Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania AMMS i Infomedica
Zamawiający
SP ZOZ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4 W BYTOMIU
Bytom, Śląskie
NIP: 6262510567
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Asseco Poland S. A. | Rzeszów | 5220003782 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asseco Poland S. A. (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72260000-5)
Najniższa cena
135 792 PLN
Średnia cena
390 807 PLN
Najwyższa cena
1 121 760 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| VULCAN sp. z o.o. Wrocław | 4 | 750 915 PLN | 1 501 830 PLN |
| SYNEKTIK S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 414 038 PLN | 414 038 PLN |
| QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zabrze | 2 | 249 572 PLN | 249 572 PLN |
| SYGNITY BUSINESS SOLUTIONS S.A. Zielona Góra | 2 | - | 575 942 PLN |
| ASSECO POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Rzeszów | 2 | 501 164 PLN | 1 002 327 PLN |
| Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. Warszawa | 1 | 135 792 PLN | 135 792 PLN |
| Asseco Poland S. A. Rzeszów | 1 | - | - |
| Business Online Services Sp. z o.o. Osiemborów | 1 | 143 689 PLN | 143 689 PLN |
| Business Online Services Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup licencji oprogramowania System Center Configuration Manager na okres 36 miesięcy BZP.271.1.39.2026
2026-09-02 10:42:46Z
Świadczenie usług utrzymania oprogramowania SAWA, subskrypcji oprogramowania „Wymiana Międzyinstancyjna” oraz „Integracja z Systemem Centralnego Wydruku” dla Sądu Okręgowego w Rybniku
2026-09-01 11:01:35Z
Zakup licencji oprogramowania System Center Configuration Manager na okres 36 miesięcy
2026-08-14 09:45:04Z
Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania AMMS i Infomedica
2026-07-31 13:05:27Z
Świadczenie usługi opieki serwisowej nad systemem oprogramowania pn. „Quorum” oraz nad modułami systemu „Quorum"
2026-07-29 06:33:23Z
Jednorazowa usługa integracji i wymiany danych z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagający proces podejmowania decyzji diagnostyczno-leczniczych.
2026-07-23 05:37:33Z
Serwis i asysta techniczna MSIP w okresie 07.2025 - 07.2026
2026-07-22 11:13:28Z
Serwis i asysta techniczna MSIP w okresie 07.2026 - 07.2027
2026-07-20 08:36:27Z
Usługa udostępnienia systemu do zarządzania oświatą
2026-07-16 13:19:25Z
„Wdrożenie rozwiązań AI oraz integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach”
2026-07-15 10:45:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373443 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania AMMS i Infomedica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4 W BYTOMIU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296271
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: AL. LEGIONÓW 10
1.4.2.) Miejscowość: Bytom
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital4.bytom.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital4.bytom.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be6933a3-17e7-497f-8a62-49d7f3776154
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373443
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 80/2026 281732-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt KPOD.07.03-IP.10-0419/25 pn. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania AMMS i Infomedica
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru autorskiego oprogramowania AMMS i Infomedica dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10.
2. Przedmiot realizowany jest w ramach Projektu KPOD.07.03-IP.10-0419/25 pn. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A – Opis przedmiotu zamówienia. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland S. A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782
4.3.3.) Ulica: 35-322
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-322
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 603684,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 113/2026 408730-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z problemami technicznymi oraz brakiem możliwości wykonania umowy w pierwotnym terminie oraz zgodą MZ na przedłużenie projektu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie terminu realizacji umowy do 30.06.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 603684,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 603684,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE