Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 360 000 PLN
Zakup dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych dla SPZZOZ w Pionkach
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PIONKACH IM. LECHA I MARII KACZYŃSKICH - PARY PREZYDENCKIEJ
ul. Niepodległości 1
26-670 Pionki, Mazowieckie
NIP: 8121649620
REGON: 670140015
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej sp. z o.o. | Radom | 6630001889 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej sp. z o.o. (Radom) | Umowa podpisana | - | 360 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 44211100-3)
Najniższa cena
152 520 PLN
Średnia cena
279 664 PLN
Najwyższa cena
415 500 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WCTRON Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 318 816 PLN | 318 816 PLN |
| Global Operation P.S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „ek-Bud” Krzysztof Hajost Łabiszyn | 1 | - | - |
| Budotechnika Sp. z o.o. Pilchowice | 1 | 327 106 PLN | 327 106 PLN |
| Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej sp. z o.o. Radom | 1 | - | 360 000 PLN |
| ESTE Bartosz Pawlik Łódź | 1 | 184 377 PLN | 184 377 PLN |
| KTM BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| KTM Budownictwo Sp. z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| Nysa Zakład Pojazdów Spółka Akcyjna Wrocław | 1 | - | - |
| SMP Sp. z o.o. Zabrze | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup kontenerów magazynowych do przechowywania sprzętu przeznaczonego na potrzeby realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej oraz ochrony ludności
2026-09-02 08:42:20Z
Dostawa, transport, rozładunek, montaż, wyk. przyłącza i przyłączenie, podł. instalacji, 31 kpl. kontenerów systemowych (28 kpl. mieszk.- biur. wyposażonych w jednostki klimatyzacyjne i 3 kon. mag.
2026-09-01 11:02:29Z
Zakup dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych dla SPZZOZ w Pionkach
2026-08-14 07:38:33Z
Dostawa, instalacja stanowiska Power Hardware-In-the-Loop (Power HIL) w zabudowie kontenerowej
2026-08-12 12:34:51Z
Dostawa, transport, rozładunek, montaż, wyk. przyłącza i przyłączenie, podł. instalacji, 31 kpl. kontenerów systemowych (28 kpl. mieszk.- biur. wyposażonych w jednostki klimatyzacyjne i 3 kon. mag.
2026-08-06 08:50:57Z
Dostawa przenośnego pomieszczenia czystego (Clean Room).
2026-07-20 13:18:10Z
Bezpłatna toaleta na terenie Fortu Bema
2026-07-06 12:07:59Z
Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu” – II postępowanie.
2026-07-06 09:07:39Z
Zakup i dostawa budynku kontenerowego.
2026-06-29 10:47:55Z
Najem i obsługa serwisowa kontenerów sanitarnych na potrzeby zabezpieczenia miasteczka sanitarnego w kompleksie K-6017 Sochaczew
2026-06-11 08:25:26Z
Cała Polska — 56 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392583 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych dla SPZZOZ w Pionkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PIONKACH IM. LECHA I MARII KACZYŃSKICH - PARY PREZYDENCKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670140015
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 1
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzzozpionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzzozpionki.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych dla SPZZOZ w Pionkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-462ba3a4-89f9-4e3e-b645-7e9460fb36c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107194/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych w SPZZOZ w Pionkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
U. faktyczne: Spełniono łącznie dwa warunki dla możliwości skorzystania z tego trybu:
1. w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5 ustawy Pzp
2. niezmienione warunki - pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione w sposób istotny
Przestrzegano więc kluczowych zasad:
- warunki zamówienia przedstawione w negocjacjach z wybranym wykonawcą nie zostały w istotny sposób zmienione w stosunku do tego, co określono w unieważnionym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
u. prawne: art.305 pkt 2 ustawy z 11 września 2019r - Prawo zamówień publicznych
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-af430dee-54b2-45df-880f-3b5f188a9f41
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZZOZ-ZP-31/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostarczenie wraz z montażem dwóch kontenerów do przechowywania odpadów medycznych dla zamawiającego. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać odpowiednio wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 11 września 2020r. w sprawie szczegółowych wymagań dla magazynowania odpadów (Dz. U. 2020 poz.1742)
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44400000-4 - Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6630001889
7.3.3) Ulica: ul. Mokra 2
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 360 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE