Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 329 800 PLN
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
Numer referencyjny: ZP-2.2026
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
por. Jana Białka 4
05-530 Góra Kalwaria, Mazowieckie
NIP: 1230882228
REGON: 016181880
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
załącznik nr 4 - specyfikacja techniczna
specyfikacja techn GK USG 28.06.docx
swz z załącznikami
swz GK USG 28.06.2026.docx
załącznik nr 1 do zmiany swz z 2.07.2026 r. - zmieniona specyfikacja techniczna
załącznik nr 1 do zmiany swz z 2.07.2026 r. (zmieniona specyfikacja techniczna).docx
Ogłoszenie z 2.07.2026 r. o zmianie ogłoszenia o zamówieniu
zmiana ogłoszenia z 2.07.2026.pdf
zmiana swz z 2.07.2026 r.
zmiana swz 2.07.2026.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert-SPZOZ w Górze Kalwarii.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej
informacja o wyborze oferty.pdf
ogłoszenie o wyniku postępowania
Ogłoszenie o wyniku postępowania 25.07.2026.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Intimex Sp. z o.o. Sp. k. | Warszawa | 5361919431 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intimex Sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa) | Umowa podpisana | 329 800 PLN | 329 800 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 43 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne)
Najniższa cena
13 700 PLN
Średnia cena
308 836 PLN
Najwyższa cena
534 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PARTNER4MEDICINE PROSTA S.A. Leszno | 2 | 449 770 PLN | 899 540 PLN |
| Philips Polska Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań | 2 | 514 000 PLN | 1 028 000 PLN |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTIONS Sp. zo.o. Poznań | 2 | 232 988 PLN | 232 988 PLN |
| YAL Sp. z o.o. Pioni | 2 | 299 000 PLN | 299 000 PLN |
| TRIMED Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Kraków | 2 | - | - |
| MDS Cardio Sp. z o.o., ul. Transportowców 11, 02-858 Warszawa, NIP: 9512102903 Warszawa | 2 | 17 953 PLN | 17 953 PLN |
| WhiteMed Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| MEDIM Sp. z o.o., ul. Puławska 45B, 05-500 Piaseczno, NIP: 527-020-40-27 Piaseczno | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa aparatu USG do pracowni przy ul. Sosnkowskiego 18 - SZPZLO Warszawa Ochota
2026-08-31 09:00:26Z
Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej
2026-08-28 07:07:47Z
Dostawa urządzenia USG do badań na zwierzętach, znak sprawy: AEZ/S-064/2026
2026-08-26 09:18:51Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego.
2026-08-21 13:02:09Z
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
2026-08-19 09:32:45Z
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
2026-08-19 08:47:40Z
Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
2026-08-18 08:35:27Z
Dostawa aparatu USG do Garnizonowej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Modlinie
2026-08-17 09:10:03Z
dostawa aparatu ultrasonograficznego
2026-07-28 11:46:03Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
2026-07-25 08:02:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311512 z dnia 2026-06-28 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016181880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: por. Jana Białka 4
1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.stasiak@spzoz.gorakalwaria.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.gorakalwaria.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ecf31dd-ec0d-4058-bc1d-bc68913d0951
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00223036/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa aparatu USG
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ecf31dd-ec0d-4058-bc1d-bc68913d09513.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja odbywa się za za
pośrednictwem dedykowanych formularzy, dostępnych na platformie e-zamowienia. Złożenie oferty możliwe jest jedynie poprzez
zakładkę "Oferty/wnioski" i przycisk "Złóż ofertę".
Wykonawca, zamierzający wziąć udział w postępowaniu, musi posiadać aktywne konto "Wykonawcy" na platformie e-zamówienia z
zaznaczonymi uprawnieniami do składania ofert. Instrukcja składania ofert dostępna jest na platformie ezamowienia w zakładce
"Centrum pomocy". Maksymalny rozmiar plików przesyłany przez platformę wynosi 150 Mb
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): obowiązek realizowany w swz
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): obowiązek realizowany w swz
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. nowego aparatu ultrasonograficznego dla Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii – o parametrach określonych w specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 4 do swz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 64
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 36
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c
Art. 109 ust. 1 pkt 3
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 9
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający wymaga, aby wraz z ofertą Wykonawca przedłożył:1) wypełnioną specyfikację techniczną – załącznik nr 4 do swz,
2) dokument potwierdzający, że Wykonawca jest autoryzowanym dystrybutorem oferowanego sprzętu,
3) dokumenty, potwierdzające dopuszczenie do użytkowania i obrotu na terytorium RP oferowanego sprzętu, np. deklaracja zgodności, potwierdzenie rejestracji wyrobu medycznego na terenie Pol-ski.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zamawiający nie dopuszcza uzupełnienia specyfikacji technicznej. Jej brak spowoduje odrzucenie oferty. Pozostałe przedmiotowe środki dowodowe mogą być uzupełnianie.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Kompletna oferta składana przez platformę e-zamówienia powinna zawierać:1) wypełniony formularz oferty (każda pozycja) – załącznik nr 1 do SWZ,
2) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu – załącznik nr 2 do SWZ,
3) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 6 SWZ, w tym specyfikacja techniczna
4) odpis z KRS, CEiDG lub inny dokument, z którego wynika umocowanie do reprezentacji, z za-strzeżeniem pkt 2.5
5) jeśli dotyczy - pełnomocnictwo do reprezentacji,
6) jeśli dotyczy – wydzielony plik jako tajemnica przedsiębiorstwa,
7) w przypadku podmiotu wspólnego:
a) pełnomocnictwo do reprezentacji.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w formularzu oferty dane podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu lub do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy. Do oferty należy dołączyć to pełnomocnictwo.W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie
zamówienia, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp i art. 7 ust. 1 ustawy z 13.04.2022 r. szczególnych rozwiązaniach w
zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składa każdy wykonawca
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
przewidywane zmiany umowy zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-05
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się także wykonawców spełniających przesłanki określone w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowegoInformacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.06.2026
- Termin składania ofert
- 10.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 329 800 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni