Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
Zamawiający
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7123235230
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Solcom-Bayard Sp. z o.o. | Poznań | 632237052 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solcom-Bayard Sp. z o.o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
9 731 PLN
Średnia cena
295 630 PLN
Najwyższa cena
587 752 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna Lublin | 3 | 10 960 PLN | 21 921 PLN |
| Garda Sp. z o.o. Sp. K. Rzeszów | 1 | - | - |
| Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok | 1 | - | - |
| Hrubieszowska Spółdzielnia Socjalna "Miasto z klimatem" Hrubieszów | 1 | 587 752 PLN | 587 752 PLN |
| City Maids Aleksandra Śledź Biała Podlaska | 1 | 401 500 PLN | 401 500 PLN |
| Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok | 1 | 406 296 PLN | 406 296 PLN |
| Mokosz Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | 584 688 PLN | 584 688 PLN |
| Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| Katarzyna Skowronek CLEAR HOUSE USŁUGI SPRZĄTANIA Lublin | 1 | - | - |
| INWEMER Serwis sp. z o.o. Łódź | 1 | 250 945 PLN | 250 945 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
2026-08-26 12:50:24Z
Usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Archiwum Państwowego w Lublinie
2026-08-12 18:08:27Z
Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należącychdo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2026-08-03 12:12:54Z
świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
2026-07-28 10:28:44Z
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
2026-06-29 11:35:24Z
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
2026-06-29 11:35:24Z
Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.
2026-06-05 07:49:56Z
Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.
2026-05-22 08:41:34Z
Usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych w budynku Biura Delegowanego Prokuratora Europejskiego przy Prokuraturze Regionalnej w Lublinie
2026-05-05 11:49:25Z
Świadczenie usług sprzątania
2026-05-05 11:26:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365423 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060712314
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 76
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 814781625
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@lublin-zachod.sr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lublin-zachod.sr.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3d36640-c2da-4444-8edd-ca6f5cf27c66
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365423
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania pomieszczeń zajmowanych przez trzy Ośrodki Kuratorskie zlokalizowane w Lublinie przy ul.: Radości 13, Marii Koryznowej 2b oraz Zemborzyckiej 63. Usługi sprzątania realizowane będą z częstotliwością raz na tydzień, z wyłączeniem tygodni, w których realizowane będą usługi świadczone na podstawie Umowy nr ZP.261.2.2025/z.2 zawartej w dniu 4 lipca 2025 r. Powierzchnia wewnętrzna trzech Ośrodków Kuratorskich wynosi łącznie 288 m2. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług sprzątania w dniu tygodnia uzgodnionym z Kierownikami Ośrodków Kuratorskich. Termin świadczenia usług sprzątania: do 26 czerwca 2026 r. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia środków i sprzętu potrzebnego do wykonania zamówienia. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia dostaw worków na śmieci. Oprócz niezbędnego asortymentu, w który należy wyposażyć każdą osobę świadczącą usługi utrzymania czystości, Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia każdej osobie świadczącej usługi sprzątania pomieszczeń indywidualnych środków do: czyszczenia mebli, dezynfekcji oraz czyszczenia monitorów LCD. Preparaty te muszą być w opakowaniach ciśnieniowych oraz posiadać na opakowaniu instrukcję w języku polskim. Fabryczne opakowanie ciśnieniowe musi uniemożliwiać ponowne napełnienie, uzupełnienie lub rozcieńczenie zawartości. Stosowane przez Wykonawcę środki myjąco-czyszczące muszą posiadać aktualne atesty lub certyfikaty dopuszczające je do stosowania na rynku polskim lub inne dokumenty potwierdzające stosowanie rozwiązań równoważnych.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Solcom-Bayard Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 632237052
4.3.3.) Ulica: ul. Klemensa Janickiego 20b
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-542
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 29100,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 239-822847
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25032,95 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE