Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 184 500 PLN

Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00152343

Numer referencyjny: ZP/24/2026

Zamawiający

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Juzistek 2

05-131 Zegrze, Mazowieckie

NIP: 5361902991

REGON: 142917040

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – JAWNA – wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń dźwigowych na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Celestynów, Zegrze Płd, Rembertów, Nowy Dwór Mazowiecki (Leśna), Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin), Ostrów Mazowiecka

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Czas reakcji na zdiagnozowanie przyczyny awarii 40%

Część 2

Cena 60%
Czas reakcji na zdiagnozowanie przyczyny awarii 40%

Część 3

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Elektromoc Sp. z o.o. Warszawa 1181956256
Elektromoc Sp. z o.o. Warszawa 1181956256
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Elektromoc Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 126 050 PLN 126 050 PLN
2 Elektromoc Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 58 450 PLN 58 450 PLN
3 - Unieważniono - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów)

Najniższa cena

290 PLN

Średnia cena

158 736 PLN

Najwyższa cena

739 476 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SET P.H.U. Wojciech Łoziski Opole 3 73 513 PLN 220 539 PLN
Elektromoc Sp. z o.o. Warszawa 2 92 250 PLN 184 500 PLN
MP LIFTS Sp. z o. o. Warszawa 2 133 872 PLN 267 744 PLN
WOJCIECH PYSZYŃSKI SEVEN-GRAPH Warszawa 2 47 520 PLN 95 040 PLN
ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH " BOGMAR S" Mariusz Kossowski Warszawa 1 299 161 PLN 299 161 PLN
Elektromechanika Dźwigowa “WIM-SERWIS” Piotr Kowarzyk, Rafał Szymański, Wojciech Śledzik S.C. Warszawa 1 739 476 PLN 739 476 PLN
EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów 1 - -
ALLTRANS s.c. Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna 1 - -
Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna 1 290 PLN 360 000 PLN
Przedsiębiorstwo Usług Dźwigowych "ZREMB" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice, 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice

SET P.H.U. Wojciech Łoziski 118 572 PLN

2026-08-31 09:30:57Z

Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice

SET P.H.U. Wojciech Łoziski 82 902 PLN

2026-08-31 09:30:57Z

Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice

SET P.H.U. Wojciech Łoziski 19 065 PLN

2026-08-31 09:30:57Z

Usługa konserwacji oraz napraw urządzeń dźwigowych zainstalowanych w obiektach urzędu MON w Warszawie

ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH " BOGMAR S" Mariusz Kossowski 299 161 PLN

2026-08-06 06:23:38Z

Naprawa dźwigów wraz z dostawą części w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

MP LIFTS Sp. z o. o. 114 978 PLN

2026-07-30 06:25:12Z

Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.

Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej 290 PLN

2026-07-16 05:46:14Z

Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie

EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-05-08 10:46:35Z

Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

Elektromoc Sp. z o.o. 126 050 PLN

2026-05-05 08:04:20Z

Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

Elektromoc Sp. z o.o. 58 450 PLN

2026-05-05 08:04:20Z

Kompleksowa obsługa techniczna urządzeń dźwigowych w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego.

Elektromechanika Dźwigowa “WIM-SERWIS” Piotr Kowarzyk, Rafał Szymański, Wojciech Śledzik S.C. 739 476 PLN

2026-04-15 08:20:08Z

Cała Polska — 66 przetargów

Min: 290 PLN Średnia: 219 848 PLN Max: 739 476 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednostka Wojskowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06427bf8-8438-432b-9a15-ef4f6eafc3a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152343

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135402/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.26wog.wp.mil.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: http://platformazakupowa.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Opisane w Rozdziale XI w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/24/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – JAWNA – wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń dźwigowych na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Celestynów, Zegrze Płd, Rembertów, Nowy Dwór Mazowiecki (Leśna), Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin), Ostrów Mazowiecka

4.2.6.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Informacja o opcjach:
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy Załącznik nr 8 do SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości do 100% zamówienia podstawowego, dotyczącego napraw awaryjnych. Skorzystanie z prawa opcji stanowić będzie zatem zwiększenie wartości przewidzianej dla napraw awaryjnych.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane Zamówienia podobne:
a. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
b. Warunki i zakres zamówienia przewidywanego zgodnie z art., o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 25% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia oraz § 11 ust. 1 projektu umowy.
c. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi wynikać będzie z:
- wprowadzenia do eksploatacji przez Zamawiającego innych, niż wymienione w Wykazie urządzeń lub zmianie ulegnie ich ilość lub w przypadku konieczności zlecenia usługi w ilości wyższej niż przewiduje umowa podstawowa,
- przedłużenia się kolejnego postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, które nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości świadczonej usługi,
- zmiany systemu zaopatrywania jednostek wojskowych, wynikających z przekazania Zamawiającemu w administrowanie nowych nieruchomości wraz z dodatkowymi urządzeniami do eksploatacji.
d. Udzielenie zamówienia podobnego realizowane będzie na zasadach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia oddzielnej umowy.

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji na zdiagnozowanie przyczyny awarii

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – ZASTRZEŻONA - wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń dźwigowych na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Zegrze, Białobrzegi, Pomiechówek, Kazuń

4.2.6.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Informacja o opcjach:
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy Załącznik nr 8 do SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości do 100% zamówienia podstawowego, dotyczącego napraw awaryjnych. Skorzystanie z prawa opcji stanowić będzie zatem zwiększenie wartości przewidzianej dla napraw awaryjnych.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane Zamówienia podobne:
a. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
b. Warunki i zakres zamówienia przewidywanego zgodnie z art., o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 25% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia oraz § 11 ust. 1 projektu umowy.
c. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi wynikać będzie z:
- wprowadzenia do eksploatacji przez Zamawiającego innych, niż wymienione w Wykazie urządzeń lub zmianie ulegnie ich ilość lub w przypadku konieczności zlecenia usługi w ilości wyższej niż przewiduje umowa podstawowa,
- przedłużenia się kolejnego postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, które nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości świadczonej usługi,
- zmiany systemu zaopatrywania jednostek wojskowych, wynikających z przekazania Zamawiającemu w administrowanie nowych nieruchomości wraz z dodatkowymi urządzeniami do eksploatacji.
d. Udzielenie zamówienia podobnego realizowane będzie na zasadach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia oddzielnej umowy.

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji na zdiagnozowanie przyczyny awarii

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - ZASTRZEŻONA - wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń dźwigowych na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Legionowo

4.2.6.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Informacja o opcjach:
1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy Załącznik nr 8 do SWZ.
3) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości do 100% zamówienia podstawowego, dotyczącego napraw awaryjnych. Skorzystanie z prawa opcji stanowić będzie zatem zwiększenie wartości przewidzianej dla napraw awaryjnych.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane Zamówienia podobne:
a. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
b. Warunki i zakres zamówienia przewidywanego zgodnie z art., o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 25% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia oraz § 11 ust. 1 projektu umowy.
c. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi wynikać będzie z:
- wprowadzenia do eksploatacji przez Zamawiającego innych, niż wymienione w Wykazie urządzeń lub zmianie ulegnie ich ilość lub w przypadku konieczności zlecenia usługi w ilości wyższej niż przewiduje umowa podstawowa,
- przedłużenia się kolejnego postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, które nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości świadczonej usługi,
- zmiany systemu zaopatrywania jednostek wojskowych, wynikających z przekazania Zamawiającemu w administrowanie nowych nieruchomości wraz z dodatkowymi urządzeniami do eksploatacji.
d. Udzielenie zamówienia podobnego realizowane będzie na zasadach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia oddzielnej umowy.

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Opisane w Rozdziale VIII w SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Opis zawiera Rozdział Paragraf 13 w PPU

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-23 07:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platformazakupowa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-23 07:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.03.2026
Termin składania ofert
23.03.2026 06:00
Wartość umowy
184 500 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
50531400-0 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów)

Okres realizacji

do 2026-12-15