Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Zamawiający
Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji
Pszczyna, Śląskie
NIP: 6381522246
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| "F/X" Kamińska, Cisowski spółka jawna | Częstochowa | 9491636567 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "F/X" Kamińska, Cisowski spółka jawna (Częstochowa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 70 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3)
Najniższa cena
4 994 PLN
Średnia cena
87 861 PLN
Najwyższa cena
549 743 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ERGOOFFICE" PAWEŁ SŁOWIKOWSKI Tychy | 4 | 197 697 PLN | 395 393 PLN |
| OFFICE CREATIVE GROUP Mariusz Antoniewicz Warszawa | 3 | 48 976 PLN | 146 927 PLN |
| BIUROKONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 2 | 10 846 PLN | 21 691 PLN |
| "DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lipno | 2 | 38 130 PLN | 76 260 PLN |
| Drzewiarz-Bis Sp. z o.o. Lipno | 2 | 26 125 PLN | 26 125 PLN |
| Logan Sp. z o.o. Kraków | 2 | 341 355 PLN | 341 355 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 227 566 PLN | 227 566 PLN |
| CORMED MD KORNELIA LISIEWSKA Pruszcz Gdański | 2 | 33 210 PLN | 66 420 PLN |
| KOSMAL Wojciech Kosmala Mereza | 2 | 549 743 PLN | 549 743 PLN |
| KJMK MEBLE sp. z o. o. Katowice | 2 | 28 561 PLN | 28 561 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli i wyposażenia Gminnego Żłobka w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2022-2029
2026-08-25 09:19:16Z
Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.
2026-08-25 08:29:08Z
Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.
2026-08-25 08:29:08Z
Zakup stołów składanych i foteli do wyposażenia sali szkoleniowej MOPS w Bielsku - Białej w ramach projektu „Wsparcie pieczy zastępczej w Bielsku-Białej” MOPS.DA.252.6.2026
2026-08-20 10:57:01Z
Zakup mebli na potrzeby nowych mieszkań wspomaganych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku - Białej MOPS.DA.251.14.2026
2026-08-20 09:48:54Z
Zakup mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. MOPS.DA.251.10.2026
2026-08-20 07:59:07Z
Dostawa mebli do pracowni w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu
2026-08-18 06:15:59Z
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap
2026-07-30 11:08:28Z
ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
2026-07-23 08:16:15Z
Dostawa wyposażenia do pracowni w meble i wyposażenie w ramach projektu „Zawodowcy w Powiecie Pszczyńskim - nowoczesna infrastruktura kształcenia zawodowego” - postępowanie powtórzone
2026-07-22 09:50:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357820 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276581253
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul.dr. W. Antesa 11
1.4.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.pszczyna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.pszczyna.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62ddfbf7-1026-4d1f-947e-12cc30dd035d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357820
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00494352
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie.
3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
49 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "F/X" Kamińska, Cisowski spółka jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491636567
4.3.3.) Ulica: ul. Koszalińska 6
4.3.4.) Miejscowość: Częstochowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-202
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 57755,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00555897/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-11-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 57755,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE