Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 214 140 PLN

Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00568050

Numer referencyjny: DPS.254.6.2025

Zamawiający

Dom Pomocy Społecznej w Bobrku

Księżnej Ogińskiej 2

32-661 Bobrek, Małopolskie

NIP: 5491248739

REGON: 000792604

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi pralnicze w zakresie prania wodnego, prasowania, odbioru do pralni i dostaw wypranej bielizny i ubrań w ilości do 43 000 kg (wg wagi suchej wypranej bielizny) wraz z wynajmem bielizny pościelowej. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został szczegółowo określony w załączniku nr 1 do swz – Opis przedmiotu zamówienia zwanym dalej „opz”.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Spełnianie przez Wykonawcę następujących wymagań sanitarno-higienicznych: posiadanie w pralni wykorzystywanej na potrzeby realizacji przedmiotu zamówienia bariery higienicznej oraz śluzy trójstopniowej między strefą brudną a czystą. 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Praxima Krakpol Sp. z o.o. Trzebinia 6282003661

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Praxima Krakpol Sp. z o.o. (Trzebinia) Umowa podpisana 214 140 PLN 214 140 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho)

Najniższa cena

6 PLN

Średnia cena

165 021 PLN

Najwyższa cena

954 240 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SimplyQ Anna Twaróg Limanowa 5 34 093 PLN 170 467 PLN
Wrotom Sp. z o.o. Kraków 4 16 321 PLN 65 282 PLN
Pralnia Silesia Sp. z o.o. Katowice 2 194 635 PLN 194 635 PLN
Firma Usługowo-Transportowa ESTETA Janusz Piętoń Tymbark 2 47 325 PLN 94 650 PLN
WROTOM Sp.zo.o. Kraków 1 522 258 PLN 522 258 PLN
Praxima Krakpol Trzebinia 1 - -
Praxima Krakpol sp z o.o. trzebinia 1 6 PLN 6 PLN
Praxima Krakpol Sp. z o.o. Trzebinia 1 - -
Praxima Krakpol Sp. z o.o. Trzebinia 1 - -
PRALNIA SILESIA Sp. z o.o. Katowice 1 345 532 PLN 345 532 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Kompleksowe świadczenie usług pralniczych wraz z transportem

Bluu Textile Service Wioletta Kuraś -

2026-09-03 10:13:46Z

Kompleksowe świadczenie usług pralniczych

WROTOM Sp.zo.o. 522 258 PLN

2026-08-31 06:31:57Z

Kompleksowe usługi pralnicze dla WSO w Krakowie

WROTOM Sp. z o.o. -

2026-08-24 07:08:30Z

Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (lokalizacja: Kraków, Dębe).

TOP PRALNIA, A. Zając, Z. Pachel Spółka Jawna 206 213 PLN

2026-08-12 07:02:34Z

Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (lokalizacja: Kraków, Dębe).

PPHU BEMA Beata Piątkowska – Jonio 60 000 PLN

2026-08-12 07:02:34Z

świadczenie kompleksowej usługi pralniczej zgodnie z wymogami sanitarno - epidemiologicznymi dla Aresztu Śledczego w Krakowie

Pralnia Silesia Sp. z o.o. -

2026-07-24 12:22:07Z

Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)

Praxima Krakpol Sp. z o.o. -

2026-07-21 07:36:27Z

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – świadczenie usług pralniczych w I półroczu 2026 r.

ROBERT MATUSIK ZAKŁAD USŁUGOWY PRANIA PRASOWANIA -

2026-07-14 07:21:31Z

Usługa prania dla Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach

SimplyQ AnnaTwaróg -

2026-07-14 07:16:55Z

Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój

Piotr Smoleń Usługi Wielobranżowe a 752 760 PLN

2026-07-08 11:34:14Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 PLN Średnia: 352 694 PLN Max: 1 184 832 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Bobrku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000792604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księżnej Ogińskiej 2

1.5.2.) Miejscowość: Bobrek

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-661

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsbobrek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpsbobrek.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634dc373-8d95-45d2-8bad-5539585605e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568050

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00669580/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-634dc373-8d95-45d2-8bad-5539585605e0

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-634dc373-8d95-45d2-8bad-5539585605e0

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązek informacyjny podlega publikacji na stronie postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DPS.254.6.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi pralnicze w zakresie prania wodnego, prasowania, odbioru do pralni i dostaw wypranej bielizny i ubrań w ilości do 43 000 kg (wg wagi suchej wypranej bielizny) wraz z wynajmem bielizny pościelowej.
Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został szczegółowo określony w załączniku nr 1 do swz – Opis przedmiotu zamówienia zwanym dalej „opz”.

4.2.6.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-01-01 do 2026-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Spełnianie przez Wykonawcę następujących wymagań sanitarno-higienicznych: posiadanie w pralni wykorzystywanej na potrzeby realizacji przedmiotu zamówienia bariery higienicznej oraz śluzy trójstopniowej między strefą brudną a czystą.

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
1) zdolność do występowania w obrocie gospodarczym. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy prowadzący działalność gospodarczą lub zawodową, którzy są wpisani do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym mają siedzibę lub miejsce zamieszkania. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego warunku. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia,
2) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące posiadania kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego warunku. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia,
3) sytuacja ekonomiczna lub finansowa. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego warunku. Ocena spełniania warunków udziału
w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia,
4) zdolność techniczna lub zawodowa. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawcy mają wykazać, że oferowana do wynajmu bielizna pościelowa spełnia wymagania określone w cz. A pkt 15 załącznika nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz że posiadają doświadczenie
w realizacji zamówień o przedmiocie identycznym lub podobnym do stanowiącego przedmiot niniejszego postępowania tj. w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert w postępowaniu (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy,
w tym okresie) poprzez wykazanie, że należycie wykonali co najmniej dwie usługi o wartości co najmniej 200 000 zł brutto każda.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości wykazania się wykonaniem kilku usług o mniejszej wartości, których łączna wartość wynosiłaby min. 200 000 zł brutto.
Zamawiający nie wymaga, aby wykazane usługi obejmowały wynajem bielizny pościelowej.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz wykonanych usług na potwierdzenie spełnienia warunku o którym mowa w rozdziale V ust. 2 pkt 4 SWZ; do wykazu należy dołączyć dowody określające czy te usługi zostały wykonane, przy czym dowodami o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Karta techniczna tkaniny potwierdzająca gramaturę i skład, instrukcja użytkowania oraz certyfikat Oeko-Tex Standard.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału (w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy z Wykonawców), podmiotowe środki dowodowe aktualne na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych - wykaz wykonanych usług na potwierdzenie spełnienia warunku o którym mowa w rozdziale V ust. 2 pkt 4 SWZ; do wykazu należy dołączyć dowody określające czy te usługi zostały wykonane, przy czym dowodami o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy, a także przedmiotowe środki dowodowe aktualne na dzień złożenia przedmiotowych środków dowodowych dotyczące wynajmu bielizny pościelowej - karta techniczna tkaniny potwierdzająca gramaturę i skład, instrukcja użytkowania oraz certyfikat Oeko-Tex Standard.
2) wypełniony formularz oferty,
3) pełnomocnictwo. W przypadku podpisania oferty oraz poświadczenia za zgodność z oryginałem kopii dokumentów przez osobę nie wymienioną w dokumencie rejestracyjnym (ewidencyjnym) Wykonawcy, należy do oferty dołączyć stosowne pełnomocnictwo w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie,
4) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia,
5) zobowiązanie podmiotów trzecich do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów. Pisemne zobowiązanie podmiotów, na zdolnościach lub sytuacji, których Wykonawca polega, do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (jeżeli dotyczy).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca do upływu terminu składania ofert zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 2 400 zł (słownie: dwa tysiące czterysta złotych 00/100).
2. Wadium może być wnoszone:
 przelewem – wpłacane na rachunek Domu Pomocy Społecznej w Bobrku prowadzony przez BNP Paribas Bank Polska S.A., ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa; nr 26 1600 1462 1772 9346 7000 0004 z dopiskiem „Wadium – „DPS.254.6.2025” i nazwą Wykonawcy - tak, aby przed upływem terminu składania ofert wadium znajdowało się na ww. rachunku.
 w poręczeniach bankowych, poręczeniach pieniężnych spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, gwarancjach bankowych, gwarancjach ubezpieczeniowych lub poręczeniach udzielanych przez podmioty o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – składane w oryginale,
w postaci elektronicznej przed upływem terminu składania ofert lub załączone do oferty.
3. Wadium wnoszone w formie gwarancji i poręczeń musi spełniać następujące wymogi:
 być wystawione na Dom Pomocy Społecznej w Bobrku (32-661 Bobrek, ul. Księżnej Ogińskiej 2),
 zawierać w swojej treści oświadczenie gwaranta (poręczyciela), w którym zobowiązuje się on do bezwarunkowej wypłaty kwoty wadium na pierwsze żądanie Zamawiającego zawierające oświadczenie, iż zaszła jedna z przesłanek wymienionych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp,
 okres ważności wadium nie może być krótszy niż okres związania ofertą.
4. Zamawiający zwróci wadium w sposób odpowiadający formie wnoszenia w przypadkach wymienionych w art. 98 ust 1 pkt 2, ust. 2 pkt 1 i 3 oraz ust. 4 ustawy Pzp.
5.Zamawiający zatrzyma wadium w przypadku, gdy zajdzie jedna z okoliczności wymienionych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp.
6. Zamawiający żąda ponownego wniesienia wadium przez Wykonawcę, któremu zwrócono wadium na podstawie art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, jeżeli w wyniku ostatecznego rozstrzygnięcia odwołania jego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Wykonawca wnosi wadium w terminie określonym przez Zamawiającego.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Oferta wspólna:
1) w przypadku złożenia oferty wspólnej przedsiębiorcy występujący wspólnie muszą upoważnić jednego spośród siebie jako przedstawiciela pozostałych – lidera do zaciągania i rozporządzania prawem w sprawach związanych z przedmiotem postępowania, a jego upoważnienie musi być udokumentowane pełnomocnictwem podpisanym przez pozostałych przedsiębiorców lub ich uprawnionych przedstawicieli,
2) oferta przedstawiona przez dwóch lub więcej partnerów wchodzących w skład konsorcjum lub spółki cywilnej musi być przedstawiona jako jedna oferta, od jednego Wykonawcy i spełniać następujące wymagania: oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (na oddzielnym formularzu) lub pełnomocnik (umocowany do składania oświadczeń wiedzy) w imieniu każdego z Wykonawców osobno.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres dopuszczalności dokonywania zmian postanowień zawartej umowy oraz warunki dokonywania tych zmian określone
zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-12-09 07:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-12-09 08:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.12.2025
Termin składania ofert
09.12.2025 06:00
Wartość umowy
214 140 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
98310000-9 (Usługi prania i czyszczenia na sucho)

Okres realizacji

01.01.2026 - 30.06.2026