Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XII

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00409417

Zamawiający

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

Stalowa Wola, Podkarpackie

NIP: 8652572459

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

37-450 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Agnieszka Burdzy Stalowa Wola nie dotyczy

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Agnieszka Burdzy (Stalowa Wola) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85320000-8)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Aneta Trela Stalowa Wola 2 - -
B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski Rzeszów 1 - -
Monika Trybuch Stalowa Wola 1 - -
Agnieszka Burdzy Stalowa Wola 1 - -
Anna Hejnasz Stalowa Wola 1 - -
Anna Spitzki Stalowa Wola 1 - -
Anna Wołoszyn Stalowa Wola 1 - -
Barbara Żak-Kupiec Stalowa Wola 1 - -
Beata Król-Blajer Stalowa Wola 1 - -
Danuta Majchrowska Stalowa Wola 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XIX

Zofia Kotwica -

2026-08-27 07:23:12Z

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XVIII

Zofia Owanek -

2026-08-27 07:20:36Z

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XII

Agnieszka Burdzy -

2026-08-27 07:18:15Z

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XI

Halina Kozaczyńska -

2026-08-27 07:13:50Z

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część X

Magdalena Szafarz- Barszcz -

2026-08-27 07:10:43Z

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część IX

Aneta Trela -

2026-08-27 07:04:45Z

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XIII 2

Monika Trybuch -

2026-08-17 10:41:56Z

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXVII”

Justyna Maksymiuk -

2026-08-17 09:44:16Z

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXVI”

Jadwiga Wallis -

2026-08-17 09:41:02Z

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część XXV”

Jolanta Madej -

2026-08-17 09:39:32Z

Cała Polska — 177 przetargów

Min: 49 PLN Średnia: 103 929 PLN Max: 1 616 340 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XII

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.4.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 15 819-47-10

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d74d74df-58c2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409417

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00306506/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Część XII

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych dla 3 osób niesamodzielnych, mieszkającej na terenie Gminy Stalowa Wola.
Osoby te, ze względu na swój wiek i stan zdrowia wymagają opieki w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych.
Usługi sąsiedzkie obejmują wspieranie i pomoc w podstawowych, codziennych czynnościach domowych i życiowych, w szczególności:
1) Pomoc w dokonywaniu zakupów podstawowych artykułów;
2) Pomoc w przygotowywaniu i podawaniu posiłków;
3) Pomoc w wykonywaniu prac porządkowych w gospodarstwie domowym;
4) Pomoc w praniu odzieży i bielizny;
5) Pomoc w uiszczaniu opłat, w dotarciu do lekarzy, placówek i urzędów, w tym kontaktowanie się w sprawach urzędowych w imieniu osoby objętej usługą, towarzyszenie na spacerach;
6) Informowanie rodziny lub właściwych służb o pogorszeniu stanu zdrowia lub sytuacjach kryzysowych;
7) Odwiedziny w szpitalu;
8) Sprawdzanie użytkowania bransoletki/opaski życia oraz udzielenie porad ( m.in. wymiana baterii).
Usługi sąsiedzkie świadczone są w zależności od potrzeb osoby starszej, niesamodzielnej i/lub niepełnosprawnej.
Dostępność usług przez 7 dni w tygodniu. W nagłych przypadkach usługi mogą być świadczone w nocy (np. nagłe zachorowanie lub złe samopoczucie).
Osoba wspierająca osoby niepełnosprawne i niesamodzielne wykona usługi sąsiedzkie w wymiarze 20 godzin w każdym miesiącu i będzie osobą blisko zamieszkującą z osobą potrzebującą wsparcia. W przypadku wezwania maksymalny czas dotarcia do osoby, u której świadczona jest sąsiedzka usługa opiekuńcza wynosi 30 minut.
Osoba świadcząca usługi opiekuńcze składając ofertę zgłasza gotowość do rozpoczęcia świadczenia usług.
Maksymalny wymiar Usług realizowanych w okresie obowiązywania umowy wynosi łącznie 2160 godzin zegarowych
Sąsiedzkie usługi będą realizowane w okresie od 01-01-2022r. do 31-12-2024 r.

3.9.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

36 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agnieszka Burdzy

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nie dotyczy

4.3.3.) Ulica: al. Jana Pawła II 14/7

4.3.4.) Miejscowość: Stalowa Wola

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-450

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 43200 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00059750/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-12-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 43200 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85320000-8
85320000-8 (Usługi społeczne) 85311100-3 (Usługi opieki społecznej dla osób starszych) 85311200-4 (Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych)