Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 763 718 PLN

Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00130104

Numer referencyjny: ZP.282-03/25

Zamawiający

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

ul.Jagiellońska 5

31-010 Kraków, Małopolskie

NIP: 6750200060

REGON: 000278764

Opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowym jest świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie w następujących lokalizacjach Kraków Pl. Szczepański 1/ ul. Jagiellońskiej 5, oraz ul. Starowiślna 21. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku A do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
wielokrotność czynności audytu - budynek Pl. Szczepański 1, ul Jagiellońska 5 5%
wielokrotność czynności audytu - budynek przy ul. Starowiślna 21 5%
czas podjazdu grup interwencyjnych 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Skawina 6750004910

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Usługowa Spółdzielnia Inwalidów (Skawina) Umowa podpisana 763 718 PLN 763 718 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie)

Najniższa cena

149 394 PLN

Średnia cena

731 568 PLN

Najwyższa cena

2 507 681 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. Kraków 4 193 376 PLN 193 376 PLN
Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Skawina 3 1 119 067 PLN 2 238 134 PLN
Boss Technical Security Michał Scąber Spółka komandytowa Kraków 2 354 908 PLN 354 908 PLN
Ochrona Mienia Kraków spółka z o.o. Kraków 2 640 193 PLN 569 517 PLN
EKOTRADE sp. z o.o. Warszawa 2 2 000 172 PLN 2 000 172 PLN
"JUWENTUS" AGENCJA OCHRONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 195 797 PLN 195 797 PLN
Agencja Ochrony MK Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. Kraków 2 1 277 554 PLN 1 277 554 PLN
Agencja Ochrony Legion Sp. z o.o. w Andrychowie Andrychów 1 - -
Boss Technical Security Michał Scąber Kraków 1 156 680 PLN 156 680 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektów Sądu Rejonowego w Wieliczce, w tym działanie grup interwencyjnych”

ERA spółka z o.o. -

2026-08-31 12:43:18Z

„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-

Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. -

2026-08-25 05:40:57Z

OCHRONA BUDYNKU ORAZ OBSŁUGA SZATNI WSO W KRAKOWIE

IMPEL SECURITY SOLUTIONS SP. Z O.O. -

2026-08-17 07:29:27Z

Usługi w zakresie ochrony osób i mienia w obiekcie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a

Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. 193 376 PLN

2026-08-10 10:50:49Z

Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz całodobowego nadzoru nad urządzeniami systemu monitorowania budynków Sądu Rejonowego w Oświęcimiu.

Ochrona Legion Sp. z o. o. -

2026-08-07 07:04:53Z

Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów -

2026-08-03 09:06:59Z

DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych

Ekotrade Sp. z o.o. -

2026-07-28 06:51:04Z

Świadczenie usług całodobowej ochrony na parkingach kubaturowych.

Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. -

2026-07-27 06:56:45Z

Usługi ochrony fizycznej osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach na placu Matejki 13, i przy ul. Bronowickiej 117 i 117A, w Krakowie

P.H.U. Hetman sp. z o.o. 172 217 PLN

2026-07-24 10:49:42Z

Ochrona osób i mienia podczas trwania imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, w 2026 roku. Etap II.

Boss Technical Security Michał Scąber 156 680 PLN

2026-07-23 10:29:58Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.Jagiellońska 5

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 124228020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.kwinta@stary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stary-teatr.bip-e.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef78556f-b24c-4046-937d-e398c73fa642

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00130104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00127748/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługi ochrony

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://stary.ezamawiajacy.pl/pn/stary/demand/198449/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://stary.ezamawiajacy.pl/pn/stary/demand/198449/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: informacje zawarte w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): informacje zawarte w SWZ rozdział XXII

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): informacje zawarte w SWZ rozdział XXII

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.282-03/25

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie
Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowym jest świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie w następujących lokalizacjach Kraków Pl. Szczepański 1/ ul. Jagiellońskiej 5, oraz ul. Starowiślna 21. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku A do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego o maksymalnie kolejne 3 miesiące świadczenia usług tożsamych. Prawo opcji będzie realizowane na zasadach opisanych we wzorze umowy. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać w całości lub części. Zamawiający wymaga, aby cena brutto za jeden miesiąc świadczenia usług dla zamówienia objętego opcją była identyczna, jak dla zamówienia podstawowego.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferta wykonawcy, która uzyska najwyższą sumaryczną liczbę punktów, uznana zostanie za najkorzystniejszą.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: wielokrotność czynności audytu - budynek Pl. Szczepański 1, ul Jagiellońska 5

4.3.6.) Waga: 5

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: wielokrotność czynności audytu - budynek przy ul. Starowiślna 21

4.3.6.) Waga: 5

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: czas podjazdu grup interwencyjnych

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
o udzielenie zamówienia może się ubiegać wykonawca, który posiada koncesje na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz.U. 2021r., poz. 1995 ze zmianami);
Warunek ten będzie oceniany według zasady: spełnia/nie spełnia.
2. zdolność techniczna lub zawodowa:
o udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizował lub realizuje w sposób należyty co najmniej dwie usługi polegające na świadczeniu usług ochrony budynków użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 2.800 m2 każdy, o wartości rocznej nie niższej niż 400.000,00 (słownie: czterysta tysięcy) zł brutto każda usługa, realizowane w sposób ciągły przez okres nie krótszy niż 10 miesięcy.

Przez budynek użyteczności publicznej zamawiający rozumie budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej, lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym oraz innym budynku przeznaczonym do wykonywania podobnych funkcji, za budynek użyteczności publicznej zamawiający uznaje również budynek biurowy lub socjalny.
Warunek ten będzie oceniany według zasady: spełnia/nie spełnia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 3 do SWZ,

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, zgodnie z przepisami Ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1995 z późn. zm.),
2) wykaz usług odpowiadających opisowi warunków określonym w rozdziale V pkt 1 ppkt 4 SWZ wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie.
Dowodami, o których mowa powyżej, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 6 do SWZ;

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Nie dotyczy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP i art. 7 ust. 1 „UOBN” tj. oświadczenie o braku podstaw wykluczenia oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wykonawca, najpóźniej w dniu składania ofert a przed upływem terminu składania ofert, winien wnieść wadium w wysokości wynoszącej kwotę 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100) i utrzymać go nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w rozdziale XV SWZ. Szczegółowe informacje w SWZ.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie potwierdzające brak podstaw wykluczenia składa każdy z wykonawców, natomiast oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składa każdy z wykonawców w takim zakresie, w jakim wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Jak w SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-03-14 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://stary.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-03-14 11:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-04-12

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Zamawiający przeprowadzi wizję lokalną. Ma ona charakter obowiązkowy, co oznacza, że wykonawca jest zobowiązany do wzięcia udziału w wizji. W przypadku braku udziału w wizji oferta wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP. Termin wizji: 06.03.2025 r., początek o godz. 10:00, miejsce spotkania: Plac Szczepański 1 przy portierni głównej. Kontakt w sprawie wizji: Rafał Kierc - tel. 502-582-738. 2. Zamawiający wykluczy wykonawcę w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych postanowieniami art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835 ze zmianami). (oświadczenie załącznik nr 2 do SWZ). 3. W przypadku skorzystania z prawa opcji termin realizacji zamówienia będzie wynosił maksymalnie do 15 miesięcy.
2025-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.03.2025
Termin składania ofert
17.03.2025 13:00
Wartość umowy
763 718 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.15
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
79710000-4 (Usługi ochroniarskie) 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Okres realizacji

12 miesiące