Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 360 000 PLN
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.
Numer referencyjny: ZP/50/2026
Zamawiający
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Juzistek 2
05-131 Zegrze, Mazowieckie
NIP: 5361902991
REGON: 142917040
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej | Jabłonna | 5361612537 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej (Jabłonna) | Umowa podpisana | 290 PLN | 360 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów)
Najniższa cena
290 PLN
Średnia cena
158 736 PLN
Najwyższa cena
739 476 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SET P.H.U. Wojciech Łoziski Opole | 3 | 73 513 PLN | 220 539 PLN |
| Elektromoc Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 92 250 PLN | 184 500 PLN |
| MP LIFTS Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 133 872 PLN | 267 744 PLN |
| WOJCIECH PYSZYŃSKI SEVEN-GRAPH Warszawa | 2 | 47 520 PLN | 95 040 PLN |
| ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH " BOGMAR S" Mariusz Kossowski Warszawa | 1 | 299 161 PLN | 299 161 PLN |
| Elektromechanika Dźwigowa “WIM-SERWIS” Piotr Kowarzyk, Rafał Szymański, Wojciech Śledzik S.C. Warszawa | 1 | 739 476 PLN | 739 476 PLN |
| EL-MA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów | 1 | - | - |
| ALLTRANS s.c. Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna | 1 | - | - |
| Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna | 1 | 290 PLN | 360 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usług Dźwigowych "ZREMB" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice, | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Konserwacja urządzeń dźwigowych na terenie obiektów RZGW Gliwice
2026-08-31 09:30:57Z
Usługa konserwacji oraz napraw urządzeń dźwigowych zainstalowanych w obiektach urzędu MON w Warszawie
2026-08-06 06:23:38Z
Naprawa dźwigów wraz z dostawą części w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2026-07-30 06:25:12Z
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.
2026-07-16 05:46:14Z
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów awaryjnych chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
2026-05-08 10:46:35Z
Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych
2026-05-05 08:04:20Z
Wykonanie przeglądu i konserwacji wraz z naprawą i nadzorem technicznym nad funkcjonowaniem i utrzymaniem w ciągłej sprawności i gotowości urządzeń dźwigowych
2026-05-05 08:04:20Z
Kompleksowa obsługa techniczna urządzeń dźwigowych w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
2026-04-15 08:20:08Z
Cała Polska — 66 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278011 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juzistek 2
1.5.2.) Miejscowość: Zegrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 WOG w Zegrzu.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-323ff57f-6b32-4ef9-8e82-286b39caac47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278011
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135402/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Naprawa urządzeń dźwigowych na pojazdach służbowych typu Hiab i Multilift
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13226363.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/26wog/proceedings
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje zawiera Rozdział X SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/50/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie usługi bieżących napraw i obsługi urządzeń dźwigowych typu HIAB 855 EP - 5 HIPRO, MULTILIFT i DS.0101R, na pojazdy JELCZ p862D oraz JELCZ 325, będących na zabezpieczeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb oraz według wskazań pokładowych systemów kontroli sprawności, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
4.2.6.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
1) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 50 % zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym, tym samym potwierdzi posiadanie środków finansowych na realizację opcji.
3) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości napraw będzie miało zastosowanie
w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadkach konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na naprawy będące przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym drogą
e – mailową 5 dni roboczych przed wolą uruchomienia prawa opcji.
4) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Tak
4.2.12.) Opis wznowienia
1) Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na wznowieniu zamówienia w oparciu o art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, w wysokości do 100 % kwoty zamówienia podstawowego;2) Wznowieniem zamówienia jest wykonywanie po raz kolejny tych samych usług przewidzianych w pierwotnej umowie. Wznowienia nie wymagają zmiany umowy
i dotyczą umów zawartych na czas określony, które zgodnie z warunkami w nich zawartymi na podstawie decyzji zamawiającego podlegają przedłużaniu na kolejny okres.
3) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach wznowień zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 50
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość gwarancji na usługę
4.3.6.) Waga: 20
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Ilość usług w ramach diagnostyki komputerowej urządzeń dźwigowych
4.3.6.) Waga: 20
Kryterium 4
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Wysokość marży na zakup części
4.3.6.) Waga: 10
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
INFORMACJE O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ZAWIERA ROZDZIAŁ VII SWZ.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM ZAWIERA ROZDZIAŁ XVI SWZ.6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w Załączniku nr 5 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-16 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322636
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-16 08:05
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 08.06.2026
- Termin składania ofert
- 16.06.2026 06:00
- Wartość umowy
- 360 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-31