Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 218 940 PLN
Zakup 9-miejscowego, nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, dostosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim
Numer referencyjny: BI.271.13.2026
Zamawiający
GMINA UŚCIE GORLICKIE
80
38-315 Uście Gorlickie, Małopolskie
NIP: 7382144864
REGON: 491892759
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Zał. nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania
Zał. nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.docx
Zał. nr 1 Opis przedmiotu zamówienia
Zał. nr 1 Opis przedmiotu zamówienia.docx
Zał. nr 2 Wzór umowy
Zał. nr 2 Wzór umowy.docx
Specyfikacja warunków zamówienia
Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
Zmiana treści SWZ - 10.08.2026r.
Zmiana treści SWZ - 10.08.2026r.pdf
Zał. nr 2 Wzór umowy - 10.08.2026r.
Zał. nr 2 Wzór umowy - 10.08.2026r.docx
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Wybór oferty najkorzystniejszej
Wybór oferty najkorzystniejszej.pdf
Ponowny wybór oferty najkorzystniejszej
Ponowny wybór oferty najkorzystniejszej.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AUTO MOTIVE Sp z o.o. | Zbylitowska Góra | REGON 851648446 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTO MOTIVE Sp z o.o. (Zbylitowska Góra) | Umowa podpisana | 218 940 PLN | 218 940 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 41 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)
Najniższa cena
189 000 PLN
Średnia cena
244 763 PLN
Najwyższa cena
304 230 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PORSCHE INTER AUTO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | 299 725 PLN | 299 725 PLN |
| ZIMNY AUTO Sp. z o.o. Łódź | 3 | - | - |
| Sobiesław Zasada Kraków | 2 | - | - |
| Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna Rzgów | 2 | 189 949 PLN | 189 949 PLN |
| Inter Auto Sp. z o.o. Kraków | 2 | - | - |
| TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI Sp. z o.o. Kraków | 2 | 304 230 PLN | - |
| AUTO BĄCZEK Sp. z o.o. Sp. k. Tarnów | 2 | - | - |
| KOLACZEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wieliczka | 2 | 189 000 PLN | 189 000 PLN |
| AUTO BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lublin | 2 | 222 600 PLN | 222 600 PLN |
| Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup 9-miejscowego, nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, dostosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim
2026-09-03 12:05:01Z
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
2026-09-02 06:26:33Z
Zakup i dostawa samochodu osobowego - limuzyna klasy E z silnikiem benzynowym oraz świadczenie usług serwisu gwarancyjnego dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
2026-09-01 11:24:29Z
Dostawa 2 fabrycznie nowych samochodów
2026-09-01 09:34:50Z
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
2026-08-28 07:00:27Z
Dostawa samochodu osobowego na potrzeby utworzenia Straży Gminnej w Gminie Gorlice
2026-08-26 12:20:15Z
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
2026-08-21 07:34:21Z
Dostawa samochodu 8-osobowego typu minibus
2026-08-10 09:08:05Z
Zakup samochodu w ramach projektu „Wsparcie straży miejskiej w Krzeszowicach w ochronie środowiska, w tym ochronie powietrza”
2026-08-05 07:56:53Z
IR.ZP.271.22.2025 Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego do użytku służbowego na potrzeby Urzędu Gminy Grybów
2026-07-07 07:08:12Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383840 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup 9-miejscowego, nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, dostosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UŚCIE GORLICKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892759
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 80
1.5.2.) Miejscowość: Uście Gorlickie
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-315
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 351 60 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usciegorlckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usciegorlickie.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup 9-miejscowego, nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, dostosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28d6dbd2-c7a6-4ada-b369-b2efd146cdd2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030419/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup 9-miejscowego, nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, dostosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28d6dbd2-c7a6-4ada-b369-b2efd146cdd23.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28d6dbd2-c7a6-4ada-b369-b2efd146cdd2
Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”)
4. Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: ocds-148610-28d6dbd2-c7a6-4ada-b369-b2efd146cdd2
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wyonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub w konkursie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Uście Gorlickie;
2) inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Uście Gorlickie jest Pan Kamil Kędzierski, e-mail: iod@usciegorlickie.pl, telefon: (+48) 733 040 110;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BI.271.13.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, 9-miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby likwidacji barier transportowych w Gminie Uście Gorlickie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-16
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni jedynie te oferty, które nie zostaną odrzucone.
2. Zamawiający będzie oceniać oferty według następujących kryteriów i ich wag:
a) cena – 60 pkt;
b) dodatkowy okres gwarancji – 40 pkt
3. Punkty w kryterium „cena” przyznawane będą za zaoferowaną przez wykonawcę cenę brutto za wykonanie zamówienia.
4. Punkty przyznane w kryterium „cena” zostaną obliczone według następującego wzoru: C = (Cn/Cb) * 60 pkt, gdzie: C - ilość punktów przyznanym w kryterium „cena”, Cn - najniższa cena brutto spośród ofert Cb - cena brutto oferty badanej.
5. Punkty w kryterium „dodatkowy okres gwarancji” przyznawane będą za zaoferowany przez wykonawcę dodatkowy okres gwarancji na przedmiot zamówienia, powyżej minimalnie wymaganego okresu 24 miesięcy.
6. Wykonawca może zaoferować minimalnie 1 miesiąc, a maksymalnie 36 miesięcy dodatkowego okresu gwarancji, przy czym każdą wartość należy określić w pełnych miesiącach. Jeżeli wykonawca zaoferuje dłuższy niż maksymalny dodatkowy okres gwarancji to zamawiający przyjmie, że zaoferowany został okres 36 miesięcy. Wykonawca może również nie zaoferować dodatkowego okresu gwarancji.
7. Punkty przyznane w kryterium „dodatkowy okres gwarancji” zostaną obliczone według następującego wzoru: GD = (GDb/GDn) * 40 pkt, gdzie: GD - ilość punktów przyznanych w kryterium „dodatkowy okres gwarancji”, GDb – dodatkowy okres gwarancji zawarty w ofercie badanej, GDn – najdłuższy dodatkowy okres gwarancji spośród ofert.
8. Łączna ilość punktów przyznanych ofercie zostanie obliczona według następującego wzoru: P = C + GD, gdzie: P – łączna ilość punktów przyznanych ofercie, C – ilość punktów przyznanych ofercie w kryterium „cena”, GD – ilość punktów przyznanych ofercie w kryterium „dodatkowy okres gwarancji”.
9. Punkty w każdym kryterium i łączna ilość punktów zostaną zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku.
10. Oferta może otrzymać maksymalnie 100 punktów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowy okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Do oferty należy załączyć pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia, o ile nie wynika ono z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru (jeżeli dotyczy).SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy (lider konsorcjum).Pełnomocnik pozostaje w kontakcie z Zamawiającym w toku postępowania i do niego Zamawiający kieruje informacje, korespondencję itp. Wszelkie oświadczenia pełnomocnika Zamawiający uzna za wiążące dla wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną. Nie dopuszcza się uczestniczenia któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w więcej niż jednej grupie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Niedopuszczalnym jest również złożenie przez któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, równocześnie oferty indywidualnej oraz w ramach grupy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną.Do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo lub inny dokument
potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile nie wynika ono z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić wyłącznie w przypadkach określonych w art. 455 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.2. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w szczególności w przypadku:
1) Wystąpienia okoliczności niezależnych od Stron, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, a które mają wpływ na możliwość wykonania przedmiotu umowy;
2) Wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z postanowieniami umowy;
3) Zmiany obowiązujących przepisów prawa mających wpływ na realizację przedmiotu umowy;
4) Konieczności zastąpienia zaoferowanego modelu pojazdu modelem równoważnym lub o parametrach nie gorszych, jeżeli wynika to z okoliczności niezależnych od Wykonawcy, których nie można było przewidzieć.
3. Zmiana terminu wykonania umowy może nastąpić wyłącznie w przypadku wystąpienia okoliczności, których Strony nie mogły przewidzieć przy zachowaniu należytej staranności w chwili zawarcia umowy, i które uniemożliwiają wykonanie przedmiotu umowy w terminie określonym w § 2 ust. 1.
4. W celu dokonania zamiany umowy, strony sporządzają protokół konieczności, w sposób szczegółowy opisujący przyczyny uzasadniające dokonanie zmiany umowy i zakres koniecznych do wprowadzenia zmian. Dopuszcza się również złożenie przez jedna ze stron pisemnego wniosku o dokonanie zmiany umowy, zawierającego co najmniej elementy wskazane w zdaniu poprzednim, a następnie pisemna akceptację wniosku przez drugą Stronę. Dokumenty, o których mowa w zdaniu pierwszym i drugim stanowić będą załączniki do aneksu do umowy.
5. Wszelkie zmiany umowy są dokonywane przez umocowanych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy w formie pisemnej w drodze aneksu do umowy, pod rygorem nieważności.
6. W razie wątpliwości przyjmuje się, ze nie stanowią zmiany umowy następujące zmiany:
1) Danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną umowy,
2) Danych teleadresowych,
3) Danych rejestrowych;
- będące następstwem sukcesji uniwersalnej po jednej ze stron umowy.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-17 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Za pośrednictwem Platformy e-zamowienia. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Zakładka "Oferty/wnioski", widocznej w poglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto wykonawcy. https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28d6dbd2-c7a6-4ada-b369-b2efd146cdd2
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-17 09:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-15
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- 17.08.2026 06:00
- Wartość umowy
- 218 940 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-16