Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa SOC (Security Operations Center) na okres 36 miesięcy
Zamawiający
Katowickie Centrum Onkologii
Katowice, Śląskie
NIP: 6342299376
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Blue Energy sp. z o.o. | Poznań | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Energy sp. z o.o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 51 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
245 902 PLN
Średnia cena
575 895 PLN
Najwyższa cena
1 092 240 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. K. Warszawa | 3 | 433 457 PLN | 433 457 PLN |
| OPTeam S.A. Tajęcina 113 | 2 | - | 971 873 PLN |
| Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów | 2 | - | 304 425 PLN |
| Smartech IT PSA Bielany Wrocławskie | 2 | 750 000 PLN | - |
| Asseco Poland SA Rzeszów | 2 | - | - |
| TK-MED Sp. z o.o. Chorzów | 2 | 787 274 PLN | 787 274 PLN |
| Pixel Technology spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź | 2 | - | - |
| INFO-LIDER sp. z o.o. Katowice | 2 | 245 902 PLN | 245 902 PLN |
| ASSECO Poland S.A. Rzeszów | 2 | - | - |
| ASSECO POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Rzeszów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Objęcie nadzorem autorskim oprogramowania INFOMEDICA+/AMMS+ 2
2026-09-03 06:56:23Z
Zakup usługi SOC i systemu SIEM dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
2026-08-19 08:49:26Z
Świadczenie usług utrzymaniowych dla Katowickiego Inteligentnego Systemu Monitoringu i Analizy
2026-08-14 10:42:25Z
27-P-26 Zakup usług cyberbezpieczeństwa dla Szpitala Miejskiego w Gliwicach Sp. z o.o.
2026-08-10 09:02:37Z
Usługa SOC (Security Operations Center) na okres 36 miesięcy
2026-07-22 11:41:17Z
Stworzenie w pełni redundantnego środowiska wirtualizacyjnego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
2026-07-20 07:09:52Z
Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie aplikacji mobilnej w ramach projektu pn. Budowa ścieżki historycznej „Wrzesień 1939 r. w Gminie Wyry”
2026-07-14 12:13:57Z
Przedłużenie wsparcia technicznego dla systemu URPM na okres kolejnych 3 lat
2026-07-08 08:01:58Z
Administracja całym środowiskiem bazodanowym zawierającym dane medyczne oraz podniesienie poziomu niezawodności i bezpieczeństwa baz Oracle w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
2026-07-07 09:09:48Z
27-P-26 Zakup usług cyberbezpieczeństwa dla Szpitala Miejskiego w Gliwicach Sp. z o.o.
2026-07-02 06:54:49Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356404 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa SOC (Security Operations Center) na okres 36 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Centrum Onkologii
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276201240
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Raciborska 26
1.4.2.) Miejscowość: Katowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 40-074
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@kco.katowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kco.katowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ebd2d98-a057-4b81-bc6b-5dbf3f068bef
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356404
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 505975-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach KPO i ZO – „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w KCO” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa SOC (Security Operations Center) na okres 36 miesięcy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Usługa SOC (Security Operations Center) na okres 36 miesięcy,
zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa oraz Załącznikiem Nr 4 - Parametry techniczno-
funkcjonalne.
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania
Odporności – „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej
oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w Katowickim Centrum
Onkologii” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony
zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. nr naboru KPOD.07.03-
IP.10-001/25.
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Blue Energy sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 597780,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 505975-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 597780 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE