Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.
Zamawiający
Biuro Rzecznika Praw Dziecka
Chocimska 6
00-791 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252184812
REGON: 016387630
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie | Warszawa | 5272323837, 8241805844, 5242924779 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)
Najniższa cena
41 PLN
Średnia cena
751 852 PLN
Najwyższa cena
4 314 055 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Agencja Ochrony Kowalczyk Security Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 152 557 PLN | 762 787 PLN |
| Seltik Security Sp. z o. o. Warszawa | 3 | - | - |
| Usługowa Spółdzielnia Uniwersum Warszawa | 3 | 230 418 PLN | 4 838 768 PLN |
| SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 768 923 PLN | 2 306 769 PLN |
| Basma Security Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum Warszawa | 2 | 950 420 PLN | 961 765 PLN |
| MAXUS Sp. z o.o. Łódź | 2 | 374 665 PLN | 374 665 PLN |
| BASMA SECURITY Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 1 691 543 PLN | 1 691 543 PLN |
| COMPLEX Sp. z o.o. Brzeg | 2 | - | - |
| Seltik Security Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 106 676 PLN | 213 352 PLN |
| MAXUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (MAXUS SP. Z O.O.) Łódź | 2 | 1 146 223 PLN | 1 146 223 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa ochrony budynków i mienia wraz z obsługą portierską w IERiGŻ-PIB
2026-08-31 11:20:30Z
Świadczenie usług całodobowej, fizycznej ochrony obiektów Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej
2026-08-31 10:43:08Z
Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz obsługi urządzeń ochrony technicznej w obiektach Sądu Rejonowego w Mławie oraz w Wydziale Ksiąg Wieczystych w Żurominie
2026-08-28 07:12:02Z
Ochrona osób i mienia w budynkach II Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-28 06:50:11Z
Usługa ochrony całodobowej wraz z usługą portierską obiektów i mienia Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego w Warszawie
2026-08-27 19:25:05Z
Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.
2026-08-27 09:34:16Z
Ochrona terenu i obiektów IChF PAN i IChO PAN przy ul. Kasprzaka 44/52 w Warszawie
2026-08-26 10:00:26Z
Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Polskiej Akademii Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie
2026-08-25 16:11:34Z
Świadczenie usług całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia oraz usługi całodobowego monitoringu lokalnego systemu alarmowego
2026-08-25 10:27:28Z
Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Polskiej Akademii Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie
2026-08-21 15:49:52Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409932 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Rzecznika Praw Dziecka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016387630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chocimska 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@brpd.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brpd.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ochrona praw dzieci
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18c72789-a5ef-41c8-9043-1fe89f4e9602
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409932
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119079/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Ochrona osób i mienia w obiekcie Biura Rzecznika Praw Dziecka przy ul. Chocimskiej 6 - wolna ręka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z brzmieniem art. 305 pkt 1 ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych: Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1–5 i 7–14.
Zgodnie zaś z art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
7) w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego
przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: BDGWZP. 260.6.2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BDG-WLiA.260.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 108021,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79700000-1 - Usługi detektywistyczne i ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Cerber Ochrona Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, Escorta Paweł Patoka i Marek Wyszkowski sp.j z siedzibą w Warszawie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272323837, 8241805844, 5242924779
7.3.3) Ulica: al. Prymasa Tysiąclecia 58
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-424
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113698 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-31 do 2026-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 108 022 PLN
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE