Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Giżycko, Warmińsko-mazurskie
NIP: 8451975009
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TOI TOI Polska sp. z o.o. | Warszawa | 1180042784 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TOI TOI Polska sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90600000-3)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TOI TOI Polska sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Komunalnik" Sp. z o.o. Kętrzyn | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG
2026-08-27 08:35:57Z
Utrzymanie zieleni terenów komunalnych
2026-04-28 07:16:38Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409707 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.2.) Oddział zamawiającego: 24 WOG
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 20
1.4.2.) Miejscowość: Giżycko
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.prokopczuk@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cf2fd9f-cb5b-4582-89e6-3de96f0e6ac7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409707
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 504004-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG
3.9.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-10-23 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOI TOI Polska sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180042784
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7234164,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 701980-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3268506,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE