Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XI
Zamawiający
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Stalowa Wola, Podkarpackie
NIP: 8652572459
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Halina Kozaczyńska | Stalowa Wola | nie dotyczy |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Halina Kozaczyńska (Stalowa Wola) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85320000-8)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Aneta Trela Stalowa Wola | 2 | - | - |
| B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski Rzeszów | 1 | - | - |
| Monika Trybuch Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Agnieszka Burdzy Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Anna Hejnasz Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Anna Spitzki Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Anna Wołoszyn Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Barbara Żak-Kupiec Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Beata Król-Blajer Stalowa Wola | 1 | - | - |
| Danuta Majchrowska Stalowa Wola | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XIX
2026-08-27 07:23:12Z
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XVIII
2026-08-27 07:20:36Z
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XII
2026-08-27 07:18:15Z
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XI
2026-08-27 07:13:50Z
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część X
2026-08-27 07:10:43Z
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część IX
2026-08-27 07:04:45Z
Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XIII 2
2026-08-17 10:41:56Z
Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXVII”
2026-08-17 09:44:16Z
Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXVI”
2026-08-17 09:41:02Z
Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXV”
2026-08-17 09:39:32Z
Cała Polska — 177 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409405 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.4.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 15 819-47-10
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66c5bdd6-5817-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409405
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00305147/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XI
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych dla 2 osób niesamodzielnych, mieszkających na terenie Gminy Stalowa Wola.
Osoby te, ze względu na swój wiek i stan zdrowia wymagają opieki w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych.
Usługi sąsiedzkie obejmują wspieranie i pomoc w podstawowych, codziennych czynnościach domowych i życiowych, w szczególności:
1) Pomoc w dokonywaniu zakupów podstawowych artykułów;
2) Pomoc w przygotowywaniu i podawaniu posiłków;
3) Pomoc w wykonywaniu prac porządkowych w gospodarstwie domowym;
4) Pomoc w praniu odzieży i bielizny;
5) Pomoc w uiszczaniu opłat, w dotarciu do lekarzy, placówek i urzędów, w tym kontaktowanie się w sprawach urzędowych w imieniu osoby objętej usługą, towarzyszenie na spacerach;
6) Informowanie rodziny lub właściwych służb o pogorszeniu stanu zdrowia lub sytuacjach kryzysowych;
7) Odwiedziny w szpitalu;
8) Sprawdzanie użytkowania bransoletki/opaski życia oraz udzielenie porad ( m.in. wymiana baterii).
Usługi sąsiedzkie świadczone są w zależności od potrzeb osoby starszej, niesamodzielnej i/lub niepełnosprawnej.
Dostępność usług przez 7 dni w tygodniu. W nagłych przypadkach usługi mogą być świadczone w nocy (np. nagłe zachorowanie lub złe samopoczucie).
Osoba wspierająca osoby niepełnosprawne i niesamodzielne wykona usługi sąsiedzkie w wymiarze 20 godzin w każdym miesiącu i będzie osobą blisko zamieszkującą z osobą potrzebującą wsparcia. W przypadku wezwania maksymalny czas dotarcia do osoby, u której świadczona jest sąsiedzka usługa opiekuńcza wynosi 30 minut.
Osoba świadcząca usługi opiekuńcze składając ofertę zgłasza gotowość do rozpoczęcia świadczenia usług.
Maksymalny wymiar Usług realizowanych w okresie obowiązywania umowy wynosi łącznie 1440 godzin zegarowych
Sąsiedzkie usługi będą realizowane w okresie od 01-01-2022r. do 31-12-2024 r.
3.9.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Halina Kozaczyńska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nie dotyczy
4.3.3.) Ulica: ul. Orzeszkowej 7/8
4.3.4.) Miejscowość: Stalowa Wola
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-450
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 28800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00059442/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 28800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE