Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej
Numer referencyjny: DZP-271-2-75/TP/2026
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Wielicka 265
30-663 Kraków, Małopolskie
NIP: 6792525795
REGON: 351375886
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AGNIESZKA KOZIOŁ-KOZAKOWSKA CENTRUM EDUKACJI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO NUTRI CENTER | Zdzięsławice | 6782891009 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AGNIESZKA KOZIOŁ-KOZAKOWSKA CENTRUM EDUKACJI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO NUTRI CENTER (Zdzięsławice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 39 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)
Najniższa cena
6 587 PLN
Średnia cena
66 607 PLN
Najwyższa cena
424 080 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Gabinet Psychologiczny Ilona Adamczyk - Ścisłowicz Nowy Targ | 3 | - | - |
| Beata Łukaszewska Nowy Targ | 2 | 53 850 PLN | 107 700 PLN |
| Stanisława Frączek Laskowa | 2 | - | 22 954 PLN |
| Monika Kolawińska Bochnia | 2 | - | - |
| Spółdzielnia Socjalna Zielony Serwis Ciężkowice | 2 | 424 080 PLN | 424 080 PLN |
| Karolina Sroczyńska Bochnia | 2 | - | 19 960 PLN |
| Lidia Gumuła Drwinia | 2 | - | 14 970 PLN |
| Dorota Myszka Bochnia | 2 | - | 21 956 PLN |
| Małgorzata Obrał Nowy Wiśnicz | 1 | - | 14 970 PLN |
| Wioletta Ligęza Bobowa | 1 | - | 173 760 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”
2026-08-20 12:16:15Z
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej
2026-07-28 11:37:31Z
Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”
2026-07-22 08:58:45Z
Usługi terapeutyczne i specjalistyczne dla uczestników placówki wsparcia dziennego” w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne”
2026-07-22 08:58:45Z
„ŚWIADCZENIE USł. OPIEKUŃCZYCH W MIEJSCU ZAMIESZKANIA ZGODNIE Z ART. 50 USTAWY Z DN. 12 MARCA 2004r. O POMOCY SPOŁ., DLA OSÓB ZAM. NA TERENIE GM. CIĘŻKOWICE – ŚWIADCZENIOBIORCÓW GOPS W CIĘŻKOWICACH”
2026-07-01 11:34:03Z
Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień
2026-06-24 11:44:58Z
Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień
2026-06-24 11:44:58Z
Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień
2026-06-24 11:44:58Z
Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień
2026-06-24 11:44:58Z
Usługa - zatrudnienie osób do przeprowadzenia 8 rodzajów grup wsparcia - psycholog/psychoterapeuta/pracownik socjalny/specjalista terapii uzależnień
2026-06-24 11:44:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312659 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351375886
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wielicka 265
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-663
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@usdk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usd.krakow.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d797255a-b9b2-4a69-9732-3cc9b1d38027
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149716/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologii
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://usdk.eb2b.com.pl/3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://usdk.eb2b.com.pl/
Szczegółowe informacje zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowy opis w SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowy opis w SWZ.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowy opis w SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-271-2-75/TP/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 601200,00 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej szczegółowo opisana w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został określony przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: stopień naukowy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zdolność techniczna i zawodowa:1) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą znajomość języka angielskiego medycznego na poziomie zaawansowanym (poziom C2) lub zapewni udział w wykonywanej usłudze biegłego tłumacza.
2) Wykonawca musi wykazać, że wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie świadczenie usługi tożsamej z przedmiotem zamówienia wykonywanej na rzecz szpitala dziecięcego, z uwzględnieniem doświadczenia w leczeniu dietetycznym pacjentów pediatrycznych stosujących leki przeciw otyłości.
3) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą minimum 10 publikacji naukowych dotyczących leczenia dietetycznego pacjentów pediatrycznych.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Nie dotyczy.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Nie dotyczy.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków ZamówieniaSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wymagania szczegółowo opisane w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zamian został wskazany w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://usdk.eb2b.com.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- 08.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
35 miesiące