Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 718 000 PLN
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510)
Zamawiający
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Pstrowskiego 28b
10-602 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7392974001
REGON: 510751250
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. | Nowy Dwór Gdański | 5780002890 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. (Nowy Dwór Gdański) | Umowa podpisana | - | 1 718 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 133 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2)
Najniższa cena
69 347 PLN
Średnia cena
1 301 118 PLN
Najwyższa cena
7 834 063 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. Pruszków | 6 | 1 968 596 PLN | 8 638 406 PLN |
| Przedsiębiorstwem Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. Ełk | 5 | 857 073 PLN | 1 714 145 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 3 | - | 5 824 399 PLN |
| P.P.H.U Rafit Mieczysław Szpilewicz Wisznice | 3 | 103 621 PLN | 310 862 PLN |
| "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna Dywity | 3 | 158 301 PLN | 474 903 PLN |
| Wojciech Zgliczyński Zakład Betoniarski Działdowo | 3 | 494 781 PLN | 989 562 PLN |
| Adam Nowakowski Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "WAPNOPOL" Glinojeck | 3 | 2 267 716 PLN | 4 535 433 PLN |
| Colas Polska Sp. z o.o. Palędzie | 3 | 2 869 721 PLN | 8 609 163 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZIEJA" Ryszard Zieja Łomża | 2 | 747 925 PLN | 1 495 850 PLN |
| Mabau Polska Sp. z o.o. Baniocha | 2 | 2 815 098 PLN | 5 496 229 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
"Przebudowa drogi wewnętrznej, zlokalizowanej przy ulicach Kwiatowej i Kościelnej w Rybnie, w granicach działek nr 281/37 i 281/23 obręb Rybno, na odcinku ok. 339 mb".
2026-09-04 07:03:14Z
Przebudowa drogi gminnej 186023N Prioma - Gródki
2026-09-04 06:42:17Z
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na 2 części: Część 2 – droga nr 509
2026-09-04 06:16:52Z
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509 i 526
2026-09-04 06:04:05Z
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510)
2026-09-04 05:47:51Z
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1321N polegająca na budowie drogi dla pieszych przy ul. Sienkiewicza w Kurzętniku oraz Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N polegająca na budowie chodnika w Łąkorzu
2026-09-03 12:48:44Z
Przebudowa dróg w miejscowości Worliny (odcinek nr 1, odcinek nr 2)
2026-09-03 11:23:11Z
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty – I ETAP.
2026-09-02 12:39:24Z
Remonty nawierzchni dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Szczytnie (remonty cząstkowe)
2026-09-02 06:40:05Z
Przebudowa drogi gminnej nr 401002N- ul. Artyleryjskiej w Elblągu
2026-08-31 08:19:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421934 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:
Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 552306985
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.elblag@zdw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94a3b477-8f35-4e28-aa76-351bbfd6ad8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 1, w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p.
Zamówienie stanowi zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr ZDW/RDW.E/TP-2.1/3220/118/2024, którego przedmiotem była „Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu”.
Powyższy zakres prac jest zgodny z Opisem Przedmiotu Zamówienia podstawowego.
Podobne roboty budowlane do wykonania na odcinku DW nr 510.
Wartość szacunkowa zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW/RDWE/WR-2.305.1-214.7-TP-2.1.118.2024/2610/106/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1410419,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:
Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510).
Zakres i warunki wykonania zamówienia określono w załącznikach do zaproszenia do negocjacji:
- Załącznik nr 2 - Formularz cenowy,
- Załącznik nr 3 – Wzór umowy,
- Załącznik nr 4 – STWiOR
- Załącznik nr 5 – Szczegółowy zakres zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780002890
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 1
7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 82-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1717999,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 1 410 419 PLN
- Wartość umowy
- 1 718 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE