Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa wsparcia Systemu Dalet
Zamawiający
Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5210414265
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Content Networks Sp. z o.o. | Warszawa | PL9511993194 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Content Networks Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72611000-6)
Najniższa cena
28 920 PLN
Średnia cena
286 513 PLN
Najwyższa cena
890 274 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Clockwise Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa | 5 | 99 980 PLN | 499 900 PLN |
| Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Softinet Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 56 264 PLN | 112 527 PLN |
| Fabrity S.A. Warszawa | 2 | 162 580 PLN | 335 202 PLN |
| Esri Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 591 630 PLN | 591 630 PLN |
| ADT GROUP Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 490 770 PLN |
| ITT-PRO Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 738 000 PLN | 738 000 PLN |
| IT Challenge Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Corsoft Andrzej Korzeniewski Warszawa | 1 | - | - |
| DGT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Straszyn | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa wsparcia Systemu Dalet
2026-09-02 12:56:18Z
Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług oraz dostaw - część nr 1
2026-09-02 12:42:08Z
Usługa wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych
2026-09-02 10:59:57Z
Świadczenie opieki serwisowej dla Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Macrologic ERP (Xpertis) wdrożonego w IOŚ-PIB.
2026-09-02 08:48:34Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 12:30:08Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 07:58:30Z
Wsparcie serwisowe i Asysta techniczna dla bibliotek i napędów taśmowych
2026-08-31 09:20:37Z
Odnowienie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla platformy Dell PowerEdge VRTX
2026-08-27 07:56:52Z
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
2026-08-20 13:50:48Z
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
2026-08-19 08:07:34Z
Cała Polska — 127 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419101 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa wsparcia Systemu Dalet
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010420591
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Niepodległości 77/85
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-977
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.domanski@polskieradio.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prsa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fce1da6d-1c08-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419101
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 101-310128
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa wsparcia Systemu Dalet
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa wsparcia Systemu Dalet
3.9.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Content Networks Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL9511993194
4.3.3.) Ulica: ul. Puławska 474/476
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-884
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 59778000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 181-567891
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5977800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE