Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 09:00 (Jutro)

Zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00397826

Numer referencyjny: OPSIX.26.3.1.2026

Zamawiający

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

S. Przybyszewskiego 80/82

01-824 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 1180935660

REGON: 010843854

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu osobowego 8-miejscowego z najazdem, przystosowanego do przewozu jednej osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim – klasa minibus. Pojazd musi być nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1A do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
okres gwarancji na części mechaniczne i elektroniczne 20%
termin dostawy 10%
wyposażenie 10%

Część 2

Cena 60%
gwarancja na części mechaniczne i elektroniczne 20%
termin dostawy 10%
wyposażenie 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 121 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)

Najniższa cena

90 774 PLN

Średnia cena

230 333 PLN

Najwyższa cena

667 350 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CARSED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Siedlce 2 132 900 PLN 132 900 PLN
CARSED Sp. z o.o. Siedlce 2 - -
GRUPA HURON sp. z o.o. Warszawa 2 241 475 PLN 482 950 PLN
Toyota Sabaj sp. j. Łódź 2 146 899 PLN 146 899 PLN
Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 586 710 PLN 586 710 PLN
Marvel Sp. z o.o. Łódź 2 90 774 PLN 90 774 PLN
Łódź JTB Sp. z o.o. Łódź 2 253 200 PLN 253 200 PLN
CARSED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Siedlce 2 169 466 PLN 338 933 PLN
"CARRARA" SP. Z O.O. Lublin 2 - -
Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo 2 163 836 PLN 163 836 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 247 059 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010843854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Przybyszewskiego 80/82

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-824

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@opsbielany.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opsbielany.waw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-355cd80d-56b6-4780-8e90-4009510b56d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397826

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00629309/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://opsbielany.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: I. W postępowaniu o udzielenie zamówienia
publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej:
1. w zakresie złożenia oferty wraz z załącznikami wyłącznie za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://opsbielany.ezamawiajacy.pl
2. w zakresie wszelkich pozostałych dokumentów postępowania (w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań) za pośrednictwem Platformy pod adresem
https://opsbielany.ezamawiajacy.pl lub drogą elektroniczną na adres: przetarg@opsbielany.waw.pl
II. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą wszelkie dokumenty postępowania, w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ: https://opsbielany.ezamawiajacy.pl.
III. W celu przystąpienia do postępowania i złożenia oferty Wykonawca musi posiadać konto na Platformie. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
IV. Szczegóły w Rozdziale VII i X SWZ.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: I. Niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie:
1. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2. komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej,
3. zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2,
4. włączona obsługa JavaScript,
5. zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
II. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w
txt,rtf,pdf,xps,odt,ods,odp,doc,xls,ppt,docx,xlsx,pptx,csv,jpg,jpeg,tif,tiff,geotiff,png,svg,wav,mp3,avi,mpg,mpeg,mp4,m4a,mpeg4,ogg,ogv,zip,tar,gz,gzip,7z,html,xhtml,css,xml,xsd,gml,rng,xsl,xslt,tsl,xmlsig,xades,pades,cades,asic, asics,sig,xmlenc,dxf,ath,prd.
Zamawiający rekomenduje stosowanie formatu pdf, z wyłączeniem konkretnych formatów wskazanych w niniejszym SWZ dla konkretnych dokumentów.
III. Szczegóły w Rozdziale VII i X SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): I. Na podstawie art. 19 ust. 1 ustawy Pzp w związku z art. 13 ust. 1 - 3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
(Dz. U. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO, w związku z art. 19 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że:
1. administratorem danych osobowych podanych przez Wykonawcę jest Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, 01-824 Warszawa, ul. s. Przybyszewskiego 80/82, tel. 22 56 89 100;
2. kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy - iod@opsbielany.waw.pl;
3. dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym
w oparciu o art. 275 i nast. ustawy Pzp;
4. odbiorcami danych osobowych Wykonawcy będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp, przepisy dotyczące dostępu do informacji
publicznej, a także inne podmioty, z którymi Administrator zawarł stosowne umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jeżeli dostęp do danych Wykonawcy jest niezbędny do prawidłowej realizacji
powierzonych im zadań;
5. dane osobowe Wykonawcy będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji przedmiotowego zamówienia, a po tym czasie przez okres wymagany do archiwizacji tego typu dokumentów zgodnie z
przepisami prawa, w tym prawa wewnętrznego obowiązującego u Zamawiającego;
6. obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio dotyczących Wykonawcy jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7. w odniesieniu do danych osobowych Wykonawcy decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do zapisów art. 22 RODO;
8. Wykonawca posiada:
8.1 na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do swoich danych osobowych;
8.2 na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania swoich danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
8.3 na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa
w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania
w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii
Europejskiej lub państwa członkowskiego);
8.4 prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna, że przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy RODO;
9. Wykonawcy nie przysługuje:
1.9.1 w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
1.9.2 prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
1.9.3 na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
II. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do wypełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane osobowe Wykonawca pozyskał i przekaże
Zamawiającemu w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OPSIX.26.3.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu osobowego 8-miejscowego z najazdem, przystosowanego do przewozu jednej osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim – klasa minibus. Pojazd musi być nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1A do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-13

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji na części mechaniczne i elektroniczne

4.3.6.) Waga: 20,00

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 10,00

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: wyposażenie

4.3.6.) Waga: 10,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu 8-miejscowego z windą, przystosowanego do przewozu jednej osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim – klasa minibus. Pojazd musi być nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1B do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-13

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja na części mechaniczne i elektroniczne

4.3.6.) Waga: 20,00

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 10,00

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: wyposażenie

4.3.6.) Waga: 10,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcy Zamawiający żąda następujących dokumentów:
1. składane wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na dzień składania ofert, którego wzór stanowi Załącznik Nr 4.1 do SWZ;
2. składane na wezwanie Zamawiającego od Wykonawcy, którego oferta wstępnie uzyskała status oferty najkorzystniejszej:
2.1 oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej z innym Wykonawcą, który złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu - sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 4.2 do SWZ;
2.2 oświadczenie o braku okoliczności uzasadniających wypowiedzenie lub odstąpienie od wcześniejszej umowy – sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik nr 4.3 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków, o których mowa w art. 112 ustawy Pzp Zamawiający żąda następujących dokumentów:
1. składane wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, którego wzór stanowi Załącznik Nr 4.1 do SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

W celu potwierdzenia, że oferowany pojazd spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci:
1. wyciągu ze świadectwa homologacji typu WE lub dokumentu COC (Certificate of Conformity) dla oferowanego modelu pojazdu,
ALBO
2. innego dokumentu technicznego pochodzącego od producenta pojazdu (w szczególności oficjalnego katalogu technicznego, specyfikacji fabrycznej, karty danych technicznych itp.), zawierającego dane techniczne pozwalające na jednoznaczne potwierdzenie spełnienia wszystkich parametrów wymaganych przez Zamawiającego.
Dokument, o którym mowa w ust. 2 służy weryfikacji cech modelowych oferowanego pojazdu, w związku z czym nie musi zawierać numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) ani wskazywać konkretnego, wyprodukowanego już egzemplarza, musi jednak jednoznacznie odnosić się do oferowanej konfiguracji pojazdu (marka, model, wersja silnikowa i wyposażeniowa).

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

I. Wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia.
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, Zamawiający będzie żądał przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Wykonawcy
ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia
albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W przypadku składania oferty przez pełnomocnika Wykonawcy do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo lub inny dokument określający zakres umocowania do reprezentowania Wykonawcy.
3. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
II. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy - wzór oświadczenia stanowi załącznik Nr 4.4 do SWZ.
III. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie
o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składa każdy
z Wykonawców.
IV. Okoliczności uzasadniające wykluczenie z postępowania w oparciu o przesłanki wykluczenia wskazane w ust. I zachodzące względem pojedynczego Wykonawcy dyskwalifikują całą grupę Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia. Spełnianie warunków Wykonawcy wykazują łącznie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

I. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik Nr 3 do SWZ.
II. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zamian w umowie w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym we wzorze umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-31 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://opsbielany.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-31 11:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-29

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1 - Samochody osobowe
34110000-1 (Samochody osobowe)

Okres realizacji

do 2026-11-13