Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 6 945 PLN
„Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...)w podziale na dwie części” Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup. nr 7- koparko-ładowarka JCB 3CX
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg i Mostów
Krakowska 9
43-600 Jaworzno, Śląskie
NIP: 6322010013
REGON: 240268900
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group | Warszawa | 5260214686 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa) | Umowa podpisana | 6 945 PLN | 6 945 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 133 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66510000-8)
Najniższa cena
98 PLN
Średnia cena
163 278 PLN
Najwyższa cena
798 151 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Warszawa | 6 | 75 881 PLN | 303 523 PLN |
| UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa | 5 | 73 259 PLN | 326 294 PLN |
| "INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP" Warszawa | 3 | 155 901 PLN | 311 802 PLN |
| TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Warszawa | 2 | - | - |
| Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Warszawa | 2 | 240 620 PLN | 481 241 PLN |
| Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A. Warszawa | 2 | 341 724 PLN | 683 447 PLN |
| UNIQA TU SA Warszawa | 2 | 15 845 PLN | 31 690 PLN |
| TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa | 2 | 304 831 PLN | 569 661 PLN |
| Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group , Warszawa | 2 | 48 747 PLN | 97 493 PLN |
| Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA Sopot | 2 | 179 813 PLN | 179 813 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowe ubezpieczenie mienia Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
2026-09-02 12:51:18Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
2026-08-27 12:08:52Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
2026-08-27 12:08:52Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY LUBOMIA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
2026-08-27 12:08:52Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY ZAWIERCIE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
2026-08-20 13:21:59Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY ZAWIERCIE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
2026-08-20 13:21:59Z
Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZ Di M w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na 2 części
2026-08-13 06:50:13Z
„Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...)w podziale na dwie części” Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup. nr 7- koparko-ładowarka JCB 3CX
2026-08-12 11:05:24Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA ŚLĄSKIEGO CENTRUM REUMATOLOGII IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA W USTRONIU SP. Z O.O. (2 CZĘŚCI)
2026-08-10 09:07:20Z
USŁUGA UBEZPIECZENIA ŚLĄSKIEGO CENTRUM REUMATOLOGII IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA W USTRONIU SP. Z O.O. (2 CZĘŚCI)
2026-08-10 09:07:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389403 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...)w podziale na dwie części” Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup. nr 7- koparko-ładowarka JCB 3CX
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie infrastrukturą drogową
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...)w podziale na dwie części” Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup. nr 7- koparko-ładowarka JCB 3CX2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f5183ef-2f0a-4fb7-bbc2-308785c6bcc7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072428/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 „Usługa kompleksowego ubezpieczenia MZDiM w Jaworznie (...) Część nr 2: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych zam. uzup.nr 7- , koparko-ładowarka JCB 3CX
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy z dnia Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026r. poz. 793). Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie postępowania podstawowego pn. Usługi kompleksowego ubezpieczenia Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na dwie części” - dot. Część nr 2:
wykonawcy: COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group . W związku z zakupem przez MZDIM w Jaworznie pojazdu - koparki kołowej JCB istnieje konieczność ubezpieczenia pojazdu. Wartość zamówienia uzupełniającegozostała uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDIM.SA.222.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa kompleksowego ubezpieczenia Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie w zakresie posiadanego mienia i wykonywanej działalności od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. w podziale na dwie części” Część nr 2 - zamówienie uzupełniające nr 7”- koparko-ładowarka JCB 3CX
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6945,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6945,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6945,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260214686
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 162
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-342
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6945,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 6 945 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE