Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00365935

Numer referencyjny: MSN/26/PU/2026

Zamawiający

MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ W WARSZAWIE

ul. Pańska 3

00-124 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252341832

REGON: 140187435

Opis przedmiotu zamówienia

Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Usługa dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie pracowników 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ART TRANSIT POLAND Sp. z o.o. Dobroń 831 163 62 47

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ART TRANSIT POLAND Sp. z o.o. (Dobroń) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 141 rozstrzygniętych przetargów (CPV 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego)

Najniższa cena

5 PLN

Średnia cena

240 683 PLN

Najwyższa cena

971 716 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Usługi Transportowe Janusz Drela Piaseczno 5 - -
Usługi Transportowe Przewóz Osób Bogdan Raniszewski Wyszków 4 265 075 PLN 265 075 PLN
SANIMAX-TRANSPORT S.C. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska Warszawa 3 452 963 PLN 452 963 PLN
Przewozy krajowe i zagraniczne osób Czapliccy Spółka Komandytowa Przasnysz 3 254 578 PLN 254 578 PLN
SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski Warszawa 3 174 803 PLN 524 409 PLN
Przewozy Fabisiak L. Spółka Komandytowa Mława 3 - -
Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska Warszawa 2 536 342 PLN 536 342 PLN
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. Garwolin 2 244 550 PLN 244 550 PLN
PAN WAN DANIEL POPOWSKI Warszawa 2 330 194 PLN 330 194 PLN
Usługi Transportowe Janusz Drela Piaseczno 2 5 PLN 1 005 436 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dowóz dzieci z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Prażmów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Usługi Transportowe Janusz Drela 237 820 PLN

2026-09-02 10:04:59Z

Dowóz dzieci z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Prażmów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec 164 726 PLN

2026-09-02 10:04:59Z

Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

ART TRANSIT POLAND Sp. z o.o. -

2026-09-02 09:06:52Z

Zakup biletów miesięcznych szkolnych i przewóz uczniów dojeżdżających z miejsca zamieszkania do szkół na terenie gminy Maciejowice w roku szkolnym 2026/2027

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. 244 550 PLN

2026-09-02 07:28:15Z

Świadczenie usług polegających na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na terenie gminy Gzy

Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska 536 342 PLN

2026-09-01 09:07:37Z

Świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Szydłowo

Przewozy Fabisiak L. Spółka Komandytowa -

2026-09-01 08:38:42Z

„Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy i Miasta Żuromin w okresie od dnia 01.09.2026 do 31.12.2026”

Przewóz Osób Jacek Domagalski 44 390 PLN

2026-08-31 12:39:09Z

„Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy i Miasta Żuromin w okresie od dnia 01.09.2026 do 31.12.2026”

Auto-Team Jerzy Filipski 30 716 PLN

2026-08-31 12:39:09Z

„Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027”

SANIMAX-TRANSPORT S.C. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska 452 963 PLN

2026-08-31 12:23:53Z

„Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026”

SANIMAX-TRANSPORT S.C. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska -

2026-08-31 11:56:43Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 PLN Średnia: 212 873 PLN Max: 4 170 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ W WARSZAWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140187435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pańska 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-124

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 885687624

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.wasylczuk@artmuseum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.artmuseum.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d5d756-e6f5-4795-ad2f-c78d15e0a4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365935

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://artmuseum.ezamawiajacy.pl/pn/ARTMUSEUM/demand/308595/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Tak

3.3.) Informacje na temat sposobu udostępnienia zastrzeżonych dokumentów zamówienia

Informacje dotyczące sposobu udostępniania zastrzeżonych dokumentów zamówienia zawiera załącznik do SWZ

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://artmuseum.ezamawiajacy.pl/pn/ARTMUSEUM/demand/308595/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej opisane zostały w SWZ

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://artmuseum.ezamawiajacy.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno
z wyłączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO. Wykonawca przystępując do postępowania jest obowiązany do wyrażenia zgody na przetwarzanie informacji zawierających dane osobowe
oraz do poinformowania i uzyskania zgody każdej osoby, której dane osobowe będą podane w ofercie, oświadczeniach i dokumentach złożonych w niniejszym postępowaniu. Na tę okoliczność Wykonawca złoży oświadczenie zawarte w Formularzu oferty zamówienia, wygenerowanego
z Systemu w dodatkowych pozycjach formularza ofertowego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MSN/26/PU/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Usługa dzieł sztuki na wystawę czasową i do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

4.2.6.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie pracowników

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w rozdziale II pkt 3 SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz podmiotowych środków dowodowych został określony w rozdziale II pkt 6 SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia określone zostały w SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-04 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://artmuseum.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-04 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-02

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
10.08.2026 10:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.15
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego) 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Okres realizacji

8 miesiące