Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Zamawiający
PGE Energia Ciepła S.A.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 6420000642
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Rzeszów | 5170385409 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50531400-0)
Najniższa cena
290 PLN
Średnia cena
158 736 PLN
Najwyższa cena
739 476 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SET P.H.U. Wojciech Łoziski Opole | 3 | 73 513 PLN | 220 539 PLN |
| Elektromoc Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 92 250 PLN | 184 500 PLN |
| MP LIFTS Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 133 872 PLN | 267 744 PLN |
| WOJCIECH PYSZYŃSKI SEVEN-GRAPH Warszawa | 2 | 47 520 PLN | 95 040 PLN |
| ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH " BOGMAR S" Mariusz Kossowski Warszawa | 1 | 299 161 PLN | 299 161 PLN |
| Elektromechanika Dźwigowa “WIM-SERWIS” Piotr Kowarzyk, Rafał Szymański, Wojciech Śledzik S.C. Warszawa | 1 | 739 476 PLN | 739 476 PLN |
| EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów | 1 | - | - |
| ALLTRANS s.c. Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna | 1 | - | - |
| Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna | 1 | 290 PLN | 360 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usług Dźwigowych "ZREMB" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice, | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Usługa konserwacji oraz napraw urządzeń dźwigowych zainstalowanych w obiektach urzędu MON w Warszawie
2026-08-06 06:23:38Z
Naprawa dźwigów wraz z dostawą części w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2026-07-30 06:25:12Z
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.
2026-07-16 05:46:14Z
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
2026-05-08 10:46:35Z
Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych
2026-05-05 08:04:20Z
Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych
2026-05-05 08:04:20Z
Kompleksowa obsługa techniczna urządzeń dźwigowych w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
2026-04-15 08:20:08Z
Cała Polska — 66 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00235434 z dnia 2026-05-08 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE Energia Ciepła S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273204260
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Złota 59; Budynek Skylight XII p.
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-120
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 55 65 300
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pgeec@gkpge.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgeenergiaciepla.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b87258e-8a09-11ee-b55a-a22b2d7f700e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235434
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-08
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 206-648219
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Umowa obejmuje kompleksowe usługi utrzymania w sprawnościtechnicznej czterech chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóchsuwnic 9t pracujących w układzie załadunku odpadów do kotła ITPOEwraz z zapewnieniem obsługi konserwatorskiej oraz przygotowaniemi przeprowadzeniem badań wymaganych przez UDT, w szczególności:− usuwanie awarii i usterek w zakresie mechanicznym, elektrycznym oraz AKPiA (świadczone 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia, w tym dni świąteczne i wolne od pracy),− wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji,− wykonywanie pomiarów elektrycznych,− przeprowadzanie prób odbiorczych,− obliczenia koniecznych resursów.Umowa realizowana w latach 2024-2026
3.9.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-01-23 do 2026-04-234.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170385409
4.3.3.) Ulica: ul. Ciepłownicza 8
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-322
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1104100 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 59897-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
UmowyZmiana daty zakończenia prac wprowadzona w celu zapewnienia bezpiecznej pracy oraz realizacji założonych planów produkcji w zakresie energii cieplnej i elektrycznej, szczególnie w sezonie ciepłowniczym. Zmiana daty zakończenia prac zapewniła utrzymanie sprawności i dyspozycyjności instalacji do momentu zakończenia nowego postępowania przetargowego i podpisania nowej Umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana daty zakończenia prac z 24 do 27 miesięcy od Daty rozpoczęcia Prac, określonej zgodnie z § 3, pkt. 3.1.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1091609,64 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 08.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.3
- Próg unijny
- Powyżej progów UE