Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup energii elektrycznej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Zamawiający
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
NIP: 7123253742
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Elektra S.A. | Warszawa | Regon 146667113 NIP 7010379536 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Elektra S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09300000-2)
Najniższa cena
194 206 PLN
Średnia cena
446 511 PLN
Najwyższa cena
758 583 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Veolia Energy Contracting Poland sp. z o.o. Warszawa | 4 | - | - |
| Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. z siedzibą w Lublinie Lublin | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "PEC" w Świdniku Sp. z o.o. Świdnik | 2 | - | 583 882 PLN |
| IEN ENERGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | 758 583 PLN | 758 583 PLN |
| WISE ENERGY S.A. Warszawa | 1 | 290 824 PLN | 236 442 PLN |
| TAURON Sprzedaż sp. z o.o. Kraków | 1 | 194 206 PLN | 194 206 PLN |
| Hekla Energy Sp. z o.o Warszawa | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „PEC” w Świdniku Sp. z o.o. Świdnik | 1 | - | - |
| PGE Obrót S.A. Rzeszów | 1 | - | - |
| RENPRO Sp. z o.o. Szczecin | 1 | 542 430 PLN | 542 430 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sprzedaż energii elektrycznej do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Spółka z o.o.
2026-09-04 10:26:55Z
Dostawa energii cieplnej do budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie przy ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
2026-08-26 06:58:04Z
Dostawa energii cieplnej do budynku Przedszkola nr 42 przy ul. Przyjaźni 3, 20-314 Lublin
2026-08-20 08:47:18Z
Zakup energii elektrycznej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
2026-07-29 12:23:22Z
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby IMW w Lublinie
2026-07-10 11:55:16Z
Zakup energii elektrycznej na potrzeby grupy zakupowej Gminy Kraśnik
2026-07-06 06:43:48Z
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby IMW w Lublinie
2026-06-17 07:51:23Z
Dostawa energii cieplnej do budynku Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
2026-06-15 08:23:03Z
Dostawa energii cieplnej do budynku Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
2026-05-19 10:16:22Z
Zakup energii elektrycznej dla obiektów Powiatu Parczewskiego
2026-05-12 06:28:04Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368550 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup energii elektrycznej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Filaretów 44
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-609
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-857b37e0-f716-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368550
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 71/2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup energii elektrycznej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. w ilości 17 543 660,28 kWh. 2.Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz wykazie PPE Zamawiającego stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A oraz Zał. Nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-07-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Elektra S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 146667113 NIP 7010379536
4.3.3.) Ulica: Ul. Szamocka 8
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-748
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 11067716,33 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 116/2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 10741891,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE