Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i lokali użytkowych będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu
Zamawiający
Agencja Mienia Wojskowego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261038122
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ELBIP Sp. z o.o. | Jarocin | 6172227974 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ELBIP Sp. z o.o. (Jarocin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71314300-5)
Najniższa cena
308 PLN
Średnia cena
43 703 PLN
Najwyższa cena
338 250 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELBIP Sp. z o.o. Jarocin | 3 | 6 512 PLN | 140 075 PLN |
| Audyttech Izabella Janowska Warszawa | 1 | - | - |
| MARTER-Firma Elektryczna Mgr Grażyna Maria Piotrowska Białystok | 1 | 529 PLN | - |
| Ramo Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 308 PLN | 85 300 PLN |
| Ekoinżynieria Michał Salak Płońsk | 1 | 32 015 PLN | - |
| DUO TETM Dariusz Lubicki Czersk | 1 | 41 328 PLN | 41 238 PLN |
| ELBIP Sp. z o.o. Jarocin | 1 | - | - |
| ELBIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jarocin | 1 | 11 000 PLN | 11 000 PLN |
| Elbip Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Jarocin | 1 | 22 450 PLN | 22 450 PLN |
| Dorota Rechman-Nowakowska Gliwice | 1 | 6 310 PLN | 6 310 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i lokali użytkowych będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu
2026-08-17 08:25:39Z
Wykonanie audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych i przeglądów kominiarskich w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych na terenie gminy Mszczonów w roku 2026 – I etap
2026-08-06 12:28:22Z
MAZOWSZE BEZ SMOGU – wykonanie audytów energetycznych w jednorodzinnych gospodarstwach domowych na terenie miasta i gminy Pilawa
2026-08-03 08:38:58Z
wykonanie audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych na terenie gminy Góra Kalwaria w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
2026-06-26 11:56:40Z
Wykonanie audytów energetycznych w związku z realizacją programu "Mazowsze bez Smogu"
2026-06-26 10:55:02Z
Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka, związanego z realizacją projektu „Mazowsze bez smogu"
2026-06-25 12:20:54Z
Opracowanie audytu energetycznego i inwentaryzacji instalacji wodnej i centralnego ogrzewania dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jadźwingów 18 w Warszawie.
2026-06-15 12:37:00Z
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej, cały zasób OReg Zielona Góra
2026-05-27 09:22:59Z
Wykonanie 50 szt. audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie.......
2026-05-25 06:54:10Z
Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków mieszkalnych na terenie Gminy Miasta Sierpc w latach 2025-2028
2026-05-11 15:25:14Z
Cała Polska — 38 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393770 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i lokali użytkowych będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.po@amw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bce1b56-4f36-4c23-9442-337636075f6f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393770
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 320616-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i lokali użytkowych będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie świadectw
charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i lokali użytkowych będących w zasobie
Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu
3.9.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELBIP Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172227974
4.3.3.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 1A
4.3.4.) Miejscowość: Jarocin
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-200
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 23441,06 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 520652-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 13582,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
brutto, co stanowi 9,51% wartości umowy brutto.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Powyżej progów UE