Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 137 422 PLN
Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów
Numer referencyjny: ZP/63/2026
Zamawiający
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Juzistek 2
05-131 Zegrze, Mazowieckie
NIP: 5361902991
REGON: 142917040
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eurodorex Czechowscy,Zglec Sp. Jawna | Wyszków | 7621504924 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eurodorex Czechowscy,Zglec Sp. Jawna (Wyszków) | Umowa podpisana | 137 422 PLN | 137 422 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 84 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5 - Olej opałowy)
Najniższa cena
5 PLN
Średnia cena
291 069 PLN
Najwyższa cena
914 400 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AUTOCENTRUM Paliwa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Płock | 6 | 66 924 PLN | 334 620 PLN |
| TERM-OIL Sp. z o.o. Radom | 4 | 358 793 PLN | 717 582 PLN |
| TRANSBIK Sp. z o.o. Sobienie Jeziory | 3 | 340 513 PLN | 340 513 PLN |
| Stacja Paliw Deptuła Sp. z o.o. Kadzidło | 2 | - | - |
| TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków | 2 | 581 164 PLN | 581 164 PLN |
| P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Felicjanów | 2 | 172 446 PLN | 172 446 PLN |
| EUROSPED Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytom | 2 | 221 990 PLN | 221 990 PLN |
| Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka | 2 | 233 975 PLN | 233 975 PLN |
| 'KOPER' SPÓŁKA JAWNA Pilaszków | 1 | - | - |
| TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków | 1 | 414 756 PLN | 414 756 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w II półroczu roku 2026
2026-08-26 11:26:59Z
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie
2026-08-24 09:49:29Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego
2026-08-19 09:21:38Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego
2026-08-19 09:21:38Z
Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.
2026-07-24 09:12:59Z
Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026
2026-07-23 11:24:43Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego
2026-07-21 12:28:21Z
Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy
2026-07-21 11:08:42Z
Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów
2026-07-17 05:42:46Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.
2026-07-14 11:28:15Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303039 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juzistek 2
1.5.2.) Miejscowość: Zegrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: jw4809.zp@ron.mil.pl
1.5.8.) Numer faksu: jw4809.zp@ron.mil.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a089e7d-19a5-4f72-ac5d-08803d4d483e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://www.platformazakupowa3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.platformazakupowa
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Opisane w Rozdziale X w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/63/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów
4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Opisane w Rozdziale VII w SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Opisane w paragrafie 13 PPU7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 07:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platformazakupowa.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 07:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- 01.07.2026 05:00
- Wartość umowy
- 137 422 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-18