Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup autobusu na potrzeby uczniów z dysfunkcją wzroku z Zespołu Szkół i Placówek pn. „ Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie”, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków
Zamawiający
Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6762570383
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| VBI BUSIMPORT PL SP. Z O.O. | 62-330 NEKLA | 891624414 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VBI BUSIMPORT PL SP. Z O.O. (62-330 NEKLA) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34121000-1)
Najniższa cena
356 085 PLN
Średnia cena
413 485 PLN
Najwyższa cena
472 566 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BUS SERVICE JERZY JAN BIEDULEWICZ ul. Portowa 44; 16-300 Augustów Augustów | 2 | 472 566 PLN | 472 566 PLN |
| Solaris Bus & Coach Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Bolechowo - Osiedle | 1 | - | - |
| EV Motors Sp. z o.o. Lublin | 1 | - | - |
| VBI BUSIMPORT PL SP. Z O.O. 62-330 NEKLA | 1 | - | - |
| „CMS AUTO” Sp. z o.o. Sulejówek | 1 | 356 085 PLN | 356 085 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowe BUS SERVICE Jerzy Jan Biedulewicz Augustów | 1 | 411 804 PLN | 411 804 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup fabrycznie nowego autobusu 20-miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach projektu: Likwidacja barier transportowych w gminie Wojnicz
2026-09-03 13:05:19Z
ZADANIE 1 „Dostawa do 90 sztuk standardowych autobusów komunikacji miejskiej z silnikami spalinowymi zasilanych olejem napędowym
2026-06-23 11:36:03Z
Zakup i dostawa 3 szt. nowych autobusów elektrycznych w Gminie Bochnia_2
2026-06-23 08:30:51Z
Zakup autobusu do przewozu osób z niepełnosprawnościami w Gminie Wiśniowa.
2026-05-20 09:36:42Z
Zakup i dostawa autobusu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Niepołomicach
2026-04-10 12:17:47Z
Zakup autobusu do przewozu osób z niepełnosprawnościami w Gminie Wiśniowa.
2026-03-11 07:49:17Z
Zakup autobusu na potrzeby uczniów z dysfunkcją wzroku z Zespołu Szkół i Placówek pn. „ Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie”, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków
2026-02-23 08:59:50Z
Cała Polska — 112 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00123143 z dnia 2026-02-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup autobusu na potrzeby uczniów z dysfunkcją wzroku z Zespołu Szkół i Placówek pn. „ Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie”, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 38411100600000
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Tyniecka 6
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-319
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@blind.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tyflocentrum.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b8a4b87-2efe-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123143
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-02-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00378409
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup autobusu na potrzeby uczniów z dysfunkcją wzroku z Zespołu Szkół i Placówek pn. „ Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie”, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawę fabrycznie nowego autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych, z przystosowaniem do transportu 1 osoby z niepełnosprawnością na wózku inwalidzkim. Sprzęt wyłącznie fabrycznie nowy dostarczony do siedziby Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ ( parametry techniczne).
3.9.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2024-10-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VBI BUSIMPORT PL SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 891624414
4.3.4.) Miejscowość: 62-330 NEKLA
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-330
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 922500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00412892/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 922500 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.02.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE