Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 452 617 PLN
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
Numer referencyjny: WZP.271.1.24.2026
Zamawiający
GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
Plac Jana Pawła II 6
06-400 Ciechanów, Mazowieckie
NIP: 5661876536
REGON: 130377824
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
03_Załączniki_edytowalne
03_Załączniki_edytowalne.docx
05_Projekt_umowy
05_Projekt_umowy.zip
04_Opis_przedmiotu_zamówienia
04_Opis_przedmiotu_zamówienia.pdf
02_SWZ
02_SWZ.pdf
06_Zmiana_SWZ.pdf
06_Zmiana_SWZ.pdf
07_Informacja_o_kwocie
07_Informacja_o_kwocie.pdf
08_Informacja_z_otwarcia
08_Informacja_z_otwarcia.pdf
09_Informacja_o_wyborze
09_Informacja_o_wyborze.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Betacom S.A. | Warszawa | 5271022097 |
| PHU ALARM SERWIS Leszek Senderski | Ciechanów | 5661653500 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Betacom S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | 375 888 PLN | 375 888 PLN |
| 2 | PHU ALARM SERWIS Leszek Senderski (Ciechanów) | Umowa podpisana | 76 729 PLN | 76 729 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)
Najniższa cena
16 PLN
Średnia cena
247 348 PLN
Najwyższa cena
958 910 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| COMPRO SYSTEM IT Sp. z.o.o. Katowice | 4 | 12 288 PLN | 12 288 PLN |
| Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. Kraków | 3 | - | 16 064 PLN |
| Onex Group P.S.A. Warszawa | 2 | 23 406 PLN | 23 406 PLN |
| KC96 s.r.o. Klatovy | 2 | - | - |
| Betacom S.A. Warszawa | 2 | 294 214 PLN | 294 214 PLN |
| Decsoft S.A. Warszawa | 2 | 123 861 PLN | 247 722 PLN |
| RESTOR P.ANTON, A.CZAPSKI, T.ROSTROPOWICZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa | 2 | 93 946 PLN | 187 891 PLN |
| Getinge Polska Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 1 020 162 PLN |
| AVL List GmbH Graz | 2 | - | 257 395 PLN |
| TRANSITION TECHNOLOGIES PSC S.A. Łódź | 2 | 449 188 PLN | 449 188 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa rocznych, komercyjnych subskrypcji/licencji oprogramowania Sparx Systems Enterprise Architect Corporate Edition w wersji z licencjonowaniem pływającym (Floating License)
2026-09-03 08:00:10Z
Dostawa urządzeń klasy UTM (Unified Threat Management), oprogramowania menadżera logów i oprogramowania typu Network Security Policy Management & Orchestration do GIJHARS
2026-09-02 12:04:40Z
Dostawa oprogramowania komputerowego
2026-09-02 06:14:12Z
Dostawa i wdrożenie systemu analizy logów.
2026-09-01 06:42:35Z
Dostawa i instalacja systemu PACS
2026-08-31 12:20:54Z
Dostawa i wdrożenie systemu do gromadzenia danych transportowych.
2026-08-31 11:34:26Z
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
2026-08-31 09:03:06Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
2026-08-27 17:51:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337653 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umciechanow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b08cd121-b815-442c-965a-10cff4fa15d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00579651/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Program OperacyjnY Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Działania 2.2 pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”, zgodnie z Regulaminem Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b08cd121-b815-442c-965a-10cff4fa15d93.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem
https://ezamowienia.gov.p
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w
zakładce „Centrum Pomocy”
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia 2016/679, zamawiający informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta Ciechanów jest Prezydent Miasta Ciechanów,
działający w imieniu Gminy Miejskiej Ciechanów (dane adresowe: 06-400 Ciechanów, Plac Jana Pawła II 6);
2) inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Miejskiej Ciechanów Pan Radosław Lipowski tel. (23) 674 92 58, e-mail:
iod@umciechanow.pl ;
3) dane osobowe osób fizycznych przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia 2016/679 w celu związanym z
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego - „dane osobowe osób fizycznych przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.
1 lit. c rozporządzenia 2016/679 w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego „Zakup, i
wdrożenie oprogramowania oraz zakup sprzetu –
WZP.271.1.24.2026
4) w odniesieniu do danych osobowych osób fizycznych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do
art. 22 rozporządzenia 2016/679;
5) osoba fizyczna posiada:
a) na podstawie art. 15 rozporządzenia 2016/679 prawo dostępu do danych osobowych jej dotyczących;
b) na podstawie art. 16 rozporządzenia 2016/679 prawo do sprostowania swoich danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 rozporządzenia 2016/679 prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z
zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia 2016/679;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy osoba fizyczna uzna, że przetwarzanie danych
osobowych jej dotyczących narusza przepisy rozporządzenia 2016/679;
6) osobie fizycznej nie przysługuje:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e rozporządzenia 2016/679 prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 rozporządzenia 2016/679;
c) na podstawie art. 21 rozporządzenia 2016/679 prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą
prawną przetwarzania danych osobowych osób fizycznych jest art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia 2016/679.
11. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia publicznego jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich obowiązków
formalno-prawnych związanych z udziałem w postępowaniu, w tym również obowiązków wynikających z rozporządzenia 2016/679,
w szczególności obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 rozporządzenia 2016/679 względem osób fizycznych, których dane
osobowe dotyczą i od których dane te wykonawca bezpośrednio pozyskał. Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13
rozporządzenia 2016/679 nie będzie miał zastosowania, gdy i w zakresie, w jakim osoba fizyczna, której dane dotyczą, dysponuje już
tymi informacjami (art. 13 ust. 4 rozporządzenia 2016/679).
12. Wykonawca jest obowiązany wypełnić obowiązek informacyjny wynikający z art. 14 rozporządzenia 2016/679 względem osób
fizycznych, których dane przekazuje zamawiającemu i których dane pośrednio pozyskał, chyba że ma zastosowanie co najmniej
jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 rozporządzenia 2016/679.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.271.1.24.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa licencji, wdrożenie, konfiguracja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania oprogramowania oraz usług służących podniesieniu poziomu cyberbezpieczeństwa,
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup agregatu prądotwórczego- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian w Umowie, pod warunkiem spełnienia przesłanek ustawowychokreślonych w przepisie art. 455 ustawy Pzp. Wszelkie zmiany Umowy wymagają zgody obu Stron i zachowania formy
pisemnej pod rygorem nieważności. Możliwość dokonania zmian w Umowie została określona w projekcie umowy
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-20 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-20 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-18
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.07.2026
- Termin składania ofert
- 20.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 452 617 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
35 dni