Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej
Zamawiający
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005834
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Bistro Chochelka U. Wyszyńska, G. Respondek s.c. | Warszawa | 386530316 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bistro Chochelka U. Wyszyńska, G. Respondek s.c. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 118 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1)
Najniższa cena
59 PLN
Średnia cena
157 832 PLN
Najwyższa cena
2 796 006 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bistro Chochelka Urszula Wyszyńska i Grzegorz Respondek s.c. Warszawa | 4 | 21 684 PLN | 21 684 PLN |
| Lawendowy Dworek Mirosław Augustyniak Lublin | 3 | 11 298 PLN | 33 894 PLN |
| Bar Żak s.c. A i E Matczak Ciechanów | 3 | 7 370 PLN | 22 110 PLN |
| Jolanta Fornowska – Karczma w Miłosnej Krośniewice | 3 | 8 900 PLN | 8 900 PLN |
| Łukasz Żuchowski KA-WI Raszyn | 2 | 11 700 PLN | 11 700 PLN |
| Dom Pracy Twórczej "Reymontówka" w Chlewiskach, Chlewiska | 2 | 27 600 PLN | 27 600 PLN |
| Jolanta Fornowska - KARCZMA w MIŁOSNEJ, Krośniewice, | 2 | 8 500 PLN | 8 500 PLN |
| Granatoil Graniszewscy Sp. J. Czerwin | 2 | 17 394 PLN | 34 789 PLN |
| WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA (Sp. J.) LESZNO | 2 | 19 600 PLN | 19 600 PLN |
| Rest 8 Linda M. Krajewska, Anna I. Gawkowska s.c. Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie i dostarczanie posiłków gotowych w formie cateringu dla dzieci uczęszczających do żłobka i przedszkoli na terenie gminy Mirów
2026-08-27 11:07:18Z
Usługa gastronomiczna dla uczestników XXIII Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych
2026-08-24 10:42:23Z
Świadczenie usług żywienia dzieci w oddziale przedszkolnym i szkole w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie
2026-08-21 18:27:15Z
Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli
2026-08-19 11:42:26Z
Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej
2026-08-11 13:00:53Z
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków profilaktyczno - regeneracyjnych dla pracowników Sekcji Terenów Zielonych i Transportu PW.
2026-08-07 13:04:01Z
Usługi cateringowe i gastronomiczne na potrzeby spotkań organizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy na terenie m.st. Warszawy
2026-07-27 12:29:51Z
Usługa pośrednictwa polegająca na sukcesywnym świadczeniu rezerwacji usług cateringowych i restauracyjnych w kraju i za granicą dla Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika w Warszawie
2026-07-27 08:11:25Z
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków profilaktyczno - regeneracyjnych dla pracowników Sekcji Terenów Zielonych i Transportu PW
2026-07-27 08:09:08Z
Usługa przygotowania, dostarczania i podawania posiłków dla Policyjnej Izby Dziecka KSP
2026-07-22 12:20:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387884 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki
Warszawskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wch@pw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa227720-0b95-11ef-9b7e-467806a93518
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387884
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00313320
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki
Warszawskiej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bistro Chochelka U. Wyszyńska, G. Respondek s.c.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386530316
4.3.3.) Ulica: ul. Rektorska 2
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-614
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 50000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00354213/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 92092,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE