Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00417242

Zamawiający

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Sucha Beskidzka, Małopolskie

NIP: 5521274352

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

34-240 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
El-Med Serwis Elektroniki Medycznej Jordanów 7351174657

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 El-Med Serwis Elektroniki Medycznej (Jordanów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 130 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50400000-9)

Najniższa cena

106 PLN

Średnia cena

9 567 PLN

Najwyższa cena

393 660 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Medic Service s.c. Kraków 17 1 227 PLN 20 866 PLN
Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków 15 1 115 PLN 16 729 PLN
ZTM INNOVATIONS Sp. z o.o. Poznań 9 1 672 PLN 15 044 PLN
Optilus – Rafał Siadak Koszalin 9 959 PLN 8 631 PLN
Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków 7 12 881 PLN -
PLS SERVICES SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Białystok 7 - -
SK-MED Systems Sp. z o.o. Poznań 4 106 PLN 424 PLN
MEDIKOM – Jacek Kobiałka Warszawa 3 1 897 PLN 5 691 PLN
Tadeusz Basta Naprawa Aparatury Medycznej "SERVMED" Kraków 3 8 700 PLN -
Optilus Rafał Siadak Koszalin 3 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

El-Med Serwis Elektroniki Medycznej -

2026-09-02 06:32:00Z

USŁUGA PRZEGLĄDU POGWARANCYJNEGO KOMORY HIPERBARYCZNEJ (ZYRON 12), KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA RENNER, KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA COLTRI, ORAZ KOMPRESORA WYSOKIEGO CIŚNIENIA BAUER

Hyperbaric Safety Management Grzegorz Roman 393 660 PLN

2026-07-29 10:12:51Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

EMED Sp. z o.o. Sp. K. 2 043 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. 81 536 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

„AMED” Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk 11 745 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

„AMED” Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk 2 931 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Si-Cura Sp. z o.o. 3 402 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

SK-MED SYSTEMS Sp. z o.o., 497 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Konsorcjum Firm: Nettle S.A. , Bayer Sp. z o.o. 9 794 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Izabella Krawczak 9 573 PLN

2026-07-22 10:38:18Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 125 PLN Średnia: 34 580 PLN Max: 847 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.4.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1abec398-fa4a-46ff-9ff4-bed16a396946

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417242

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S: 109/24 333855-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

3.9.) Główny kod CPV: 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): El-Med Serwis Elektroniki Medycznej

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351174657

4.3.3.) Ulica: Mickiewicza 56b

4.3.4.) Miejscowość: Jordanów

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-240

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 682471,44 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. U. S: 150/24 466963-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 10

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty i dodany inny sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty i dodany inny sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 7

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 8

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) do przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje dodany sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 9

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 10

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 679291,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 50400000-9
50400000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych)