Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Zamawiający
Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5833162278
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Wolfmed Sp. z o.o. Sp. k | Kraków | 6772437757 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolfmed Sp. z o.o. Sp. k (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 160 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
761 PLN
Średnia cena
106 071 PLN
Najwyższa cena
777 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LM Line Sp. z o.o. Szczecin | 5 | 19 889 PLN | 99 447 PLN |
| HEMAB Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 20 322 PLN | 81 286 PLN |
| Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 97 875 PLN | 1 463 550 PLN |
| EMS – EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań | 3 | 518 900 PLN | 518 900 PLN |
| MEDICOM Sp. z o.o., ul. M.Skłodowskiej-Curie 34, 41-819 ZABRZE | 2 | 18 576 PLN | 37 152 PLN |
| BTL Polska sp. z o.o. Warszawa | 2 | 66 389 PLN | 132 778 PLN |
| Sklep dla lekarza Sp. z o.o. Dąbrówka | 2 | 4 990 PLN | 19 790 PLN |
| Ronomed Sp. z o.o. Sp.k.. Wrocław | 2 | - | 9 400 PLN |
| MEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z O.O UL. WIROWSKA 6 62-052 KOMORNIKI | 2 | 22 009 PLN | 149 628 PLN |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. Siedziba: ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Województwo: Wielkopolskie Adres e-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com Nowy Tomyśl | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawa tomografu komputerowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku.”
2026-08-18 06:21:31Z
Dostawa kamery ICG do otwartych zabiegów chirurgicznych dla UCK
2026-08-12 12:19:08Z
„Zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
2026-07-31 10:56:33Z
DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO, ODDZIAŁU UROLOGICZNEGO I PORADNI UROLOGICZNEJ, ODDZIAŁU CHORÓB PŁUC ORAZ PRACOWNI ENDOSKOPII
2026-07-29 12:14:12Z
Zakup i dostawa ultrasonografu mobilnego na potrzeby Oddziału Urologii dla Szpitali Pomorskich Sp. z o. o. w lokalizacji Szpital im. F. Ceynowy w Wejherowie
2026-07-27 06:14:45Z
Dostawa aparatu USG
2026-07-23 07:08:24Z
Dostawa wyrobów medycznych do analizatora bilirubiny wraz z dzierżawą urządzenia do bilirubiny całkowitej wraz z wyposażeniem dla Kliniki Neonatologii UCK.
2026-07-22 08:02:21Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
06/2026 Sukcesywna dostawa osprzętu do zabiegów laparoskopowych, materiałów eksploatacyjnych do endoskopów oraz wyrobów medycznych
2026-07-21 15:29:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372862 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital św. Wojciecha al. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221964385
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowe Ogrody 1-6
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-803
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@copernicus.gda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.copernicus.gda.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4af2f4b-77b2-4262-98c2-fa1c131c65c6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372862
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 89-318680/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek
dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający
wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu
Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku,
potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji
przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowane
przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem
jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i
prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek
dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający
wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu
Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku,
potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji
przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowane
przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem
jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i
prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do śródoperacyjnej radiografii tkanek
dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający
wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu
Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku,
potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji
przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowane
przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem
jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i
prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być
zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia
2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób
medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający
odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź
wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub
urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza
rozwiązania równoważne.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wolfmed Sp. z o.o. Sp. k
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772437757
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 949999,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 126-460074/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 949999,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE