Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 2 494 800 PLN

Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509 i 526

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00421968

Zamawiający

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

Pstrowskiego 28b

10-602 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7392974001

REGON: 510751250

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 5780002890

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. (Nowy Dwór Gdański) Umowa podpisana - 2 494 800 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 133 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2)

Najniższa cena

69 347 PLN

Średnia cena

1 301 118 PLN

Najwyższa cena

7 834 063 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 6 1 968 596 PLN 8 638 406 PLN
Przedsiębiorstwem Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. Ełk 5 857 073 PLN 1 714 145 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 3 - 5 824 399 PLN
P.P.H.U Rafit Mieczysław Szpilewicz Wisznice 3 103 621 PLN 310 862 PLN
"SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna Dywity 3 158 301 PLN 474 903 PLN
Wojciech Zgliczyński Zakład Betoniarski Działdowo 3 494 781 PLN 989 562 PLN
Adam Nowakowski Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "WAPNOPOL" Glinojeck 3 2 267 716 PLN 4 535 433 PLN
Colas Polska Sp. z o.o. Palędzie 3 2 869 721 PLN 8 609 163 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZIEJA" Ryszard Zieja Łomża 2 747 925 PLN 1 495 850 PLN
Mabau Polska Sp. z o.o. Baniocha 2 2 815 098 PLN 5 496 229 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

"Przebudowa drogi wewnętrznej, zlokalizowanej przy ulicach Kwiatowej i Kościelnej w Rybnie, w granicach działek nr 281/37 i 281/23 obręb Rybno, na odcinku ok. 339 mb".

Daniel Orłowski Usługi Brukarskie GRANIT J&D 535 050 PLN

2026-09-04 07:03:14Z

Przebudowa drogi gminnej 186023N Prioma - Gródki

Adam Nowakowski Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "WAPNOPOL" -

2026-09-04 06:42:17Z

Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na 2 części: Część 2 – droga nr 509

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. 1 611 599 PLN

2026-09-04 06:16:52Z

Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509 i 526

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. 2 494 800 PLN

2026-09-04 06:04:05Z

Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.: Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu (DW 510)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o. 1 718 000 PLN

2026-09-04 05:47:51Z

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1321N polegająca na budowie drogi dla pieszych przy ul. Sienkiewicza w Kurzętniku oraz Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N polegająca na budowie chodnika w Łąkorzu

FPHU Dorota Umińska 244 927 PLN

2026-09-03 12:48:44Z

Przebudowa dróg w miejscowości Worliny (odcinek nr 1, odcinek nr 2)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZIEJA" Ryszard Zieja 1 079 466 PLN

2026-09-03 11:23:11Z

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty – I ETAP.

ŻWIR-WIK M. Rodak, W. Rodak SPÓŁKA CYWILNA -

2026-09-02 12:39:24Z

Remonty nawierzchni dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Szczytnie (remonty cząstkowe)

Duna Polska S.A. 3 174 716 PLN

2026-09-02 06:40:05Z

Przebudowa drogi gminnej nr 401002N- ul. Artyleryjskiej w Elblągu

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. -

2026-08-31 08:19:18Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 31 436 PLN Średnia: 921 026 PLN Max: 8 877 498 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:
Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509 i 526

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 552306985

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.elblag@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:
Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509 i 526

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86266dc7-60aa-466d-9008-c37bac1b1f3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1, w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p.
Zamówienie stanowi zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr ZDW/RDWE/TP-2.1/2610/128/2025, którego przedmiotem była „Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Elblągu, z podziałem na2 części”.
Powyższy zakres prac jest zgodny z Opisem Przedmiotu Zamówienia podstawowego.
Wartość szacunkowa zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/RDWE/WR-2.305.1-214.7-TP-2.1.128.2025/2610/107/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2056596,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania realizowanego p.n.:
Odnowa nawierzchni dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Elblągu, z podziałem na części: Część 1 – droga nr 509, 526
Zakres i warunki wykonania zamówienia określono w załącznikach do zaproszenia do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TUGA" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780002890

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 1

7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2494799,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji 16 tygodni.
2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
2 056 596 PLN
Wartość umowy
2 494 800 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233140-2
45233140-2 (Roboty drogowe)