Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
Zamawiający
Sąd Rejonowy w Zamościu
Zamość, Lubelskie
NIP: 9221224961
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Clar System S.A. | Poznań | REGON: 630385038, NIP: 7781027841 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Clar System S.A. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
9 731 PLN
Średnia cena
295 630 PLN
Najwyższa cena
587 752 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna Lublin | 3 | 10 960 PLN | 21 921 PLN |
| Garda Sp. z o.o. Sp. K. Rzeszów | 1 | - | - |
| Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok | 1 | - | - |
| Hrubieszowska Spółdzielnia Socjalna "Miasto z klimatem" Hrubieszów | 1 | 587 752 PLN | 587 752 PLN |
| City Maids Aleksandra Śledź Biała Podlaska | 1 | 401 500 PLN | 401 500 PLN |
| Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok | 1 | 406 296 PLN | 406 296 PLN |
| Mokosz Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | 584 688 PLN | 584 688 PLN |
| Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| Katarzyna Skowronek CLEAR HOUSE USŁUGI SPRZĄTANIA Lublin | 1 | - | - |
| INWEMER Serwis sp. z o.o. Łódź | 1 | 250 945 PLN | 250 945 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
2026-08-26 12:50:24Z
Usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Archiwum Państwowego w Lublinie
2026-08-12 18:08:27Z
Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należącychdo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2026-08-03 12:12:54Z
świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
2026-07-28 10:28:44Z
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
2026-06-29 11:35:24Z
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
2026-06-29 11:35:24Z
Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.
2026-06-05 07:49:56Z
Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.
2026-05-22 08:41:34Z
Usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych w budynku Biura Delegowanego Prokuratora Europejskiego przy Prokuraturze Regionalnej w Lublinie
2026-05-05 11:49:25Z
Świadczenie usług sprzątania
2026-05-05 11:26:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408791 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Zamościu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323134
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
1.4.2.) Miejscowość: Zamość
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.7.) Numer telefonu: 84 6316 571
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekcja.gosp@zamosc.sr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamosc.sr.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a48888e0-c058-4dce-ac42-131bd887646f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408791
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 95-318792
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Clar System S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 630385038, NIP: 7781027841
4.3.3.) Ulica: Janickiego
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-542
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 738960 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 152-525432
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Z powodu przedłużającej się procedury wyboru oferty w postepowaniu w celu zapewnienia ciągłości zapewnienia czystości i standardów higienicznych w obiekcie Zamawiający zawarł Aneks do Umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużono realizację umowy na okres 14.07.2026 do 24.07.2026
5.4.6.) Wartość zmiany: 24096,52
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Z powodu przedłużającej się procedury wyboru oferty w postepowaniu w celu zapewnienia ciągłości zapewnienia czystości i standardów higienicznych w obiekcie Zamawiający zawarł Aneks do Umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużono realizację umowy na okres 24.07.2026 do 31.07.2026
5.4.6.) Wartość zmiany: 13386,95
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 776443,47 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE