Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Zamawiający
Gmina Borne Sulinowo
Borne Sulinowo, Zachodniopomorskie
NIP: 6731772306
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Bielsko-Biała | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bielsko-Biała) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)
Najniższa cena
349 812 PLN
Średnia cena
349 812 PLN
Najwyższa cena
349 812 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Szczęśniak Pojazdy Specjalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o. Korwinów | 1 | 349 812 PLN | 349 812 PLN |
| OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA OS. ZBYDNIOWICE KRAKÓW | 1 | - | - |
| PERFECT POJAZDY POŻARNICZE SPÓŁKA Z O.O. Nakonowo 9A | 1 | - | - |
| WISS SAMOCHODY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej „Wawrzaszek ISS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” sp.k.) Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| FUH BA SYSTEM Gdańsk | 1 | - | - |
| MOTO-TRUCK SP. Z O.O KIELCE | 1 | - | - |
| SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biała | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście
2026-08-23 17:12:02Z
Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście
2026-08-23 16:56:51Z
Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Białym Zdroju
2026-08-21 07:30:11Z
Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
2026-07-27 08:37:15Z
Dostawa nowego średniego samochodu strażackiego ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ustroniu Morskim
2026-05-11 06:28:40Z
Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Łosośnicy
2026-04-28 09:40:06Z
„Zakup samochodu ratowniczo- gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Żydowo”
2026-04-22 07:17:41Z
Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chudaczewo
2026-03-30 08:40:49Z
Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelisławcu.
2026-03-20 13:22:14Z
„Zakup pojazdu specjalistycznego dla jednostki ochrony przeciwpożarowej z terenu gminy Świnoujście”
2026-03-19 10:06:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362703 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borne Sulinowo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920624
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Niepodległości 6
1.4.2.) Miejscowość: Borne Sulinowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 78-449
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bornesulinowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bornesulinowo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6e72534-6671-45ed-a3cf-26e881456f95
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362703
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 237-814497
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działania 2.15 Wzmocnienie służb ratownictwa
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Łubowo oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-10-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1646847,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 40 134950-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1646847,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE