Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 38 271 PLN

ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ, MEDYCZNEJ, RATOWNICZEJ I KUCHARSKIEJ.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00259801

Zamawiający

11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Gdańska 147

85-674 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

NIP: 9671354089

REGON: 341260412

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
-
-
Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lublin 7120302575
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 2 ustawy
2 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy
3 Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe (Lublin) Umowa podpisana 38 271 PLN 38 271 PLN
4 - Unieważniono - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18100000-0)

Najniższa cena

10 984 PLN

Średnia cena

213 520 PLN

Najwyższa cena

1 037 072 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SALTAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KIELCE 1 15 308 PLN 15 308 PLN
Wojciech Kosmala, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: KOSMAL Wojciech Kosmala Mareza 1 10 984 PLN 10 984 PLN
Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lublin 1 38 271 PLN 38 271 PLN
Marek Kowalski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE MICRO MAREK KOWALSKI Otmuchów 1 63 617 PLN 63 617 PLN
Tadeusz Flieger, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: TADEUSZ FLIEGER „TAWO”, Poznań 1 25 978 PLN 25 978 PLN
Mariusz Stankiewiczm, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: BitWork Mariusz Stankiewicz Ząbki 1 35 414 PLN 35 414 PLN
Przedsiębiorstwo wielobranżowe Mada Kosiec i wspólnicy spółka komandytowa WARSZAWA 1 441 262 PLN 441 262 PLN
P.P.H.U. WAMAX Wanda Szczepaniak Bydgoszcz 1 1 037 072 PLN 1 037 072 PLN
Market BHP Sp. z o.o. Inowrocław 1 - -
JUWER Weronika Michalska Włocławek 1 253 775 PLN 304 529 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa odzieży roboczej, obuwia roboczego, materiałów bhp oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników MKUO ProNatura Sp. z o.o.

P.P.H.U. WAMAX Wanda Szczepaniak 1 037 072 PLN

2026-08-10 07:00:48Z

ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Mada Kosiec i wspólnicy spółka komandytowa 441 262 PLN

2026-07-02 12:06:22Z

Sukcesywne dostawy odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. we Włocławku

JUWER Weronika Michalska 253 775 PLN

2026-06-12 09:53:05Z

ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ, MEDYCZNEJ, RATOWNICZEJ I KUCHARSKIEJ.

Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe 38 271 PLN

2026-05-25 12:49:19Z

Sukcesywna dostawa odzieży roboczej oraz sprzętu ochrony osobistej dla jednostek organizacyjnych Inowrocławskiej Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Inowrocławiu

Market BHP Sp. z o.o. -

2026-05-20 10:15:29Z

Zakup wyposażenia pracowni szkolnych w ramach realizacji projektów edukacyjnych

Wojciech Kosmala, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: KOSMAL Wojciech Kosmala 10 984 PLN

2026-05-08 05:16:09Z

Zakup wyposażenia pracowni szkolnych w ramach realizacji projektów edukacyjnych

Marek Kowalski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE MICRO MAREK KOWALSKI 63 617 PLN

2026-05-08 05:16:09Z

Zakup wyposażenia pracowni szkolnych w ramach realizacji projektów edukacyjnych

SALTAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 15 308 PLN

2026-04-14 13:28:12Z

Zakup wyposażenia pracowni szkolnych w ramach realizacji projektów edukacyjnych

Tadeusz Flieger, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: TADEUSZ FLIEGER „TAWO”, 25 978 PLN

2026-04-14 13:28:12Z

Zakup wyposażenia pracowni szkolnych w ramach realizacji projektów edukacyjnych

Mariusz Stankiewiczm, prowadzący działalność gospodarczą - nazwa firmy przedsiębiorcy: BitWork Mariusz Stankiewicz 35 414 PLN

2026-04-14 13:28:12Z

Cała Polska — 198 przetargów

Min: 3 110 PLN Średnia: 156 365 PLN Max: 1 131 268 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ, MEDYCZNEJ, RATOWNICZEJ I KUCHARSKIEJ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.) Oddział zamawiającego: 11 WOG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341260412

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 147

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-674

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 11wog.szpub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.11wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/11wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ, MEDYCZNEJ, RATOWNICZEJ I KUCHARSKIEJ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3ed1a5a-0e8a-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00024524/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa odzieży roboczej i ochronnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265284

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/ZP/D/MUND/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży roboczej i ochronnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 341991,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży personelu medycznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 91401,44 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży ratownictwa medycznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 26281,30 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży kucharskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 36649,39 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38271,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38271,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38271,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120302575

7.3.3) Ulica: Bursaki 6A

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-150

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38271,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie została złożona żadna oferta

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
38 271 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 18100000-0
18100000-0 (Odzież branżowa specjalna odzież robocza i dodatki)

Wartości szacunkowe (części)

  • Część 1 341 991 PLN
  • Część 2 91 401 PLN
  • Część 3 26 281 PLN
  • Część 4 36 649 PLN