Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
Zamawiający
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261048480
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| REBEL IT Magdalena Ostrowska | Olsztyn | 510687048 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REBEL IT Magdalena Ostrowska (Olsztyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72611000-6)
Najniższa cena
28 920 PLN
Średnia cena
286 513 PLN
Najwyższa cena
890 274 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Clockwise Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa | 5 | 99 980 PLN | 499 900 PLN |
| Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Softinet Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 56 264 PLN | 112 527 PLN |
| Fabrity S.A. Warszawa | 2 | 162 580 PLN | 335 202 PLN |
| Esri Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 591 630 PLN | 591 630 PLN |
| ADT GROUP Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 490 770 PLN |
| ITT-PRO Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 738 000 PLN | 738 000 PLN |
| IT Challenge Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Corsoft Andrzej Korzeniewski Warszawa | 1 | - | - |
| DGT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Straszyn | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa wsparcia Systemu Dalet
2026-09-02 12:56:18Z
Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług oraz dostaw - część nr 1
2026-09-02 12:42:08Z
Usługa wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych
2026-09-02 10:59:57Z
Świadczenie opieki serwisowej dla Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Macrologic ERP (Xpertis) wdrożonego w IOŚ-PIB.
2026-09-02 08:48:34Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 12:30:08Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 07:58:30Z
Wsparcie serwisowe i Asysta techniczna dla bibliotek i napędów taśmowych
2026-08-31 09:20:37Z
Odnowienie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla platformy Dell PowerEdge VRTX
2026-08-27 07:56:52Z
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
2026-08-20 13:50:48Z
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
2026-08-19 08:07:34Z
Cała Polska — 127 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397439 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332251
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Niepodległości
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bgpz823@uprp.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uprp.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ef38875-1b13-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397439
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00290598
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
1. świadczenie usługi wsparcia producenta dla systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection (dla łącznie 1000 licencji) zwanego dalej „Systemem”,
2. rozbudowa obecnego Systemu (900 licencji) poprzez dostarczenie dodatkowych 100 licencji zapewniających ochronę antywirusową serwerów
i stacji roboczych wraz ze wsparciem producenta dla całego Systemu (1000 licencji) do dnia 1.08.2026 r. ,
3. udzielenie licencji na oprogramowanie.
3.9.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-014.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REBEL IT Magdalena Ostrowska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510687048
4.3.3.) Ulica: Kopernika 15/3
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-512
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 119822,91 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00324534/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 119822,91 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE