Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli
Zamawiający
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010073777
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sun&More Sp. z o.o. | Szczecin | 321023030 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sun&More Sp. z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 118 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1)
Najniższa cena
59 PLN
Średnia cena
157 832 PLN
Najwyższa cena
2 796 006 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bistro Chochelka Urszula Wyszyńska i Grzegorz Respondek s.c. Warszawa | 4 | 21 684 PLN | 21 684 PLN |
| Lawendowy Dworek Mirosław Augustyniak Lublin | 3 | 11 298 PLN | 33 894 PLN |
| Bar Żak s.c. A i E Matczak Ciechanów | 3 | 7 370 PLN | 22 110 PLN |
| Jolanta Fornowska – Karczma w Miłosnej Krośniewice | 3 | 8 900 PLN | 8 900 PLN |
| Łukasz Żuchowski KA-WI Raszyn | 2 | 11 700 PLN | 11 700 PLN |
| Dom Pracy Twórczej "Reymontówka" w Chlewiskach, Chlewiska | 2 | 27 600 PLN | 27 600 PLN |
| Jolanta Fornowska - KARCZMA w MIŁOSNEJ, Krośniewice, | 2 | 8 500 PLN | 8 500 PLN |
| Granatoil Graniszewscy Sp. J. Czerwin | 2 | 17 394 PLN | 34 789 PLN |
| WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA (Sp. J.) LESZNO | 2 | 19 600 PLN | 19 600 PLN |
| Rest 8 Linda M. Krajewska, Anna I. Gawkowska s.c. Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie i dostarczanie posiłków gotowych w formie cateringu dla dzieci uczęszczających do żłobka i przedszkoli na terenie gminy Mirów
2026-08-27 11:07:18Z
Usługa gastronomiczna dla uczestników XXIII Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych
2026-08-24 10:42:23Z
Świadczenie usług żywienia dzieci w oddziale przedszkolnym i szkole w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie
2026-08-21 18:27:15Z
Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli
2026-08-19 11:42:26Z
Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej
2026-08-11 13:00:53Z
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków profilaktyczno - regeneracyjnych dla pracowników Sekcji Terenów Zielonych i Transportu PW.
2026-08-07 13:04:01Z
Usługi cateringowe i gastronomiczne na potrzeby spotkań organizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy na terenie m.st. Warszawy
2026-07-27 12:29:51Z
Usługa pośrednictwa polegająca na sukcesywnym świadczeniu rezerwacji usług cateringowych i restauracyjnych w kraju i za granicą dla Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika w Warszawie
2026-07-27 08:11:25Z
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków profilaktyczno - regeneracyjnych dla pracowników Sekcji Terenów Zielonych i Transportu PW
2026-07-27 08:09:08Z
Usługa przygotowania, dostarczania i podawania posiłków dla Policyjnej Izby Dziecka KSP
2026-07-22 12:20:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398481 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141032404
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chmielna 69
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-801
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ncbr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ncbr
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-163423a3-6661-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398481
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00444476/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe, realizowane dla NCBR w budynku zlokalizowanym przy Rue Belliard 40 w
Brukseli, 1040 lub innej lokalizacji w Belgii.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące rodzaje świadczeń:
I. - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji dużych spotkań, np. konferencji przez Biuro NCBR w Brukseli, do
200 osób.
II - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji średnich spotkań przez Biuro NCBR w Brukseli, do 60 osób.
III - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji małych spotkań przez Biuro NCBR w Brukseli, do 25 osób.
IV - zapewnienie usługi cateringowej podczas całodniowych wizyt studyjnych, lub innych całodniowych/kilkudniowych
spotkań lub wydarzeń organizowanych przez Biuro NCBR w Brukseli, do 60 osób.
3.9.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55510000-8 - Usługi bufetowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sun&More Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321023030
4.3.3.) Ulica: ul. Madalińskiego 8/215,
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 70-101
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 454975,20 EUR
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00086952/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji umowy okazało się, że zapotrzebowanie na małe spotkania (do 25 osób) i wizyty studyjne jest mniejsze od planowanego, natomiast większe niż przewidziane jest zapotrzebowanie na spotkania średnie (26-60 osób) i duże (61-200).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana obejmuje przesunięcia pomiędzy poszczególnymi częściami (rodzajami wydarzeń), nie wpływając na łączną liczbę wydarzeń (44), ani na wartość umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji umowy okazało się, że zapotrzebowanie na małe spotkania (do 25 osób) jest mniejsze od planowanego, a zdecydowanie większe zapotrzebowanie jest na spotkanie średnie (25-60 osób), spotkania
duże (61-200) oraz na wizyty studyjne. Zmiana jest dopuszczalna zgodnie z par.1 umowy, zdanie ostatnie. W trakcie realizacji umowy okazało się, że nastąpił również wzrost cen surowców oraz kosztów pracy w
wyniku inflacji. Wobec powyższego zakłada się rewaloryzację cen jednostkowych o 9,8%.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana obejmuje przesunięcia pomiędzy poszczególnymi częściami (rodzajami wydarzeń), zwiększenie ogólnej liczby wydarzeń z 44 na 68 oraz rewaloryzację cen jednostkowych, nie wpływając na ogólną wartość obowiązującej umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 393969,19 EUR
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE