Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00403143

Zamawiający

Gmina Bobolice

Bobolice, Zachodniopomorskie

NIP: 4990441187

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

43-346 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5472099801

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. (Bielsko-Biała) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)

Najniższa cena

349 812 PLN

Średnia cena

349 812 PLN

Najwyższa cena

349 812 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o Bielsko-Biała 1 - -
Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1 - -
Szczęśniak Pojazdy Specjalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bielsko-Biała 1 - -
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o. Korwinów 1 349 812 PLN 349 812 PLN
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA OS. ZBYDNIOWICE KRAKÓW 1 - -
PERFECT POJAZDY POŻARNICZE SPÓŁKA Z O.O. Nakonowo 9A 1 - -
WISS SAMOCHODY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej „Wawrzaszek ISS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” sp.k.) Bielsko-Biała 1 - -
FUH BA SYSTEM Gdańsk 1 - -
MOTO-TRUCK SP. Z O.O KIELCE 1 - -
SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biała 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście

FUH BA SYSTEM -

2026-08-23 17:12:02Z

Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście

Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. -

2026-08-23 16:56:51Z

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Białym Zdroju

PERFECT POJAZDY POŻARNICZE SPÓŁKA Z O.O. -

2026-08-21 07:30:11Z

Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia

SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-27 08:37:15Z

Dostawa nowego średniego samochodu strażackiego ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ustroniu Morskim

MOTO-TRUCK SP. Z O.O -

2026-05-11 06:28:40Z

Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Łosośnicy

WISS SAMOCHODY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej „Wawrzaszek ISS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” sp.k.) -

2026-04-28 09:40:06Z

„Zakup samochodu ratowniczo- gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Żydowo”

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o -

2026-04-22 07:17:41Z

Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chudaczewo

Szczęśniak Pojazdy Specjalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-03-30 08:40:49Z

Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelisławcu.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA OS. ZBYDNIOWICE -

2026-03-20 13:22:14Z

„Zakup pojazdu specjalistycznego dla jednostki ochrony przeciwpożarowej z terenu gminy Świnoujście”

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o. 349 812 PLN

2026-03-19 10:06:17Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 30 000 PLN Średnia: 451 339 PLN Max: 1 250 910 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Bobolice

1.4.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.4.7.) Numer telefonu: +48338287750

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@psszczesniak.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02f971f2-0dab-424f-a3f7-5d1e9816b7e8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403143

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 17-52244

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, realizowany w ramach Priorytetu 2: Fundusz Europejski na rzecz zielonego Pomorza Zazchodniego; Działanie 2.15: Wzmocnienie służb ratownictwa oraz ze środków pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Jednostki OSP Porost z układem napędowym 4x4. Pojazd fabrycznie nowy, moc silnika min. 272 kW, podwozie nie starsze niż z 2024 r. Pojazd powinien posiadać odpowiednie oznakowanie pojazdu uprzywilejowanego, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa pojazdu uprzywilejowanego. Pojazd wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów - 12 biegów do przodu, 2 biegi wsteczne i 2 biegi pełzające. Samochód wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin - min. Euro 6. Zbiornik paliwa min. 200 l. Kabina czterodrzwiowa, jednomodułowa, 6-osobowa z układem siedzeń 1+1+4. Zbiornik wody wykonany z materiałów kompozytowych o pojemności nominalnej min. 2,5 m3. Zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody. Pojazd wyposażony w kompletną instalację wodno-pianową działka zderzakowego sterowanego z wnętrza kabiny pojazdu. Pojazd musi być wyposażony w system dysz dolnych, (minimum 4 dysze) do podawania wody w czasie jazdy. Pojazd powinien posiadać zaczep kulowy do przyczep lekkich – do 750 kg.

3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472099801

4.3.3.) Ulica: ul. Bestwińska 105A

4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała

4.3.5.) Kod pocztowy: 43-346

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1749921,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 73-238773

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1749921,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144210-3
34144210-3 (Wozy strażackie)