Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 305 827 PLN
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
Numer referencyjny: COI-ZAK.262.19.2026
Zamawiający
CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI
Aleje Jerozolimskie 132-136
02-305 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7252036863
REGON: 100999489
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Rozdział_IV_SWZ_Formularz Oferty_COI-ZAK.262.19.2026.docx
Rozdział_IV_SWZ_Formularz Oferty_COI-ZAK.262.19.2026.docx
Rozdział_II_SWZ_OPZ_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Rozdział_II_SWZ_OPZ_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Rozdział_I_SWZ_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Rozdział_I_SWZ_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Rozdział_III_SWZ_PPU_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Rozdział_III_SWZ_PPU_COI-ZAK.262.19.2026.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ nr 1.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ nr 1.pdf
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ nr 2.pdf
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ nr 2.pdf
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
Informacja o kwocie
Informacja o kwocie.pdf
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Intertrading Systems Technology Sp. z o. o. | Warszawa | 524-10-50-278 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intertrading Systems Technology Sp. z o. o. (Warszawa) | Umowa podpisana | 305 827 PLN | 305 827 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego)
Najniższa cena
28 920 PLN
Średnia cena
286 513 PLN
Najwyższa cena
890 274 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Clockwise Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa | 5 | 99 980 PLN | 499 900 PLN |
| Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Softinet Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 56 264 PLN | 112 527 PLN |
| Fabrity S.A. Warszawa | 2 | 162 580 PLN | 335 202 PLN |
| Esri Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 591 630 PLN | 591 630 PLN |
| ADT GROUP Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 490 770 PLN |
| ITT-PRO Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 738 000 PLN | 738 000 PLN |
| IT Challenge Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Corsoft Andrzej Korzeniewski Warszawa | 1 | - | - |
| DGT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Straszyn | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa wsparcia Systemu Dalet
2026-09-02 12:56:18Z
Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług oraz dostaw - część nr 1
2026-09-02 12:42:08Z
Usługa wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych
2026-09-02 10:59:57Z
Świadczenie opieki serwisowej dla Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Macrologic ERP (Xpertis) wdrożonego w IOŚ-PIB.
2026-09-02 08:48:34Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 12:30:08Z
Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.
2026-09-01 07:58:30Z
Wsparcie serwisowe i Asysta techniczna dla bibliotek i napędów taśmowych
2026-08-31 09:20:37Z
Odnowienie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla platformy Dell PowerEdge VRTX
2026-08-27 07:56:52Z
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
2026-08-20 13:50:48Z
Zakup oraz rozbudowa systemu antywirusowego Symantec Endpoint Protection
2026-08-19 08:07:34Z
Cała Polska — 127 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311560 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100999489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 132-136
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@cyfra.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.coi.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Informatyzacja i Teleinformatyka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c05c3f1-cfe4-4cce-a1a8-81b3d2a563ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118079/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) oraz godzin eksperckich
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c05c3f1-cfe4-4cce-a1a8-81b3d2a563ee3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.coi.gov.pl/zamowienia-publiczne
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się:
1) przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
lub
2) drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@cyfra.gov.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Określone w pkt 27 Rozdziału I SWZ - "Ochrona danych osobowych"
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Określone w pkt 27 Rozdziału I SWZ - "Ochrona danych osobowych"
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: COI-ZAK.262.19.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego dla 8 wirtualnych appliance (klasy Load Balancer z funkcjonalnością terminacji SSL/TLS i WAF) należących do Wspólnej Infrastruktury Informatycznej Państwa oraz godzin eksperckich na okres 12 miesięcy.
4.2.6.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Zamawiający jest uprawniony do zlecenia Wykonawcy w ramach opcji świadczenia usługi tzw. Godzin eksperckich przez certyfikowanego przez Producenta inżyniera w miejscu zainstalowania przedmiotu zamówienia w Dni Robocze, dotyczącej konsultacji, rozwiania wątpliwości lub rozwiązania bieżących problemów Zamawiającego z obsługi przedmiotu zamówienia, w liczbie do 120 roboczogodzin w ramach podpisanej umowy.4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c
Art. 109 ust. 1 pkt 3
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia publicznego może ubiegać się Wykonawca, który spełnia warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, tj.:Wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych należycie wykonuje co najmniej jedną usługę świadczenia serwisu urządzeń sieciowych lub wsparcia technicznego urządzeń sieciowych
o wartości nie mniejszej niż 100 000 zł brutto (słownie: sto tysięcy złotych 00/100 brutto). Przez jedną usługę Zamawiający rozumie usługę świadczoną w ramach jednej umowy.
W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych, których wykonywania jeszcze nie zakończono, Zamawiający uzna spełnienie warunku, gdy dotychczasowa wartość wykonanej umowy będzie nie mniejsza niż 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100 złotych brutto).
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzone zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 5 do Formularza Ofert.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w pkt 8.1.1. SWZ - wykazu usług (sporządzonego wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do Formularza Oferty) wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku
świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Oświadczenie składane na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514), sporządzone na podstawie załącznika nr 4 do Formularza OfertySEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.2. Za Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia uznaje się również wspólników spółki cywilnej.
3. Wszelka korespondencja Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia prowadzona będzie wyłącznie z ustanowionym pełnomocnikiem.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy został określony w Rozdziale III SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma eZamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 13:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Wykonawca będzie zobowiązany zapewnić Wsparcie Techniczne dla Oprogramowania, przez okres 12 miesięcy nie wcześniej niż od dnia 01.08.2026 jeśli podpisanie Umowy nastąpi przed ta datą. W przypadku gdy podpisanie Umowy nastąpi po tej dacie, wsparcie techniczne będzie świadczone w okresie 12 miesięcy od dnia dostarczenia danych, o których mowa w punkcie 6.2 Rozdziału II – Opis przedmiotu zamówienia.Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- 10.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 305 827 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.8
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące