwalifikacjach, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia w charakterze koordynatora, która:
w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, uczestniczyła w realizacji co najmniej 3 usług polegającej na koordynowaniu realizacji zamówienia polegającego na świadczeniu usług cateringowych dla grup liczących co najmniej 80 osób każda. Przez jedną usługę Zamawiający rozumie usługę zrealizowaną w ramach jednej umowy przez okres co najmniej 6 miesięcy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z postępowania Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, na pisemne wezwanie Zamawiającego, wystosowane w trybie art. 274 ustawy Pzp, składa następujące dokumenty:
- oświadczenie w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ.
- informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp,
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
- zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Wykonawca złoży dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
- zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Wykonawca złoży dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
- odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzona nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu ostatecznego potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona na pisemne wezwanie Zamawiającego, wystosowane w trybie art. 274 ustawy Pzp, składa:
- dokument potwierdzający zatwierdzenie zakładu i wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów państwowej inspekcji sanitarnej w zakresie spełniania wymagań sanitarnych koniecznych do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej podawanych do konsumpcji potraw produkowanych od surowca do gotowej potrawy oraz prowadzenia działalności cateringowej i przewożenia wyprodukowanych dań środkiem transportu, aktualny na dzień składania ofert.
- wykaz wykonanych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej pięciu usług, o których mowa w pkt.13.1.4, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których były one wykonane, z załączeniem dowodów określających czy usługi te zostały wykonane należycie. Wzór wykazu stanowi Załącznik Nr 4 do SWZ.
Dowodami, o których mowa powyżej są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane; jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.
W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług, o którym mowa w pkt. 13.1.4., wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, w wykazie należy wskazać usługi, w przeprowadzeniu których Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
- wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności które będą uczestniczyły w realizacji zamówienia w charakterze koordynatora, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu stanowi Załącznik Nr 5 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku, gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia (np. spółki cywilne, konsorcja) – Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika, zwanego „Liderem”, do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Fakt ustanowienia pełnomocnika należy udokumentować dołączeniem do oferty pełnomocnictwa podpisanego przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Pełnomocnictwo składane jest w formie elektronicznej, w postaci elektronicznej z podpisem zaufanym lub osobistym albo kopia w postaci cyfrowego odwzorowania dokumentu papierowego (skan), której zgodność z oryginałem poświadcza mocodawca podpisem kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym lub notariusz podpisem kwalifikowanym. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie
(przez każdego z Wykonawców lub pełnomocnika). W przypadku wyboru przez Zamawiającego oferty złożonej przez konsorcjum/spółkę cywilną, Wykonawcy tworzący konsorcjum/spółkę cywilną zobowiązani będą, najpóźniej przed podpisaniem umowy na wykonanie zamówienia, do przedłożenia umowy konsorcjum/spółki cywilnej. Wykonawcy występujący wspólnie ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w pkt. 15.1 oraz 16.1 SWZ, składa każdy z Wykonawców osobno. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonują świadczenia, do realizacji którego te zdolności są wymagane.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy zostały zawarte w paragrafie 9 oraz 10 projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 11:10

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.08.2026
Termin składania ofert
08.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55322000-3 (Usługi gotowania posiłków) 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków) 55320000-9 (Usługi podawania posiłków) 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków 55320000-9 - Usługi podawania posiłków

Okres realizacji

do 2027-06-30