Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 41 549 PLN
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica
Numer referencyjny: ZP.272.12.2026
Zamawiający
POWIAT TOMASZOWSKI
ul. św. Antoniego 41
97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
NIP: 7732321115
REGON: 590648451
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik Nr 6 –Wzór formularza cenowego
Zal. Nr 6 do SWZ - Formularz cenowy.xls
Załącznik Nr 3 – Wzór Formularza ofertowego
Zal. Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
Załącznik Nr 2 –Projekt umowy
Zal. Nr 2 do SWZ - wzor umowy.doc
Załącznik Nr 5 –Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy,
Zal. Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wyk wspólnie ubiegających się o udzielen.docx
Załącznik Nr 1 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Zal. Nr 1 do SWZ - SOPZ.docx
Załącznik Nr 4 – Wzór oświadczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp
Zal. Nr 4 do SWZ - Wzór oswiadczenia wykonawcy_wykonawcy wspolnie skl na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
SWZ
SWZ_Dostawa komputerow.docx
Odpowiedzi do SWZ
25.06.2026 odpowiedzi do SWZ.pdf
wyniki Passmark
passmark_27_04_2026.zip
Informacja z otwarcia ofert
Informacja_z_otwarcia_ofert (4).pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej
informacja o wyborze na strone.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DKS Sp. z o.o. | Kowale | 5832790417 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DKS Sp. z o.o. (Kowale) | Umowa podpisana | 41 549 PLN | 41 549 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 156 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)
Najniższa cena
0 PLN
Średnia cena
111 106 PLN
Najwyższa cena
608 995 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Kutno | 4 | 74 204 PLN | 298 815 PLN |
| ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA Kutno | 3 | 209 900 PLN | - |
| Piotr Migda Warszawa | 3 | 22 062 PLN | 123 278 PLN |
| INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. Sieradz | 3 | - | - |
| KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 151 356 PLN | 358 900 PLN |
| Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg Błaszki | 2 | 121 025 PLN | 242 051 PLN |
| KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 201 702 PLN | 403 404 PLN |
| IT Creators Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Łódź | 2 | 297 903 PLN | 297 903 PLN |
| PC-EKSPERT Jarosław Nowak Łowicz | 2 | 131 955 PLN | 263 910 PLN |
| A.G. Libra Adam Gach Zgierz | 2 | 10 561 PLN | 10 561 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa i instalacja sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"
2026-08-31 20:38:40Z
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby pracowni zawodowych technika informatyka i technika grafiki i poligrafii cyfrowej
2026-08-30 16:42:05Z
„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Oporowie, gm. Oporów”
2026-08-23 11:13:10Z
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica
2026-08-20 12:01:52Z
Zakup wyposażenia do realizacji zajęć w SP w Bukowcu nad Pilicą w ramach projektu pn. „Wsparcie równego dostępu do dobrej jakości edukacji szkolnej w Gminie Mniszków”
2026-08-19 11:18:34Z
Zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej im. Julina Tuwima w Inowłodzu „Utworzenia pracowni komputerowej”
2026-08-18 12:55:59Z
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie
2026-08-14 09:19:27Z
Dostawa serwera
2026-08-10 06:40:28Z
Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: "LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach stawia na kompetencje"
2026-08-03 10:40:38Z
Podniesienie jakości kształcenia w Szkołach Podstawowych w Dzietrznikach i Pątnowie - zakup i dostawa sprzętu IT i urządzeń
2026-07-30 11:00:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308354 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-106fd1df-958b-4410-8f60-08fd7ffcd525
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108027/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn.: "Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła Wólka Jagielczyńska (DK S 8) .....
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Realizacja zamówienia dotyczy projektu nr FELD.04.02-IZ.00-0038/23-00 pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miej-scowości Krzemienica” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-106fd1df-958b-4410-8f60-08fd7ffcd5253.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia,
która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
11.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
11.5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e
Zamówienia ani logowania do Platformy e-Zamówienia.
Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej
w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady
Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla
dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub
konkursie.
11.7. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia, o którym mowa w pkt 11.6 SWZ,
przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności z
uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (i przekazuje się jako załącznik), lub
b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści
wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
11.10. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do
komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
11.11. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
11.12. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta
dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza)
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zawarte w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje zawarte w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miejscowości Krzemienica”.
4.2 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji na przedmiot zamówienia na okres wskazany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. 36 miesięcy On-Site.
4.3 Zasady równoważności zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załączniki nr 1 do do SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równo-ważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wy-magania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4.4 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana została nazwa producenta, znak towarowy, patent lub pochodzenie w stosunku do określonych materiałów, urządzeń, itp. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazanie jako przykładowe i dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów, urządzeń, itp. równoważnych o parametrach nie gorszych niż wskazane. Wszystkie wymienione wymagania techniczne na-leży traktować jako minimalne. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ
4.5 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazane zostało odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując opis przedmiotu zamówienia powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp użytemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy wyraz „lub równo-ważne", co oznacza, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równo-ważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 5 i 6 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 4 i 5 ustawy Pzp.
4.6 Wynagrodzenie wykonawcy ma charakter ryczałtu, który stanowi ekwiwalent świadczenia wykonawcy.
4.7 Wykazując równoważność Wykonawca musi dać dowód, że oferowany produkt ma porównywalne parametry.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego
48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Strony dopuszczają następujące zmiany Umowy:1) w sytuacjach i na zasadach określonych w art. 455 Ustawy Pzp;
2) w sytuacji, gdy konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian
w obowiązujących przepisach prawa w zakresie wymaganym przez właściwe przepisy prawa,
3) w zakresie konieczności zmiany terminu realizacji zamówienia spowodowanego wystąpieniem siły wyższej, rozumianej jako okoliczności, które pomimo zachowania należytej staranności są nieprzewidywalne oraz którym nie można zapobiec lub przeciwstawić się skutecznie,
4) w zakresie zmiany związanej z przedmiotem umowy, tj. zmiany parametrów technicznych, wersji oprogramowania, modelu urządzenia, itp. w przypadku:
a) gdy nastąpi zmiana nazwy handlowej lub innego oznaczenia towaru wskazanego w ofercie niepowodująca zmiany Przedmiotu umowy;
b) gdy zmiana parametrów Sprzętu lub wersji oprogramowania przyczyni się do poprawy jakości zamówienia, przy czym zmiana ta nie spowoduje zwiększenia kosztów realizacji zamówienia,
c) gdy zakończyła się produkcja danego Sprzętu, lub wycofano dany model z produkcji pod warunkiem, iż nowe urządzenie będzie posiadać parametry nie gorsze od urządzenia zaproponowanego w Ofercie oraz zmiana ta nie spowoduje zwiększenia kosztów realizacji zamówienia.
2. Strona wnioskująca o zmianę umowy, przekłada drugiej Stronie pisemne uzasadnienie konieczności wprowadzenia zmian do Umowy. Strona powołująca się na siłę wyższą lub inne przyczyny obiektywnie niezależne od stron powinna zawiadomić niezwłocznie, w terminie nie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od jej/ich zaistnienia. Na stronie powołującej się na w/w okoliczności spoczywa również obowiązek udowodnienia jej/ich wystąpienia oraz wskazania zakresu i wpływu na realizację zamówienia.
3. Wszelkie istotne zmiany treści Umowy w stosunku do treści Oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy mogą być dokonywane wyłącznie w przypadkach określonych powyżej i wymagają pisemnego aneksu pod rygorem nieważności takiej zmiany.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pomocą Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- 03.07.2026 09:00
- Wartość umowy
- 41 549 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
14 dni