Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZ Di M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00390438

Zamawiający

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

Krakowska 9

43-600 Jaworzno, Śląskie

NIP: 6322010013

REGON: 240268900

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group Warszawa 5260214686

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 133 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66510000-8)

Najniższa cena

98 PLN

Średnia cena

163 278 PLN

Najwyższa cena

798 151 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Warszawa 6 75 881 PLN 303 523 PLN
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa 5 73 259 PLN 326 294 PLN
"INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP" Warszawa 3 155 901 PLN 311 802 PLN
TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Warszawa 2 - -
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Warszawa 2 240 620 PLN 481 241 PLN
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A. Warszawa 2 341 724 PLN 683 447 PLN
UNIQA TU SA Warszawa 2 15 845 PLN 31 690 PLN
TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa 2 304 831 PLN 569 661 PLN
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group , Warszawa 2 48 747 PLN 97 493 PLN
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA Sopot 2 179 813 PLN 179 813 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Kompleksowe ubezpieczenie mienia Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A. 191 043 PLN

2026-09-02 12:51:18Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA 798 151 PLN

2026-08-27 12:08:52Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI

Generali T.U. S.A. 77 793 PLN

2026-08-27 12:08:52Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 10 251 PLN

2026-08-27 12:08:52Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY ZAWIERCIE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 195 391 PLN

2026-08-20 13:21:59Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY ZAWIERCIE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group -

2026-08-20 13:21:59Z

Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZ Di M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group -

2026-08-13 06:50:13Z

„Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...)w podziale na dwie części” Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup. nr 7- koparko-ładowarka JCB 3CX

COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group 6 945 PLN

2026-08-12 11:05:24Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA ŚLĄSKIEGO CENTRUM REUMATOLOGII IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA W USTRONIU SP. Z O.O. (2 CZĘŚCI)

POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-08-10 09:07:20Z

USŁUGA UBEZPIECZENIA ŚLĄSKIEGO CENTRUM REUMATOLOGII IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA W USTRONIU SP. Z O.O. (2 CZĘŚCI)

INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. VIENNA INSURANCE GROUP -

2026-08-10 09:07:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 146 PLN Średnia: 175 468 PLN Max: 897 379 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZ Di M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie infrastrukturą drogową

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZ Di M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e26da47c-3d56-4ae1-a22d-66f9f4b3faae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072428/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZD i M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy z dnia Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz.973).
w ogłoszonym zamówieniu udzielonym w trybie podstawowym na podstawie umowy nr UMOWA NR MZDiM.SA.223.30.2024 zawartej 13 września 2024 r . z Wykonawcą firmą COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group , Aleje Jerozolimskie 162, 02 – 342 Warszawa zostało przewidziane zamówienie podobne, polegające na powtórzeniu podobnych czynności związanych z ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDIM.SA.222.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

”Usługa kompleksowego ubezpieczenia Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na dwie części, Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych - zamówienie uzupełniające nr 6-pojazd Fiat Grande Panda

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260214686

7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 162

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-342

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1875 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 66510000-8
66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe) 66516100-1 (Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej)