Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 549 743 PLN

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00201514

Numer referencyjny: ZSR.KG.RK-271-009/26

Zamawiający

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU

ul. Krakowska 25

42-439 Żarnowiec, Śląskie

NIP: 6371050018

REGON: 273579646

Opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia wnętrz budynku internatu. Zamawiający przewidział minimalne wymagania, które zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 2a –Specyfikacja techniczna wyposażenia wnętrz internatu oraz w załączniku 2b do SWZ – Projekt wykonawczy aranżacji wnętrz, oraz w załączniku 2c - uzupełnienie specyfikacji

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KOSMAL Wojciech Kosmala Mereza 6692391875

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KOSMAL Wojciech Kosmala (Mereza) Umowa podpisana 549 743 PLN 549 743 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 70 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3 - Meble)

Najniższa cena

4 994 PLN

Średnia cena

87 861 PLN

Najwyższa cena

549 743 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ERGOOFFICE" PAWEŁ SŁOWIKOWSKI Tychy 4 197 697 PLN 395 393 PLN
OFFICE CREATIVE GROUP Mariusz Antoniewicz Warszawa 3 48 976 PLN 146 927 PLN
BIUROKONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław 2 10 846 PLN 21 691 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lipno 2 38 130 PLN 76 260 PLN
Drzewiarz-Bis Sp. z o.o. Lipno 2 26 125 PLN 26 125 PLN
Logan Sp. z o.o. Kraków 2 341 355 PLN 341 355 PLN
PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz 2 227 566 PLN 227 566 PLN
CORMED MD KORNELIA LISIEWSKA Pruszcz Gdański 2 33 210 PLN 66 420 PLN
KOSMAL Wojciech Kosmala Mereza 2 549 743 PLN 549 743 PLN
KJMK MEBLE sp. z o. o. Katowice 2 28 561 PLN 28 561 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa mebli i wyposażenia Gminnego Żłobka w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2022-2029

Nowa Szkoła Sp. z o.o. -

2026-08-25 09:19:16Z

Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.

Cezas - Glob sp. Z o.o. 61 520 PLN

2026-08-25 08:29:08Z

Dostawa mebli dla Żłobków Miejskich w Bytomiu – edycja 2.

Cezas – Glob Sp. z o.o. 8 530 PLN

2026-08-25 08:29:08Z

Zakup stołów składanych i foteli do wyposażenia sali szkoleniowej MOPS w Bielsku - Białej w ramach projektu „Wsparcie pieczy zastępczej w Bielsku-Białej” MOPS.DA.252.6.2026

KJMK MEBLE sp. z o. o. -

2026-08-20 10:57:01Z

Zakup mebli na potrzeby nowych mieszkań wspomaganych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku - Białej MOPS.DA.251.14.2026

„Drzewiarz-Bis” spółka z o. o. 89 409 PLN

2026-08-20 09:48:54Z

Zakup mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. MOPS.DA.251.10.2026

BNR POLSKA sp. z o.o. -

2026-08-20 07:59:07Z

Dostawa mebli do pracowni w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu

Drzewiarz-Bis Sp. z o.o. -

2026-08-18 06:15:59Z

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap

KOSMAL Wojciech Kosmala -

2026-07-30 11:08:28Z

ZP/24/2024_Dostawa mebli dla Szpitala Joannitas w Pszczynie

"F/X" Kamińska, Cisowski spółka jawna -

2026-07-23 08:16:15Z

Dostawa wyposażenia do pracowni w meble i wyposażenie w ramach projektu „Zawodowcy w Powiecie Pszczyńskim - nowoczesna infrastruktura kształcenia zawodowego” - postępowanie powtórzone

INFOLOGIC ADAM OLSZAR SP.J. 117 252 PLN

2026-07-22 09:50:42Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 504 PLN Średnia: 114 795 PLN Max: 830 866 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273579646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 25

1.5.2.) Miejscowość: Żarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-439

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 326449080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrzarnowiec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsrzarnowiec.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do budynku Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu – II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a92d869-970e-457a-982f-c5200b86c592

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064591/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Wyposażenie budynku internatu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1295584

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1295584

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Jak w Rozdziale III SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZSR.KG.RK-271-009/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia wnętrz budynku internatu. Zamawiający przewidział minimalne wymagania, które zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 2a –Specyfikacja techniczna wyposażenia wnętrz internatu oraz w załączniku 2b do SWZ – Projekt wykonawczy aranżacji wnętrz, oraz w załączniku 2c - uzupełnienie specyfikacji

4.2.6.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39134100-1 - Stoły komputerowe

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39143200-8 - Meble do jadalni

39151000-5 - Meble różne

38622000-1 - Lustra

39190000-0 - Tapety papierowe i inne okładziny ścienne

31521000-4 - Lampy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Sytuacja ekonomiczna lub finansowa: Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, gdy Wykonawca wykaże się odpowiednim ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 300 000,00 zł; -dokumenty potwierdzające, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia. Zdolność techniczna lub zawodowa: Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże:
a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał/zakończył w sposób należyty oraz zgodnie z przepisami prawa co najmniej dwie dostawy związane z przedmiotem zamówienia w ramach jednego lub wielu kontraktów o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto. -wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Jak w Rozdziale XIX SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-27 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Jak w Rozdziale XV SWZ

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-27 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-26

2026-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
16.04.2026
Termin składania ofert
29.04.2026 07:00
Wartość umowy
549 743 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39100000-3 - Meble
39100000-3 (Meble) 39134100-1 (Stoły komputerowe) 39111100-4 (Siedziska obrotowe) 39143110-0 (Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane) 39143200-8 (Meble do jadalni) 39151000-5 (Meble różne) 38622000-1 (Lustra) 39190000-0 (Tapety papierowe i inne okładziny ścienne) 31521000-4 (Lampy) 39134100-1 - Stoły komputerowe 39111100-4 - Siedziska obrotowe 39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane 39143200-8 - Meble do jadalni 39151000-5 - Meble różne 38622000-1 - Lustra 39190000-0 - Tapety papierowe i inne okładziny ścienne 31521000-4 - Lampy

Okres realizacji

do 2026-07-31