Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00312659

Numer referencyjny: DZP-271-2-75/TP/2026

Zamawiający

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Wielicka 265

30-663 Kraków, Małopolskie

NIP: 6792525795

REGON: 351375886

Opis przedmiotu zamówienia

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej szczegółowo opisana w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
stopień naukowy 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
AGNIESZKA KOZIOŁ-KOZAKOWSKA CENTRUM EDUKACJI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO NUTRI CENTER Zdzięsławice 6782891009

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 AGNIESZKA KOZIOŁ-KOZAKOWSKA CENTRUM EDUKACJI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO NUTRI CENTER (Zdzięsławice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 39 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)

Najniższa cena

6 587 PLN

Średnia cena

66 607 PLN

Najwyższa cena

424 080 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz Nowy Targ 3 - -
Beata Łukaszewska Nowy Targ 2 53 850 PLN 107 700 PLN
Stanisława Frączek Laskowa 2 - 22 954 PLN
Monika Kolawińska Bochnia 2 - -
Spółdzielnia Socjalna Zielony Serwis Ciężkowice 2 424 080 PLN 424 080 PLN
Karolina Sroczyńska Bochnia 2 - 19 960 PLN
Lidia Gumuła Drwinia 2 - 14 970 PLN
Dorota Myszka Bochnia 2 - 21 956 PLN
Małgorzata Obrał Nowy Wiśnicz 1 - 14 970 PLN
Wioletta Ligęza Bobowa 1 - 173 760 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”

Veritum – Centrum Szkoleniowe 8 757 PLN

2026-08-20 12:16:15Z

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej

AGNIESZKA KOZIOŁ-KOZAKOWSKA CENTRUM EDUKACJI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO NUTRI CENTER -

2026-07-28 11:37:31Z

Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”

Rehabilis mgr Marcin Lis 16 731 PLN

2026-07-22 08:58:45Z

Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”

REHABILIS mgr MARCIN LIS 14 310 PLN

2026-07-22 08:58:45Z

„ŚWIADCZENIE USł. OPIEKUŃCZYCH W MIEJSCU ZAMIESZKANIA ZGODNIE Z ART. 50 USTAWY Z DN. 12 MARCA 2004r. O POMOCY SPOŁ., DLA OSÓB ZAM. NA TERENIE GM. CIĘŻKOWICE – ŚWIADCZENIOBIORCÓW GOPS W CIĘŻKOWICACH”

Spółdzielnia Socjalna Zielony Serwis -

2026-07-01 11:34:03Z

Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień

Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz -

2026-06-24 11:44:58Z

Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień

Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz -

2026-06-24 11:44:58Z

Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień

Poradnictwo Psychologiczne Maria Olewnik -

2026-06-24 11:44:58Z

Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień

Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz -

2026-06-24 11:44:58Z

Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień

Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz -

2026-06-24 11:44:58Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 PLN Średnia: 108 462 PLN Max: 1 021 956 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351375886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wielicka 265

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-663

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@usdk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usd.krakow.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d797255a-b9b2-4a69-9732-3cc9b1d38027

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149716/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologii

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://usdk.eb2b.com.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://usdk.eb2b.com.pl/
Szczegółowe informacje zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowy opis w SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowy opis w SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowy opis w SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-271-2-75/TP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 601200,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej szczegółowo opisana w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został określony przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: stopień naukowy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zdolność techniczna i zawodowa:
1) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą znajomość języka angielskiego medycznego na poziomie zaawansowanym (poziom C2) lub zapewni udział w wykonywanej usłudze biegłego tłumacza.
2) Wykonawca musi wykazać, że wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie świadczenie usługi tożsamej z przedmiotem zamówienia wykonywanej na rzecz szpitala dziecięcego, z uwzględnieniem doświadczenia w leczeniu dietetycznym pacjentów pediatrycznych stosujących leki przeciw otyłości.
3) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą minimum 10 publikacji naukowych dotyczących leczenia dietetycznego pacjentów pediatrycznych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Nie dotyczy.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Nie dotyczy.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania szczegółowo opisane w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zamian został wskazany w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://usdk.eb2b.com.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.06.2026
Termin składania ofert
08.07.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)

Okres realizacji

35 miesiące