Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 549 743 PLN
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap
Numer referencyjny: ZSR.KG.RK-271-009/26
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU
ul. Krakowska 25
42-439 Żarnowiec, Śląskie
NIP: 6371050018
REGON: 273579646
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| KOSMAL Wojciech Kosmala | Mereza | 6692391875 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KOSMAL Wojciech Kosmala (Mereza) | Umowa podpisana | 549 743 PLN | 549 743 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 70 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3 - Meble)
Najniższa cena
4 994 PLN
Średnia cena
87 861 PLN
Najwyższa cena
549 743 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ERGOOFFICE" PAWEŁ SŁOWIKOWSKI Tychy | 4 | 197 697 PLN | 395 393 PLN |
| OFFICE CREATIVE GROUP Mariusz Antoniewicz Warszawa | 3 | 48 976 PLN | 146 927 PLN |
| BIUROKONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 2 | 10 846 PLN | 21 691 PLN |
| "DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lipno | 2 | 38 130 PLN | 76 260 PLN |
| Drzewiarz-Bis Sp. z o.o. Lipno | 2 | 26 125 PLN | 26 125 PLN |
| Logan Sp. z o.o. Kraków | 2 | 341 355 PLN | 341 355 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 227 566 PLN | 227 566 PLN |
| CORMED MD KORNELIA LISIEWSKA Pruszcz Gdański | 2 | 33 210 PLN | 66 420 PLN |
| KOSMAL Wojciech Kosmala Mereza | 2 | 549 743 PLN | 549 743 PLN |
| KJMK MEBLE sp. z o. o. Katowice | 2 | 28 561 PLN | 28 561 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli i wyposażenia Gminnego Żłobka w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2022-2029
2026-08-25 09:19:16Z
Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.
2026-08-25 08:29:08Z
Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.
2026-08-25 08:29:08Z
Zakup stołów składanych i foteli do wyposażenia sali szkoleniowej MOPS w Bielsku - Białej w ramach projektu „Wsparcie pieczy zastępczej w Bielsku-Białej” MOPS.DA.252.6.2026
2026-08-20 10:57:01Z
Zakup mebli na potrzeby nowych mieszkań wspomaganych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku - Białej MOPS.DA.251.14.2026
2026-08-20 09:48:54Z
Zakup mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. MOPS.DA.251.10.2026
2026-08-20 07:59:07Z
Dostawa mebli do pracowni w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu
2026-08-18 06:15:59Z
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap
2026-07-30 11:08:28Z
ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
2026-07-23 08:16:15Z
Dostawa wyposażenia do pracowni w meble i wyposażenie w ramach projektu „Zawodowcy w Powiecie Pszczyńskim - nowoczesna infrastruktura kształcenia zawodowego” - postępowanie powtórzone
2026-07-22 09:50:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201514 z dnia 2026-04-16 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273579646
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 25
1.5.2.) Miejscowość: Żarnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-439
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 326449080
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrzarnowiec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsrzarnowiec.com.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a92d869-970e-457a-982f-c5200b86c592
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201514
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064591/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Wyposażenie budynku internatu
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12955843.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1295584
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Jak w Rozdziale III SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZSR.KG.RK-271-009/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia wnętrz budynku internatu. Zamawiający przewidział minimalne wymagania, które zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 2a –Specyfikacja techniczna wyposażenia wnętrz internatu oraz w załączniku 2b do SWZ – Projekt wykonawczy aranżacji wnętrz, oraz w załączniku 2c - uzupełnienie specyfikacji
4.2.6.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39134100-1 - Stoły komputerowe
39111100-4 - Siedziska obrotowe
39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane
39143200-8 - Meble do jadalni
39151000-5 - Meble różne
38622000-1 - Lustra
39190000-0 - Tapety papierowe i inne okładziny ścienne
31521000-4 - Lampy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Sytuacja ekonomiczna lub finansowa: Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, gdy Wykonawca wykaże się odpowiednim ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 300 000,00 zł; -dokumenty potwierdzające, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia. Zdolność techniczna lub zawodowa: Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże:a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał/zakończył w sposób należyty oraz zgodnie z przepisami prawa co najmniej dwie dostawy związane z przedmiotem zamówienia w ramach jednego lub wielu kontraktów o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto. -wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Jak w Rozdziale XIX SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-27 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Jak w Rozdziale XV SWZ
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-27 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-26
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.04.2026
- Termin składania ofert
- 29.04.2026 07:00
- Wartość umowy
- 549 743 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-07-31