Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa polegająca na świadczeniu usług pocztowych na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni.
Zamawiający
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Gdynia, Pomorskie
NIP: 5860014932
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Poczta Polska Społka Akcyjna | Warszawa | 5250007313 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poczta Polska Społka Akcyjna (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 64100000-7)
Najniższa cena
224 460 PLN
Średnia cena
1 423 096 PLN
Najwyższa cena
2 621 732 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| POCZTA POLSKA Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | 224 460 PLN | 224 460 PLN |
| Poczta Polska Społka Akcyjna Warszawa | 1 | - | - |
| Poczta Polska Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | - | - |
| Poczta Polska S.A Warszawa | 1 | 2 621 732 PLN | 2 621 732 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług pocztowych dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie
2026-08-26 12:05:17Z
Usługa polegająca na świadczeniu usług pocztowych na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni.
2026-08-13 10:46:45Z
Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni
2026-07-22 10:56:21Z
Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym
2026-04-28 12:31:58Z
Cała Polska — 69 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391408 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa polegająca na świadczeniu usług pocztowych na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7913c62-f60d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391408
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00229578/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa polegająca na świadczeniu usług pocztowych na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem umowy jest świadczenie na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni usług pocztowych polegających na przyjmowaniu nadawanych przez Zamawiającego przesyłek pocztowych, przemieszczaniu i doręczaniu ich adresatom na obszarze całego kraju i za granicą oraz dokonywaniu ewentualnych zwrotów przesyłek nie doręczonych zgodnie z ustawą z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 896).
3.9.) Główny kod CPV: 64100000-7 - Usługi pocztowe i kurierskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Poczta Polska Społka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250007313
4.3.3.) Ulica: Rodziny Hiszpańskich 8
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-940
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 688800,49 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00270578/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 480148,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE