Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup i dostawa ultrasonografu mobilnego na potrzeby Oddziału Urologii dla Szpitali Pomorskich Sp. z o. o. w lokalizacji Szpital im. F. Ceynowy w Wejherowie
Zamawiający
SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gdynia, Pomorskie
NIP: 5862286770
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Solve Medical Sp. z o.o. | Białystok | REGON: 382 752 860 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solve Medical Sp. z o.o. (Białystok) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 160 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
761 PLN
Średnia cena
106 071 PLN
Najwyższa cena
777 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LM Line Sp. z o.o. Szczecin | 5 | 19 889 PLN | 99 447 PLN |
| HEMAB Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 20 322 PLN | 81 286 PLN |
| Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 97 875 PLN | 1 463 550 PLN |
| EMS – EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań | 3 | 518 900 PLN | 518 900 PLN |
| MEDICOM Sp. z o.o., ul. M.Skłodowskiej-Curie 34, 41-819 ZABRZE | 2 | 18 576 PLN | 37 152 PLN |
| BTL Polska sp. z o.o. Warszawa | 2 | 66 389 PLN | 132 778 PLN |
| Sklep dla lekarza Sp. z o.o. Dąbrówka | 2 | 4 990 PLN | 19 790 PLN |
| Ronomed Sp. z o.o. Sp.k.. Wrocław | 2 | - | 9 400 PLN |
| MEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z O.O UL. WIROWSKA 6 62-052 KOMORNIKI | 2 | 22 009 PLN | 149 628 PLN |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. Siedziba: ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Województwo: Wielkopolskie Adres e-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com Nowy Tomyśl | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawa tomografu komputerowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku.”
2026-08-18 06:21:31Z
Dostawa kamery ICG do otwartych zabiegów chirurgicznych dla UCK
2026-08-12 12:19:08Z
„Zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
2026-07-31 10:56:33Z
DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO, ODDZIAŁU UROLOGICZNEGO I PORADNI UROLOGICZNEJ, ODDZIAŁU CHORÓB PŁUC ORAZ PRACOWNI ENDOSKOPII
2026-07-29 12:14:12Z
Zakup i dostawa ultrasonografu mobilnego na potrzeby Oddziału Urologii dla Szpitali Pomorskich Sp. z o. o. w lokalizacji Szpital im. F. Ceynowy w Wejherowie
2026-07-27 06:14:45Z
Dostawa aparatu USG
2026-07-23 07:08:24Z
Dostawa wyrobów medycznych do analizatora bilirubiny wraz z dzierżawą urządzenia do bilirubiny całkowitej wraz z wyposażeniem dla Kliniki Neonatologii UCK.
2026-07-22 08:02:21Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362166 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa ultrasonografu mobilnego na potrzeby Oddziału Urologii dla Szpitali Pomorskich Sp. z o. o. w lokalizacji Szpital im. F. Ceynowy w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190141612
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 1
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-519
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalepomorskie.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalepomorskie.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7eb78a1a-7e7b-4e3a-a302-f4dd7515df38
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362166
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 285157-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa ultrasonografu mobilnego na potrzeby Oddziału Urologii dla Szpitali Pomorskich Sp. z o. o. w lokalizacji Szpital im. F. Ceynowy w Wejherowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP I DOSTAWA ULTRASONOGRAFU MOBILNEGO NA POTRZEBY ODDZIAŁU UROLOGII DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O. O. W LOKALIZACJI SZPITAL IM. F. CEYNOWY W WEJHEROWIE.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Solve Medical Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 382 752 860
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-797
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 52060,71 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 466797-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 52060,71 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE